Alates 2022 hooajast viisime legendaarse Kolmapäevakute regatile registreerimise ning tulemuste kajastamise koos ametliku teadetetahvliga Manage2Sail keskkonda!

Kõik need purjetajad, kes on viimastel aastatel osavõtnud näiteks Muhu Väina regatist või 2021 ORC MM’ist, on Manage2Sail keskkonnaga juba tuttavad ning endale ka kontod sinna juba loonud. Konto loomine on ühekordne tegevus!  Jahi/aluse registreerimisel on nõutud vaid kapteni andmeid ja ORC mõõdukiri, mis on M2S keskkonnas automaatselt leitav (mõõdukiri peab olema küll tellitud ja kehtiv).

Nüüd ei ole muud, kui leida “SÜNDMUS” kalendrist õige kuupäevaga Amserv Kolmapäevaregatt ning ennast sinna kirja panna (pluss tasumine pangaülekandega).

Et ei tekiks olukorda, kus registreerite ekslikult ennast “valele kolmapäevale” avame igale järgnevale kolmapäevakule registreerimise eelmise nädala neljapäeva pärastlõunal ning sulgeme registreerimise võistluspäeval 45 minutit enne päeva esimest hoiatussignaali.

Kolmapäevaregati korraldusmeeskond soovib teile võimalikult kiiresti edastada kasulikku ja abistavat infot – tuuleolude ja regati toimumise kohta, finišite sulgemiste ja autasustamiste kohta ning muud kiired teated. Selleks kasutatakse WhatsApp keskkonda https://www.whatsapp.com/. 

Laadi rakendus endale telefoni ja LIITU GRUPIGA “KJK KOLMAPÄEVAREGATT“. Link liitumiseks on siin: https://chat.whatsapp.com/J7zhAjm1XDcBeJScLWHqu7 

Võistluse ametlik teadete tahvel asub Manage2Sail keskkonnas ning nii regati kui ka hooaja tulemused on samuti sealt leitavad.

2023 Amserv KJK Kolmapäevak NoR (võistlusteade)

2023 Amserv KJK Kolmapäeval SI (purjetamisjuhised)

2023 Kolmapäevak kaart

2023 Amserv Kolmapäevakute hooaja (karikasarja) hetkeseisud on leitavad Manage2Sail lehelt “Karikasarjad” alt:
ORC I, ORC II, ORC III, ORC IV, FOLKBOOT, DRAAKON

____________________________________________________________________________________________________________

2022 Amserv Kolmapäevakute hooaja (karikasarja) tulemused on leitavad siit:

ORC I, ORC II, ORC III, ORC IV, DRAAKON, FOLKBOOT