Vihmasel ja tormisel laupäeval, 14.oktoobril kogunes hulganisti klubiliikmeid kella üheks restoraniruumi, et puhuda mõni sõna juttu ja kuulata teisi ning vihmast hoolimata, klubilipp aupaklikult selleks hooajaks alla võtta. Klubiülem Ain Roosma meenutas, milliste kavatsuste ja plaanidega kevadel hooajale vastu mindi ning auliige ja juhatuse liige Olev Roosma muljetas, kuidas eelnevatel hooaegadel laineid murti. Sõna said ka Kalevi Jahtklubi Purjespordikooli edukamad purjetajad kaksikõed Helena Lee ja Elle Marie Kangur, kes 2023. aastal olid siis vastavalt Eesti meister ning tüdrukute arvestuse hõbemedalist Optimist klassis. Uuest hooajast ootavad tüdrukud koostöö jätku treener Imre Taveteriga ning tugevat ettevalmistust maailmameistrivõistlusteks, kus endised iluvõimlejad tüdrukud silmavad kuldfliidi kohti! Tublid, eesmärgid ongi selleks, et neid täita!

Peale kõnesid ja klaaside kõlistamist, läks klubipere lipuplatsile ning Olev Roosma kellalöökide saatel langetasid Helena ja Elle  klubilipu 2023. aastaks alla. Väga tore oli laupäeval klubis kohata Kalevi Jahtklubi auliikmeid, veteranliikmeid aga ka mitmeid värskeid tavaliikmeid koos kogenud liikmete ja noorliikmetega klubitavadest osa saamas ning traditsioonide kinnitamas!

„Navigare necesse est, vivere non est ne ces se!“ Meresõit on vajalikum kui elu! Nii innustas konsul oma meremehi tormide kiuste Aafrikast nälgivatele roomlastele toiduvilja tooma.

Hooaja ametlik ja pidulik lõpupidu toimub reedel, 24. novmebril algusega kell 18:00 Tallinna Sadama Krusiisikail. Peole saab pääsmeid soetada SIIT.