Sel hooajal ootab veel viie võistluse osalustasu (2500€), uue eespurje (2000€), logistika ning varustuse (2500€) eest tasumine.

Kalevi Jahtklubi Liige Anna-Liisa Talts on võtnud eesmärgiks osaleda 2025. aastal Mini Transat võistlusel, mille raames ületatakse Atlandi ookean soolopurjetades 6.5 meetristel sportlikel jahtidel.

Selleks, et võistlusele kvalifitseeruda tuleb tal käesoleval hooajal koguda kindlatelt võistlustelt võimalikult palju miile, et aasta lõpuks olla edetabelis kõrgel kohal. Anna-Liisa on võtnud ette ambitsioonika kalendri ning plaanib osaleda sel hooajal kaheksal võistlusel Vahemerel, mille raames läbiks ta ligi 4000 meremiili.

Anna-Liisa räägib purjetamisest ning miniprojektist nii: “Avamerel soolopurjetades pead igal hetkel olema ootamatusteks valmis. On vaja olla loov ja kohaneda, näha mitu sammu ette ning jälgida ümber toimuvat. See on fantastiline mäng sadade elementide vahel, mis annab võimaluse leida oma täispotentsiaal.”

Ta on edukalt kaasanud rahastuse, et projektiga algust teha (võistlusjahi soetamine, jahi transport Prantsusmaalt Hispaaniasse, esimesed võistluste osalustasud ning varustus), kuid et hooaeg ka edukalt lõpuni viia, on tal vaja meie abi. Sel hooajal ootab veel viie võistluse osalustasu (2500€), uue eespurje (2000€), logistika ning varustuse (2500€) eest tasumine. Projektidetailidesse saab sukelduda siin: https://view.storydoc.com/ameoB15p

Anna-Liisa Talts

Toetada saab tehes ülekande AL Purjetab MTÜ kontole
Saaja: AL purjetab MTÜ
Konto: EE307700771009153708
Selgitus: KJK liikme toetus
LHV makselink: https://www.lhv.ee/et/al/?uf6GgHr8
ning koostöö ettepanekuid ettevõtetega ootab ta e-mailile annaliisatalts@gmail.com

Eelarve täis saamise puhul läheb KJK liikmete poolt tehtud üle jäänud toetus KJK uue hoone toetuseks.

Anna-Liisa tegevustel saab silma peal hoida Instagramis (https://www.instagram.com/al.sailing/) ja Facebookis (https://www.facebook.com/annaliisatalts).

Aitame Eesti esimese naissooloavamerepurjetaja üle Atlandi!