10. novembril toimunud Eesti Jahtklubide Liidu üldkoosolekul Liidupäeval valiti seoses eelmise juhatuse koosseisu volituste perioodi lõppemisega liidule uus juhatus.

Eesti Jahtklubide Liidu juhatuse tööd hakkab presidendina juhtima Kalevi Jahtklubi kommodoor Kalev Vapper. Teiste juhatuse liikmetena asuvad ametisse Tiit Pruuli, Marti Hääl, Mihkel Kosk, Sven Nuutmann, Toomas Tõniste ja Andres Valkna.

“Purjetamine on Eesti ala, oleme alati merd armastanud ja merest lugu pidanud. Purjetamine on eluviis ja need, kes seda harrastavad, on enamasti õnnelikud nii merel kui maal. Purjetamine koos jääpurjetamisega on toonud Eestisse ka kõige enam tiitlivõistluste medaleid. Mis muud, kui purjetame Eesti paremaks!” sõnas Eesti Jahtklubide Liidu värske president Kalev Vapper.

Eesti Jahtklubide Liit seisab igapäevaselt purjespordi ja huvimeresõidu arendamise eest Eestis. Tegutsetakse järjekindlalt selle nimel, et purjetamise harrastajate, tippsportlaste ja regattide arv Eestis kasvaks aasta aastalt. Liidu eesmärgiks on kaasa aidata meie purjesportlaste tippkonkurentsi jõudmisele rahvusvahelistel tiitlivõistlustel ja tuua Eestisse kõrgetasemelisi purjetamisvõistlusi.