Pikaleveninud talv on nüüd loodetavasti  lõpuks läbi ja Kalevi Jahtklubis algab navigatsioonihooaeg – juba numbrit 77 kandev. Jahtklubi kodukorra kohaselt toimub pidulik hooaja avamine 1. mail koos klubilipu heiskamise ja klaasikella löömisega – neli paarislööki kuulutavad hooaja avatuks.

Eelmise nädala ilmataadi vingerpussi tõttu suure küsimärgi all olnud jahtide vettetõstmine sai sadamakapten Andres Tamme meeskonna ja klubiliikmete suure pingutuse ja panusega nädalavahetusel tehtud – selle eest suur tänu ja kummardus kõigile!

Ootame kõiki klubiliikmeid kolmapäeval, 1. mail kell 12 Kalevi Jahtklubi Lipuväljakule, et pidulikult avada 77. hooaeg, mis toob klubile ja klubiliikmetele palju uut ning ka erilisi ja olulisi sündmusi.

  • Klubiliikmeid tervitab asekommodoor Tanel Tamm.
  • Uue ja peaaegu valmis hoone arhitekt Ülar Mark annab omapoolse vaate aastaga sadamasse kerkinud kauaoodatud uuest hoonest.
  • Klubiülem Ain Roosma annab ülevaate algavast hooajast nii klubis, sadamas, kui ka klubi mõlemas purjespordikoolis.
  • Muhu Väina regati toetamise jätkamist ja koostööd tuleb kinnitama nimisponsor A. Le Coq’i juhatuse esimees Jaanus Vihand.
  • Tervitame möödunud nädalal oma neljandale olümpiale pääsme lunastanud Karl-Martin Rammo’t ja tema juhendajat, Kalevi Jahtklubi auliiget Rein Ottosoni.

Kalevi Jahtklubi tänab kõiki klubi toetavaid ettevõtteid ja eraisikuid – see panus on väga oluline ja tänuväärne. Kalevi Jahtklubi toetavad Amserv, Reval Café, RAMM Ehitus, Ehitus ja Masinad, Garmin- Jakari Marine, LTT, North Sails, Hea Vesi, Cosco, Roi, Karla Auto, Pantaenius.