Aasta kapten 2014 – Jaak Jõgi
Aasta soodimees 2014 – Tammo Otsasoo
Aasta tegu 2014 – Spinnakeri regatt
Aasta üllataja 2014 – Reval Café EST-703 Eero Pank’i meeskonnaga

Traditsiooniliselt valiti Kalev Jahtklubi hooaja lõpetamisel, mis toimus 14. novembril Lillepaviljonis, Aasta Kapten, Aasta Soodimees, Aasta Tegu ja Aasta Üllataja.

Internetis eelvalitud nominente hääletanud laudkondade hääletustulemuste põhjal läks Aasta Kapteni tiitel ülekaalukalt ORCi klassi maailmameistrivõistlustel B grupis jahi Forte võiduni viinud Jaak Jõgile

Aasta Soodimehe tiitli pälvis Tammo Otsasoo, kes oli nii maailmameister Forte kui ka amatööride Euroopa meistrist Melges 24 tiim Lenny meeskonnas soodimeheks. 

Tiitli Aasta Tegu pälvis Spinnakeri regatt, mida peeti tänavu juba 38. korda ja mis tõi Piritale 200 noort purjetajat viiest riigist. Regatti on pikki aastaid vedanud Kalev Jahtklubi Purjespordikooli juht Mart Meiel ja sellel on omal ajal osalenud kõik tänased tipp-purjetajad. 

Aasta Üllataja tiitli sai jaht Reval Cafe EST-703 Eero Pank’i meeskonnaga, kes saavutas ORC klassi MMil kõrge viienda koha hoides Forte kõrval üldarvestuses teist kohta kuni viimase võistluspäevani saavutades amatööride arvestuses teise koha.

Aasta kapten 2014 - Jaak Jõgi

Aasta soodimees 2014 - Tammo Otsasoo

Aasta tegu 2014 - Spinnakeri regatt

Aasta üllataja 2014 - Reval Café EST-703