Esmaspäeval, 13.märtsil võtame KJK Klubiruumis vaatluse alla turvalisuse merel ning kindlustuse teemad.

Alustuseks tutvustab Trossi Mereabi esindaja Artur Talvik täpsemalt, mis asi TROSSI MEREABI päriselt on ning kuidas see toimib. Teisena võtame luubi alla VIKING PÄÄSTEVARUSTUSE ja mõõdame ning kaalume, milline on piisavalt suur päästeparv või rakettide kogus, mis hädast välja aitab. Ja kuna Kalevi Jahtklubi korraldab oma liikmetele ka päris mitmeid võistlusi, kus on nõutud ka vastutuskindlustus ja kolmanda osapoole kindlustus, siis, et kõigest õigesti aru saada ja õige pakett enda jaoks leida, on vestlusõhtul kohal ERGO KINDLUSTUSE esindaja Vallo Lemmsalu.

Ja lõpetuseks põimime õhtu kolm erinevat teemat kõik üheks!  Ehk mis saab, kui kõik tegevused on seotud ka kindlustusega/juhtumistega. Mis saab kui Trossi pukseerimise käigus tekib kahju? Kas kindlustus hüvitab kui pole sertifitseeritud turvavarustust? jne jne. Kõik osapooled koos samas ruumis!

ALGUS KELL 18:00

Tulevased õhtud ja teemad on:

  • E, 27.03.2023 – “Kuidas alustada täiskasvanuna purjetamisega ja osaleda Gotland Runt regatil DOUBLE HANDED arvestuses” kogemusi jagab klubiliige Jaanus Talp
  • E, 10.04.2023 – Purjede taktika ja trimm