47. Spinnakeri regatil tuli üldarvestuse kolmandale kohale (hõbemedal jäi 1 punkti kaugusele) ning tüdrukute arvestuse võitjaks ülitugevas konkurentsis HELENA LEE KANGUR !

🏆⛵️🥉47. Spinnakeri regatil tuli üldarvestuse kolmandale kohale (hõbemedal jäi 1 punkti kaugusele) ning tüdrukute arvestuse võitjaks ülitugevas konkurentsis HELENA LEE KANGUR! 1.koht Niko NOPONEN (FIN) 2.koht Sami HIETALAHTI (FIN) 3.koht Helena Lee Kangur (EST) 4.koht Lily-Sofie LATVALA (FIN) 5.koht Alexander EBERLE (EST)

Eesti suurimal rahvusvahelisel Optimist klassi võistlusel, 6.-9. juulil toimunud oli võistlemas oli 134 noort üheksast eri riigist (EST, LAT, LTU, FIN, NOR, TUR, ESP, CAN, USA)! Regati võitis noor Soome skipper Niko Koponen (FIN) ja hõbedale tuli samuti põhjanaaber Sami Hietalahti. Üldarvestuses kõrgele 5. kohale tuli ka Kalevi Jahtklubi noorpurjetaja Alexander Eberle (KJK/Hapsal Purjetamiskool).

🎖Tublit sõitu tegid ka teised Kalevi Jahtklubi Purjespordikool purjetajad (kokku oli võistlusel 134 tugevat optimisti):
🎖22. koht ELLE MARIE KANGUR (KJK) – tüdrukutest 5.koht
🎖51. koht MIKK BAKLER (KJK) – U13 17.koht
🎖58. koht ROBERT KESKÜLA (KJK/Hapsal)
🎖99. koht ALEKSANDER BERG (KJK)
🎖112. koht ELARI TERAS (KJK/ Haapsalu Jahtklubi) – U13 47.koht

Kalevi Jahtklubi lastega oli regatil kaasas, juhendamas ning aitamas nõu ja jõuga treener Imre Taveter, kelle panust ei saa mitte märkimata jätta!

KJK PSK Treener Imre Taveter

Tilgu Sadamas toimunud regatt oli igati õnnestunud ning Kalevi Jahtklubi Purjespordikooli optimistipurjetajate korralik tase teeb heameelt. Suure panuse on andnud laste arengusse perede suur toetus ning meie parimate koostöö Euroopa tipptreenerite Luka Verzeli (SLO) ning Stefan de Vries’iga (NED).

👉 47.Spinnaker regati TULEMUSED.
Eile (11.07) lendas meie Optimist klassi EM koondis juba Kreekasse. KJK lippu esindavad EM-il Helena Lee Kangur ja Elle Marie Kangur ! Soovime kõigile Eesti koondislastele Kreekas edu!