Ära küsi mida saab teha klubi sinu heaks, küsi mida sina saad teha klubi heaks…

Viimase paari aasta jooksul on paljud meie tegemised olnud raskendatud COVIDist tulenevate piirangute tõttu. Ära on jäetud võistlusi ja pidustusi. Ühel või teisel moel oleme oma frustratsiooni, pettumuse ja hirmud välja elanud meid ümbritsevate inimeste peale, olgu siis tuttavad või võõrad. Ja päev hiljem oleme küsinud abi nendesamade inimeste käest. Meditsiinitöötajad on olnud kogu selle aja keset orkaani, sättinud kurssi läbi meie hirmude ja eelarvamuste, ennastsalgavalt abistanud meid kõiki olenemata omadustest mis me neile külge oleme kleepinud…

Nüüd on karmavõla tasumise aeg.

KJK koos Terviseametiga vajab teie abi ja toetust 11.juunil toimuva Tänuregati läbiviimisel.

Olenevalt ilmast soovime läbi viia ~2-3h sümboolse regati Tallinna lahel algusega kell 12.00. Võistkond koosneks 1-2 meeskonnaliikmest ja vastavalt jahi suurusele sobiva arvuga meditsiinitöötajatest.

Registreerimiseks saada e-mail: ain@kjk.ee , anna teada jahi nimi koos kontaktandmetega, OSALEJATE ARV, KELLE SAAD PARDALE VÕTTA! 

  • Peale regatti soe kohv ja värske suutäis
  • Regatt on heategevuslik, stardimaksu ei ole, aga toetada võib alati

Tänuregatt on plaanitud samal ajal ka Pärnu, Saaremaa, Kärdla, Haapsalu sadamates!

Kui soovite osaleda siis pange ennast kontaktisikuks ja täitke ise alljärgnevat linki. Seda näeb ka Terviseamet ja selle järgi hakkavad tekkima osalejad.

Link registreerimiseks: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1HXZufSNngQVLd5GHEu1-Q2ywF8griAYs/edit?usp=sharing&ouid=111127836903836628142&rtpof=true&sd=true

Terviseameti kontakt: Merilin Vernik  – Merilin.Vernik@terviseamet.ee