HEA Kalevi Jahtklubi TÄISKASVANUD LIIGE või Kalevi Jahtklubi Purjespordikool LAPSEVANEM!

Kutsume teid selle põneva ja kiire svertpaadiga tutvuma Kalevi Jahtklubisse – kahel neljapäeval, 01. ja 08. juunil, algusega kell 17:30 toimuvad proovitreeningud kõikidele huvilistele.

Kalevi Jahtklubi Purjespordikool on pannud seljad kokku Aero Purjetajate Liiduga (RS Sailors Estonia), et luua meie purjespordikooli ÕPILASTE VANEMATELE võimalus jagada oma lapsega purjetamise põnevat maailma. Täiskasvanu, kes käib ise purjetamise trennis ning võistleb samal spordialal, on oma lapsele eeskujuks, kuidas sihte seada ja nende poole püüelda.

⛵️RS Aero on hetkel maailmas enim kasvav svertpaadiklass, Eestis on juba 40 paati. Aeroga saavad sõita erineva vanuse ja kaaluga purjetajad, Eestis on kõige noorem purjetaja 9-aastane ja kõige vanem 60-aastane. Paadi kerge kaalu ja lihtsa taglastuse tõttu on seda ülikerge kokku-lahti pakkida ning transportida. Paadiga saab vee peale 15 minutiga ja peale merelt tulekut pea sama kiiresti ka auto katusele tagasi. Paat on nii kerge, et laadimisega saab ka üksi hakkama! Rohkem Aerode kohta saab lugeda siit https://rsaero.ee/

Aero Purjetajate Liit on võtnud oma südameasjaks aktiivse hooajakalendri täitmise selliselt, et jääks aega nii harjutamiseks kui ka võistlemiseks:

🪢 Igal teisipäeval toimuvad Tallinna lahel teisipäevakud.

🪢 Igal neljapäeval toimuvad Tallinna lahel meistriklassid ehk trennid.

🪢 Võistlused toimuvad pea iga nädalavahetus Eesti erinevates sadamates samal ajal, kui lastel toimuvad seal samas nende võistlused.

🪢Registreerumine: saadan lingi, seniks kuni see puudu, palun inimestel registreeruda e-posti aadressile!☝️🪢

🪢RIIETUS: Purjetamine on märg spordiala ja treeninguks pane selga riided, mis võivad märjaks saada ning millega vees on soe olla. Juhul kui sul riietus puudub, palun anna teada, võimalusel püüame leida varustuse.

Andres Haavel
AERO Purjetajate Liit
Kingi endale oma elu ägedaim aasta!
andres.haavel@rsaero.ee
phone: +3725050595