🥈Eile lõppesid Tilgu Sadama Jahtklubis Zoom8 World Championship 2022 ning HÕBEMEDALI purjetas välja Kalevi Jahtklubi Purjespordikooli kasvandik BRITTA MAIPUU.
🥇 Kuldmedal tuli ELISABETH RISTMETSale Rein Ottosoni Purjespordikoolist.
Poiste arvestuses tuli ka 🥈 HÕBEMEDAL Kalevi Jahtklubi õuele, sest RASMUS RANDMÄE Rein Ottosoni Purjespordikoolist saavutas teise koha.
Kalevi Jahtklubi Purjespordikooli kasvandik Marten Laur Laanela saavutas 21. koha.

Zoom8 maailmameistrivõistlus pakkus sõitjatele nii keerutavat marutuult, suuri laineid kui ka täielikku tuulevaikust. Tilgu Sadama Jahtklubi ja Kuusalu Jahtklubi korraldatud suurvõistlusest võttis osa 64 sportlast kuuest eri riigist. Viie võistluspäeva jooksul näitasid maailmaklassi spotlased Eestist, kus nii tüdrukute kui ka poiste klassis jõudis võistluste lõpuks esikümnesse kuus sportlast.

Aitäh Kalevi Jahtklubi Purjespordikooli treener Keith Luurile ning kõikidele lapsevanematele, kaasaelajatele ja abistajatele. Rohkem pilte ja videosid on võimalik leida siit: https://zoom8worlds2022.com/media/