Kas teadsid, et Kapteni Kajutit on võimalik ka koosolekuteks ja privaatseteks kohtumisteks broneerida?

Kapteni Kajutis on 12 (+2) kohta ümber suure laua ning seinte ääres on piisavalt pikk “varumeeste pink”, mis annab võimaluse lühiajaliselt ka rohkem osalejaid ruumi mahutada. Aga üsna levinud on ruumi kasutamine privaatseteks jutuajamisteks kas üksi või kahekesi.

Ajalooliste käsitöölühtrite vahele on paigutatud projektor, millega saab kaunikesti lihtsalt näidata valgele ekraanile oma arvuti pilti. Ja muidugi seisab valves ka paber- ja magnettahvel, mis annab võimaluse oma visioon ja jutt ka puust ja punaselt välja joonistada.

Kuna Kalevi Jahtklubi klubihoone on muinsuskaitse all, siis ka Kapteni Kajuti sisustus on ikkagi samaväärne ja ajalooline. Tool-tooli haaval restaureerime ning parandame endiselt tugevaid ning mugavaid istmeid aga just väärikuse säilitamise tõttu piirame toidu toomist ja tarbimist ruumis. Me ei paku toitlustust ning ka restoran ei serveeri suupisteid Kapteni Kajutisse. Oma vee või kohvi võid alt restoranist kaasa haarata, lubadusega, et see tahtlikult ei jõua istmetele või mööda tuba laiali.

Ja klaver on siin ka – ei ole küll enam hääles aga jutusumina katkestamiseks väikse koerapolka mängib ära. Ja kui keegi oskaja vabatahtlikult soovib klaveri häälde panna – anna endast märku!

Kapteni kajuti hind on 21.-€/ tunnis (hind sisaldab käibemaksu) ning broneerida saab ruumi e-posti teel info@kjk.ee. Kohtumiseni!