Kalevi Jahtklubi klubisaal uues sadamahoones on meeldejääv ja kaunis kompleks Pirital, mis sobib suurepäraselt erinevateks üritusteks ja koosviibimisteks.

Saal pakub võimalust korraldada nii pulmi, sünnipäevapidusid, firmapidusid, konverentse kui ka muid sündmusi.

Tulge ja korraldage oma järgmine konverents või privaatne üritus meie maagiliste vaadetega lummavas peosaalis ning looge unustamatu mälestus nii endale kui ka oma külalistele. Saal on avar, valgusküllane ja stiilne ning pakub imelist vaadet ümbritsevale sadamale ja Pirita jõele.

Saali saab kohandada vastavalt teie vajadustele ja soovidele ning meie meeskond ja professionaalsed koostööpartnerid tagavad, et teie üritus saaks olema meeldejääv ja edukas.

Sadamasaali suured aknad avanevad kaunile merevaatele ning loovad hubase ja õdusa atmosfääri. Saali (234 m2) mahutavus on kuni 80-100 inimest (istumisega) või kuni 150 inimest püstijala vastuvõtuna – seega sobib see suurepäraselt nii väiksemateks kui ka suuremateks seltskondadeks.

Lisaks kaunile vaatele ja mugavale asukohale pakub Kalevi Jahtklubi klubisaal ka maitseelamusi – meie soovitatud koostööpartner on Reval Café Cateringi, kelle professionaalne meeskond tagab alati kvaliteetse ja maitseka toitlustamise ning maitseelamuse igas sündmuses. Reval Cafe catering pakub laias valikus toitlustusteenuseid, alates pidulike sündmuste toitlustamisest kuni igapäevase lõunapakkumiseni. Nende menüü sisaldab erinevaid roogasid ning lai valik suupisteid, salateid ja magustoite.

Kalevi Jahtklubi sadamaala klubisaal on ideaalne valik neile, kes soovivad korraldada meeldejäävat ja erilist sündmust Pirita jõe kaldal päikesetõusus või kaunis päikeseloojangus. Oleme avatud aastaringselt!

Tule ja veeda oma pidu või koosviibimine selles kaunis ja unikaalses paigas!

Rohkem infot ja broneerimine info@kjk.ee aadressilt.

Hinnakiri: https://kjk.ee/hinnakiri/

Catering: https://revalcafe.ee/catering/

Fotod: Karl Kasepõld (autorikaitse)