Tunniplaan perioodiks 01.11.2019-30.04.2020

Grupp NÕMME: treener Mart Meiel

Teisipäev
18.50-21.05 Nõmme ujula
Neljapäev
18.50-21.05 Nõmme ujula
Reede
17.50-20.05 Nõmme ujula

Grupp OPTIMIST: treener Uku Kuusk

Esmaspäev
16.20-18.10 (suur saal) Pirita Majandusgümnaasium
Neljapäev
16.50-18.00 (jõusaal) Viimsi Keskkool
18.00-19.00 (ujumine)
Reede
15.20-17.10 (judosaal) Pirita Majandusgümnaasium

Grupp PIRITA: treener Uku Kuusk

Esmaspäev
18.20-20.20 (aula) Pirita Majandusgümnaasium
Teisipäev
16.50.-18.00 (jõusaal) Viimsi Keskkool
18.00-19.10 (ujula)
Kolmapäev
17.00-20.00 (teooria+välitreening) Kalevi Jahtklubi
Neljapäev
19.20-21.20 (suur saal) Pirita Majandusgümnaasium

Treeninggruppide nimekirjad perioodiks 01.11.2019- 30.04.2020

Grupp NÕMME: treener Mart Meiel

  1. Henry-Mark Andresson
  2. Kaito Haamer
  3. Karolin Härm
  4. Rasmus Kalep
  5. Mattias Johan Kangur
  6. Nora Elise Kangur
  7. Karl-Robert Kuusk
  8. Juhan Laasik
  9. Lars Tristan Lepik
  10. Thor Kaspar Marvet
  11. Marek-Adrian Mäsak
  12. Pärtel Orusalu
  13. Daniel Ovsienko
  14. Eno Roosi
  15. Raho Roosi
  16. Eino Johannes Tiirinen
  17. Mathias Väinsar

Grupp OPTIMIST: treener Uku Kuusk

  1. Miikael Joosep René Allik
  2. Katriin Jürilo
  3. Mari Kedelauk
  4. Mattias Küngas
  5. Marten Laur Laanela
  6. Kristiina Larssen
  7. Marie Lott
  8. Daniel Henry Maks
  9. Roland Rand
  10. Daaniel Senkel
  11. Hendrik Erik Siigur
  12. Ramon Tisler
  13. Elirin Tuulik
  14. Georg Udras
  15. Marten Uhtjärv
  16. Livia Zingg
  17. Marc Zingg
  18. Sandra Sinivee
  19. Sander Talts
  20. Erik Markus Rebane

Grupp PIRITA: treener Uku Kuusk

  1. Richard Marcus Arge
  2. Artur Ausman
  3. Helen Ausman
  4. Eke Madis Habakukk
  5. Raoul Aleksander Hellrand
  6. Veronika Kuvatova
  7. Martti Kütt
  8. Aleksander Mustonen
  9. Kaarel Paal
  10. Roger Rikberg
  11. Romi Safin
  12. Mia Marin Lilienthal
  13. Joosep Saral
  14. Henri Seimar
  15. Susanna Silluta
  16. Aksel Tamm
  17. Karl Daaniel Torstenberg
  18. Hannah Tuulas
  19. Katariina Vaher
  20. Romet Vahtramäe
  21. Tristan Šaraškin
  22. Britta Maipuu
  23. Markus Art Laanela
  24. Laur Vesingi

Kui keegi on juhuslikult mõnest grupist välja jäänud, siis palun andke teada.