Kalevi Jahtklubi juhatuse otsusega 20.03.2019 on Uku Randmaale antud ümber maailma soolopurjetamisvõistluse Golden Globe Race 2018-2019 läbimise ja kolmanda koha saavutamise eest Kalevi Jahtklubi Kuldmärk*.

*Kalevi Jahtklubi KULDMÄRK on asutatud 2014. aastal. Kuldmärk on KJK kõrgeim aumärk klubile osutatud teenete eest ja kõrgete sportlike tulemuste eest purjetamises.

Kuldmärk on Kalevi Jahtklubi märk, mis on valmistatud 2 grammist kullast. Märgid on nummerdatud.

Olev Roosma andis Uku Randmaale üle diplomi tunnistamaks tema 2018.a Kalevi Jahtklubi Aasta Tegu – Golden Globe Race 2018-2019 soolo ümber palli tegu ka “Kaugeimas sadamas käinud Kalevi Jahtklubi jaht” auhinnaga. Auhind ise on Kalevi Jahtklubi fuajees vitriinis ja sellel on varasemast ajast peal ka varasemate kaugeimas sadamas käinud jahtide ja kaptenite nimed: Hillar Kukk ja jaht Martha, Uku Randmaa ja jaht Temptation, Britt ja Viljar Tulit ja jaht Taekita ning nüüd ka teistkordselt Uku Randmaa ja jaht One and All.
Videot näed siit.

Uku Randmaa omalt poolt andis Kalevi Jahtklubile üle klubi lipu, mis temaga koos 2018-2019 aastal Golden Globe Race-il ümber maailma purjetas.

Rohkem klubiõhtu pilte näed KJK facebooki lehel.