Hea Optimist ja Zoom8 purjetaja!

Otsi välja ujumispüksid ja –müts, pane valmis dressid ja jooksutossud, löö läikima talv läbi kuurinurgas seisnud paat ning rulli lahti puri, sest juba kahe nädala pärast algab legendaarne Kuldseekli regatt!

Kuldseekli regatt on igakevadine põnev mõõduvõtt Optimist ja Zoom8 klassi purjetajatele. Regatt on pühendatud Eestis Optimist klassis purjetamisele aluse pannud ja Kuldseekli regati võistlusformaadi välja mõelnud Kalevi Jahtklubi purjetamistreener Taavi Oru mälestusele. Põnevaks teeb võistluse mitmevõistluse formaat, kus lisaks purjetamisele tuleb joosta murdmaa rajal ning ujuda 50m basseinis.

Kuldseekli regati võitjale Optimist klassis antakse üle rändkarikas. Samuti pälvivad rändauhinna kiireim jooksja ja ujuja ning parim purjetaja ja klubi. Seejuures on klubide rändkarikas säilinud originaalina selle esimesest välja andmise aastast 1966.

41. Kuldseekli regatt Taavi Oru mälestuseks toimub 19.–21. mai Tallinnas. Uuendusena alustame sel aastal võistlust reede õhtul Tallinna 21. Kooli ujulas, laupäeva hommikul teeme ühe jooksuringi Pirita Spordikeskuse terviserajal ning seejärel suundume Kalevi Jahtklubi sadamast merele.

Võistlusele registreerimine on avatud!

https://manage2sail.com/et-EE/event/kuldseekel2023#!/