Alates 01.01.2023 muutub Kalevi Jahklubis parkimiskord – parkimisõiguse saab soetada iga klubiliige andes soovist märku info@kjk.ee aadressile ning tasudes arve, mis on väljastatud KJK hinnakirja alusel. Parkimistasudest moodustuv reserv võimaldab klubil tulevikus parklat korrastada ja rekonstrueerida.

Kõik väljastatud parkimiskellad kaotavad parkimisõiguse alates 01.02.2023.

Kalevi Jahtklubi klubiliige saab soetada aastase parkimisloa ning liikmestaatuse katkedes kaotab kehtivuse ka parkimisluba. Iga liige saab soetada ühe parkimisloa, mis kehtib kalendriaasta lõpuni.

Peale arve tasumist, saadame KJK liikme e-posti aadressile EuroPark Partner keskkonna kasutajalingi ning väljastatud parkimisluba saab hallata (s.h. vahetada auto numbrit) parkimisportaalis aadressiga https://partner.europark.ee.

Kalevi Jahtklubi sadamaala korraldab parkimist endiselt Sadama kapten ning auto numbri haldus toimub mõlemal parkimislala läbi EuroPark Partner kodulehekülje ja/või äppi. Sadamaala parkimisload ja arved väljastab Sadama kapten purjetamishooaja alguses. Sadamas kehtiv parkimisluba annab õiguse parkida ka klubi parklas!

Kalevi Jahtklubi Restoranis kehtiv parkimiskorraldus ei muutu!

OMA AUTO NUMBRIT SAAD VAHETADA parkimisportaalis aadressiga https://partner.europark.ee

LOGI SISSE:

  1. Parkimisportaali aadress on partner.europark.ee 
  2. Kasuta Google Chrome või Microsoft EDGE brauserit.
  3. Konto kasutajanimi on sinu e-posti aadress (e-posti aadressi lisab EuorPark Partner programmi Kalevi JK poolne kontakt)
  4. Esimest korda sisse logides, kasuta unustasin parooli linki.

HALDA OMA PARKIMISLUBA:

  1. Olles saanud Kalevi Jahtklubist parkimisloa, saad seda näha parkimisportaalis.
  2. Parkimisportaalis on kuvatud tsoon, kuhu tohib vastava loaga parkida.
  3. Tähelepanu! Parkimisluba on aktiivine ainult siis, kui sellele on lisatud auto registreerimismärgi number. Valitud auto registreerimismärgi number on nähtav ka loa peal.
  4. Auto registreerimismärgi numbreid saab lisada ning mitme lisatud numbri vahel valida igal ajal, kuid ainult üks auto number võib olla korraga aktiivne. Aktiivne number on märgitud rohelise värviga ja tähistatud P ikooniga.
  5. Parkimisluba ilma auto registreerimismärgi numbrita ei ole aktiivne ja seda ei saa kasutada sõiduki parkimiseks.
  6. Portaali saab kasutada ka nutitelefonis, portaali URL on sama. Lisaks on olemas ka EuroPark PARTNER rakendus.

Lisaküsimuste ja murede korral saada e-kiri info@kjk.ee või helista telefonile 56 500 295.