«See oli minu jaoks esimene kogemus Eesti meeskonnaga, kuigi mitmed itaallased teevad koostööd Eesti meeskondadega ning ütlevad, et mingis mõttes oleme me väga sarnased. Olime kohe pärast esimest päeva nagu suur tore pere ja koostöö laabus hästi. See oli meile raske võistlus kuna soomlaste sama tüüpi Xini Freedom oli väga kiire. Meil õnnestus avamereetapp väga hästi ja selle pealt oli hea lühirajasõitudesse edasi minna. Kuuenda lühirajasõidu 13. koht oli mulle pettumus, sest tegin mõned valed otsused, kuid tänasele läksime vastu optimistlikult kindla sooviga kolmandat kohta hoida.

Claus Landmarki jaht SANTA (Landmark 43) Norrast, kes on ka 2016.a maailmameister. FOTO: © 2018 Sander van der Borch / The Hague Offshore Sailing World Championship

Claus Landmarki jaht SANTA (Landmark 43) Norrast, kes on ka 2016.a maailmameister.
FOTO: © 2018 Sander van der Borch / The Hague Offshore Sailing World Championship

Esimest kahte Landmark 43 tüüpi Norra jahti me nagunii püüda ei oleks suutnud, kuid kolmanda koha nimel töötasime kõvasti ja andmise endast kõik. Kogu meeskond tegi tehniliselt suurepärast tööd ning eraldi nähtus siin jahis on kõrge meeskonnavaim, sest iga päev pingutatakse lõpuni ka pärast väikseid tagasilööke. Roolimees Tiit Vihul tegi erakordselt head tööd jahi juhtimisel ning Indrek Ulla ja Raul Grigorjev on suurepärased oma rollides. Mul on väga hea meel oma uute sõprade ja meie ühise saavutuse üle,» lausus Bruni väga rõõmsalt ja rahulolevalt.