Eesti Jahtklubide Liidu 2022. aasta vastuvõtul tunnustati mitmeid Kalevi Jahtklubi liikmeid ja Kalevi Jahtklubi Purjespordikooli koos Hapsal Purjetamiskooli tublisi sportlasi, kellest säravamad ja edukamad olid:
🏆 2022. Aasta sportlane – William Liiv (ROPK)
🏆 2022. Aasta MeeskondSSL Team Estonia (seal hulgas kapten Tõnu Tõniste, Toomas Tõniste, Peter Šaraškin, Tammo Otsasoo, Maiki Saaring)
🏆2022. Aasta purjetaja – William Liiv (ROPK)
🏆2022. Aasta üllataja – William Liiv (ROPK)
🏆2022.Aasta jääpurjetaja  – Rasmus Maalinn
🏆2022.Aasta treener – Uku Kuusk
🏆2022.Aasta võistlusametnik – Andrus Aarna
🏆2022.Aasta tegu – Zoom8 MM Tilgu sadamas, korraldajad Tilgu jahtklubi ja Kuusalu jahtklubi

🏆Rein Ottosson – Pikaajalise ja eduka treeneritöö eest pälvis erilise tänu Rein Ottosson kellele anti üle Taavi Oru auhind. Meri ja purjetamine on Reinu elus olnud alates lapseeast. Purjetama hakkas ta 1964. a Kalevi Jahtklubis Optimistil treener Taavi Oru juhendamise. Rein meenutas treener Taavi Orut kui suurepärast eeskuju ja väga head treenerit, kelle õpetused teda siiani treeneritöös saadavad.

Eesti Jahtklubide Liit tunnustas pikajalist talisurfi eestvedajat Kalev Allikveeri tehtud töö eest ja omistas talle Eesti Jahtklubide Liidu teenetemärgi. Kalev on tegelenud talisurfiga juba ligi 50 aastat. Kalev Allikveer on endiselt aktiivselt võistluste ja treeningutega seotud, ning nõustab noori sportlasi tehnilistes küsimustes.

Kalevi Jahtklubile tõid au ja kuulsust ka:
🏆 Jahtlaev JAZZ meeskond, kes saavutas EJL Avamerekarikasarjas I KOHA!
Kalevi Jahtklubi Purjespordikooli parimad purjetajad 2022. aastal olid:
🏆 Romi Safin – ILCA 4 üldarvestus 1.koht
🏆 Romi Safin – ILCA 6 üldarvestus 1.koht
🏆 Alexander Eberle – Optimist üldarvestus 3.koht
🏆 Britta Maipuu – Zoom8 üldarvestus 2.koht