Reedel, 1.märtsil algusega kell 17:00 toimub Kalevi Jahtklubis KALEV VAPPERI VEINIKOOL, kus tutvustatakse lähemalt mullijooke, valget ja punast veini. KJK auliige Kalev Vapper on olnud Eesti Veiniklubi president ja kuulub senini Eesti Sommeljeede Assotsiatsiooni. Kalev Vapper on külastanud kõiki olulisi veinimaid ja paljusid veinitootjaid. Ta on veinidest palju kirjutanud erinevatesse ajakirjadesse ja teinud 62 pooletunnist veiniteemalist telesaadet “Vein ja Seltskond”. Aastate vältel on Kalev viinud läbi lugematuid veinikoolitusi ja -degustatsioone. Korduvalt on ta ka osalenud erinevate veinikonkursside züriis, aidates valida parimaid veine.

Kalev on valmis klubiliikmetele ja nende kaaslastele korraldama  veinikoolituse, kus saate teadmisi veinimaailma kohta ning loomulikult  maitsete erinevaid veine.
Koolituse hinna sees on degursteerimisele tulevad joogid ning maitsevesi. Veini kõrvale saab igaüks tellida oma maitse järgi suupisteid või ka õhtusöögi Kalevi Jahtklubi restost, mis Klubiruumi serveeritakse.

Koolituse osalemistasu (sisaldab nii teadmisi kui “õppematerjali”) on 25 eurot.

“Õppematerjali” piisavaks olemasoluks on vajalik eelnev registreerimine aadressil info@kjk.ee

Palun regsitreeri ennast ja oma kallim või sõbrad hiljemalt esmaspäeva 26. veebruari õhtuks.