Head klubiliikmed, purjespordikooli õpilased ja lapsevanemad!

Hea on uue aasta esimese sõnumina kõigile teatada, et Kalevi Jahtklubi Purjespordikooli uus peatreener Stefan de Vries on ametisse asunud ja rida kohtumisi ning töökoosolekuid juba seljataga.

Purjespordikooli teooriatundidega alustame järgmisel nädalal kontaktivabas õppes. Esimese uue lähenemisena saavad teooriaõppesse kaasatud ka kõik suvetreenerid ja abilised.
Samuti alustasime juba sellel nädalal kohtumisi laste ja lapsevanematega tutvumiseks ning vastastikuste ootuste-vajaduste väljaselgitamiseks.

Soovime Stefanile edukat uut algust Kalevi jahtklubi Purjespordikooli arendamisel ja uutele sportlikele tulemustele viimisel.

Allpool tema lühike tutvustus ja tervitus.

Stefan de Vries

Stefan de Vries

Mul on hea meel tutvustada end Kalevi Jahtklubi Purjespordikooli uue peatreenerina ja loodan jätkata Uku varasemate aastate head tööd.

Viimased 4 aastat olen töötanud Türgis Istanbulis Fenerbahce Purjespordikooli peatreenerina ja enne seda Eesti Jahtklubide Liidus spordidirektorina.

2012. aasta olümpiamängude ettevalmistusperioodil töötasin Hollandi Finn-klassi meeskonna treenerina, kes 2012. aasta olümpial saavutasid neljanda ja 2011. aasta Finn-klassi MM-l teise koha.
Lisaks treenisin ma rahvuskoondist erinevates ühe-, kahe- ja svertpaadi klassides (Optimist, Laser, Star, 29er, 49er ja 2.4mR).

Oma esimese Optimist-klassi MM-tiitli võitsin 10-aastasena. Innukas võistleja olen tänaseni ning võistlen igal võimalusel, nii kuidas mu töö ja pere seda lubavad. Võistlemist loodan jätkata ka Eestis.

Minu jaoks on eduka spordikooli eesmärk eelkõige noortes purjetajates liikumisarmastuse, oskuste, spordimehelikkuse, tervislike eluviiside ja elukestva merearmastuse juurutamine. Samuti tõdemus, et üksikul indiviidil on keeruline realiseerida oma täielikku potentsiaali, sest koos tegutsedes ja kogemusi jagades saavutatakse ka paremaid tulemusi!

Tulemusrikkale koostööle lootma jäädes
Stefan de Vries

Soovime head alanud purjetamisaastat kõigile! Võistluspurjetajatele edukaid starte ja kõrgeid poodiumikohti, matkapurjetajatele uusi ja huvitavaid sihtkohti silmapiiri taga!

Lauri Kurvits
Jahtklubi ülem