Head purjetajad ja spordisõbrad, häid uudiseid on teatada!

 

Amserv – Kalevi Jahtklubi Kolmapäevaregatt alustab võistlushooaega järgmisel kolmapäeval, 19. mail. Viimasel kolmapäeval oli treeningstardis rõõmustavalt palju, 43 jahti. On jäänud viimased päevad ka kõigil teistel oma purjejaht võistlustrimmi seada.

 

Kalevi Jahtklubi Avamerepurjetamise karikasari saab avapaugu 22.-23. mail, E4 karikavõistlusega. Võistlusteade avaldatakse uue nädala alguses.

 

Lõplik otsus A ja B klassi ORC Eesti meistrivõistluste toimumise koha osas tuleb Soome poole korraldajate palvel teisipäeval, 18. mail kui on kuu aega kehtiva Võistlusteate järgi Baltic Offshore Week / ORC A ja B klassi Eesti meistrivõistlusteni Helsingis. Ootame Soome poolelt selget infot reisipiirangute valguses eestlaste Soome pääsemise kohta. Senise BOWi võistlusteatekohase varase registreerimise tähtaega on korraldajad lubanud ka edasi lükata.

Regatikalender on kättesaadav siin: KALENDER

 

ORC avamerepurjetamise maailmameistrivõistlused, mis toimuvad 6.-14. augustil Tallinnas, sai sellel nädalal endale nimisponsori. Nüüdsest nimetatakse regatti Alexela ORC avamerepurjetamise maailmameistrivõistlused / Alexela ORC World Championship 2021.
Lisainfo https://www.orcworlds2021.com/

Edukat ja medaliterohket regatihooaega klubiliikmetele!
Lauri Kurvits
klubiülem