Kalevi Jahtklubi uue sadamahoone ehitus on jõudnud vundamendi töödest kõrgemale ning kasvab nüüd silmnähtavalt. Uus hoone saab koduks nii Kalevi Jahtklubi Purjespordikoolile, Eesti Jahtklubide Liidule ja North Sail purjetöökojale kui ka muidugi Kalevi Jahtklubi liikmetele, kelle jaoks on hoones jõusaal, puhkeruum ja saunad. Lisaks ka sadamakapteni tööruumid, suur elling ja rundukid. Seinad kerkivad ning tegemist ei ole niisama igava ja halli betooniga vaid meie enda klubiliikmete poolt loovutatud ning vanade purjede abil loodud kordumatute seinamustritega.  Mõned pildid püstitatud seintest:

Igal korraliku hoone ehituses on kaks tähtsat sündmust, kuhu pääsevad ligi ka ehitusega mitte seotud inimesed: nurgakivi asetamine ja sarikapidu. Seega kutsume kõik Kalevi Jahtklubi klubiliikmeid uue sadamahoone nurgakivi üritusele kolmapäeval, 23.augustil 2023 algusega kell 17:00! 


Ehituse käigust postitame jooksvalt pilte Kalevi Jahtklubi Facebooki kontole, kus saate asjadega kursus olla. Antud pildialbum asub SIIN.