Väikelaevakindlustus kaitseb veesõidukit nii maal kui merel ja ostes kindlustuse puri.ee lehe kaudu toetad Eesti purjetamist!

Väikelaeva omanik saab kindlustada oma meresõiduki selle kasutamisel, transportimisel või hoiustamisel tekkinud kahjude vastu. Kindlustusobjektiks võib olla mootorpaat, purjejaht, kaater või muu veesõiduk nagu sõude- või võistluspaat.

Kaitse oma veesõidukit nii maal kui merel!
Väikelaevade puhul on kõige sagedasemad kahjujuhtumid otsasõidud erinevatele objektidele või kokkupõrked teiste veeliiklejatega. Sestap ära unusta enne hooaja algust kindlustust!

✔ Kindlustatud meresõiduk ja selle varustus

✔ Hüvitatud nii vees, transportimisel kui hoiustamisel tekkinud kahjud

✔ Kaetud kolmandatele isikutele tekitatud kahjud

Kindlustusobjektiks võib olla nii mootorpaat, purjejaht, kaater või mõni muu veesõiduk (nt: sõude- või võistluspaat).

Täiskaitsega kindlustus kaitseb väikelaeva tormi, tuule, tulekahju, varguse, vandalismi, plahvatuse, pikselöögi, karilesõidu, veekogu põhja riivamise ning mistahes objektiga kokkupõrke korral. Lisaks saab kindlustada lisavarustust, meeskonna ja reisijate õnnetusjuhtumeid ning laevaomaniku vastutust.

Meresõidukit aitab kindlustada IIZI Kindlustusmaakler AS

IIZI on koostanud lihtsa küsimustiku, et kaardistada sinu vajadused ja panna kokku just sinu väikelaevale sobiv kindlustuspakkumus.

Küsi pakkumist

 

Svertpaadi, treeneri kaatri ja võistluspurjeka kindlustus

Ostes kindlustuse puri.ee lehe kaudu toetad Eesti purjetamist! EJL-i e-poest on nüüd võimalik soetada kindlustusi:

Kindlustusvahenduse pakkuja on IIZI Kindlustusmaakler AS. Tutvu tingimustega www.iizi.ee või pea nõu spetsialistiga 666 0300