Kalevi Jahtklubi PURJESPORDIKOOL
Pirita tee 17, 11911 Tallinn vaata kaardilt

Õppemaksude ja kursuste tasumiseks Kalevi Jahtklubi konto on:
EE871010220107408016 (SEB pank) – NB palun tasuda arve alusel!

Peatreener: Uku Kuusk tel. 5554 0118 uku@kjk.ee

Abitreener: Roger Rikberg tel. 590 29095 roger.rikberg@gmail.com

Abitreener: Reti Safin tel. 5629 8123 reti.safin@gmail.com

Abitreener: Eino Tiirinen tel. 56939721 eino.tiirinen@gmail.com

Abitreener: Helen Pais tel. 5354 0413 helen@kjk.ee

Mänedžer: Mari Raus tel. 521 3262 mari.raus@kjk.ee

facebook-icon