Kas meil klubis leidub kedagi, kes sooviks meeldivalt üllatada meie aasta üllatajat?

KJK ja EJL aasta üllataja,  meie klubi noorsportlane Mia Marin Lilienthal saavutas sel suvel ILCA U19 vanuseklassi MM-il 8.koha. ILCA -t, endise nimega Laserit, loetakse üheks raskemaks ja suurema konkurentsiga paadiklassiks maailmas.

Allpool oleval videos räägib Mia, et tema suuremaks eesmärgiks on jõuda ILCA klassis 2028. aasta olümpiale ja oma unistuse realiseerimiseks on ta sõlminud kolmeaastase lepingu Portugalis asuva purjetamiskooliga Viana, mis annab võimaluse parimates tingimustes maailma tasemel treenida ja võistelda.

2024.aasta eelarve on ca 25 tuhat eurot, mis sisaldab lisaks Viana õppemaksule regattide osavõtutasusid, reisikulusid ja purjede maksumust.

Sponsorina on Mia Marinit juba 2 hooaega toetanud Andres Rätsepp/Sarto Capital 5000 euroga. EOK Team Estonia noortekoondis katab kulud 3000€ ja EJL 535€ ulatuses.

Seni on suurema osa Mia purjetamise kuludest kandnud tema pere, kuid edaspidiseks vajab ta lisasponsorite toetust, et valitud teekonnal jätkata.

Reklaamivõimaluste kohta küsi täpsemalt mia.marin@me.com või saada Miale väike jõuluüllatus tema spordiklubi MTÜ Hoitud Tervis arvele EE427700771008695652.

MINU UNISTUS VIDEO