Laupäeval 8. septembril toimub traditsiooniline Naissaare Raudteeregatt. Raudteeregatt toimub juba aastast 2006. Regati korraldajateks on Viimsi Vallavalitsus ja Kalevi Jahtklubi.

Regati avapauk antakse Pirita muulide vahelt kell 11, Naissaare sadamasse jõudmine on plaanitud kell 14.  Saarele jõudes järgnevad talgud. Purjetajad ja nende reisijad puhastatavad raudteelõigu ümbrust võsast. Käesoleval aastal on plaanis jõuda Taani kuninga aia pargist Haldja tee ülesõiduni. Jätkatakse raudtee puhastamist sealt kus 2016. aastal lõpetati. Plaanis on puhastada umbes kilomeeter.

Vabatahtlikke raudtee korrastajaid oodatakse sadama kohviku ees kahe veoautoga kell 14:00, mis viivad rahva sadamast umbes 2 km põhja poole. Töödega on plaaniks lõpetada umbes kell 16:30, et jõuda kella 17:00ks Naissaare Külalistemaija, kus pakutakse sooja suppi ja toimub võistluse võitjate autasustamine.

Tööriistad mida võiks kaasa võtta: reha, kirves, käsisaag, oksatangid. Kogu seltskonna peale kaks mootorsaagi (üks on juba saares olemas). Vald toetab ka mõningate loetletud tööriistadega kui keegi ei saa ise kaasa võtta.

Täiendav info telefoni teel: 50 47720 (Toomas) ja 5253513 (Ivar).

Võistlusteade

naissaare raudtee regatt 2018