Purjetamise Eesti MV avaetapp Roomassaares toimus 29-31.05.2015. Kolm päeva väga tugevas tuules pakkus palju pinget ja oli purjetajatele parajalt raske. Lisaks tavapärasele üheksale sõidule (fliidisõidule) peeti eraldi finaalsõidud, mille käigus selgitati lõplik regati võitja. Hõbefinaalis osalesid fliidisõitude 4 kuni 10 paremat ja Kuldfinaalis fliidisõitude 3 parimat pluss Hõbefinaali võitja.

Optimist klassis tuli pingelises võistluses esikohale Kaarel Paal (KJK), kes juhtis peale fliidisõite ning püsis võitmatuna ka Kuldfinaalis.

Teisele kohale asetus Agija Elerte Riiast, kes sai Kuldfinaali Hõbefinaali võitjana, ning kolmandale kohale Märten Mikk (KJK). Esikümnesse tuli kokku 5 KJK purjetajat: Kaarel Paal (1), Märten Mikk (3), Mihkel Paal (5), Ingmar Olmaru (9), Randal Annus (10).

Kaarel-Paal-Saaremaa-Merispordi-Seltsi-regatt-2015-finaalid

Zoom8 klassis tuli võitjaks Sander Puppart (SMS), teine Keith Luur (PJK), kolmas Joosep Laus (SMS). Parima KJK purjetajana tuli 8. kohale Henri August Silluta, 9. koht Oliver Olmaru, 15. koht Helen Pais, 28. koht Luisa Susanna Kütson.

Sander-Puppart-Saaremaa-Merispordi-Seltsi-regatt-2015-finaalid

Laser 4,7 klassis tuli võitjaks Maris Seersant (TJK), teiseks Rasmus Maalinn (PJK) ja kolmandaks Juuso Roihu (TJK).