Alates 1. aprillist on Kalevi Jahtklubi ülem Lauri Kurvits.
Lauri on kipperina purjetanud 20 aastat. Suviti koduvetes, muul ajal soojematel laiuskraadidel.
Lauri: „Olen kirglik matkapurjetaja, kiiluvette jätnud tuhandeid ja tuhandeid miile erinevatel meredel ja ookeanidel. Suved veedan jahtklubis. Juba mõnda aega on olnud soov ja tahtmine ka oma talvised tegemised merele lähemale tuua. Koduklubi käekäik ja areng on mulle südamelähedased, püüan selles ametis anda endast parima. Seda loomulikult kõigi teie abi ja toetusega, head klubikaaslased. Olen klubis teie jaoks ja teie teenistuses. Te teate, kust mind klubimajas leida, trepist üles ja vasakule. Edaspidi võin öelda, et ka talved veedan jahtklubis.“

Loodus tühja kohta ei salli ja samuti ka Kalevi Jahtklubi sadam, kus Orava Indreku järel võtab sadamakapteni ohjad enda kätte Andres Tamm.
“Meri, purjetamine ja väikesadamate eluolu on mind saatnud pea 40 aastat. Mul oli võimalus kuuluda meeskonda, kes alustas taasiseseisvunud Eestis Pärnu jahisadama ülesehitamist. Seda väikesadamat ma siis 14 aastat ka juhtisin. See oli väga huvitav ja õpetlik aeg. Parim, mis sealt sain, oli suur kogemus ja tutvus paljude suurepäraste inimestega.
Mul  on hea meel, et  olen saanud võimaluse asuda tööle Kalevi Jahtklubisse. Sadamakaptenina luban rakendada parimal moel omandatud oskusi ja teadmisi ühe jahisadama toimimiseks.
Head klubiliikmed, soovin Teile meeleolukat peatselt algavat purjetamishooaega!
Tehke sporti ja nautige puhkust merel!”