Kalevi Jahtklubi uue sadamahoone arhitektuurikonkursil selgus võidutöö.

Kalevi Jahtklubi kuulutas käesoleva aasta alguses välja arhitektuurikonkursi uue sadamahoone projekteerija leidmiseks. Osalema kutsuti viis arhitektibürood, kus kõigis töötavad purjetajad ja Kalevi Jahtklubi liikmed.
Esitatud tööd olid sisukad. Purjetajatest arhitektid teavad, milline peab olema jahtklubi ehk purjetaja “teine kodu”.
Tugevate tööde vahel valida ei olnud lihtne, kuid pikkade arutelude ja vaidluste tagajärjel selgus siiski võitja. Võidutöö, märksõnaga “Kompleks”, autoriks on arhitekt ja soolopurjetaja Ülar Mark, arhitektuuribüroost Mark.
Arhitektuurikonkursi žürii moodustasid Jahtklubi ülem Lauri Kurvits, kommodoor Kalev Vapper, arhitektid Inga Raukas ja Peeter Loo.
Võidutöö visuaale näeb SIIT

Üldkoosolek ja uus juhatus

11. juunil toimus Kalevi Jahtklubi üldkoosolek, kus valiti klubile järgnevaks kaheks aastaks uus juhatus. Juhatuse koosseis on: kommodoor Kalev Vapper, asekommodoor Tõnu Tõniste, juhatuse liikmed Virgo Arge, Raido Notton, Tammo Otsasoo, Hard Perk, Olev Roosma, Piret Salmistu, Tanel Tamm ja Rene Treifeldt.

Sadamas parkimine

Sadamakapten annab teada, et kõik kes autoga sadamasse sissesõidu õiguse on saanud, tuleksid aknakleepsudele järele. Järgmisest nädalast hakkab Europark sadama territooriumil kontrollima.
Kellel veel soov vastav õigus saada, palun sellest sadamakaptenile teada anda sadam@kjk.ee
Ja meeldetuletuseks, autoga sadama territooriumile sissepääs on mõeldud asjade peale- ja mahalaadimiseks ja lühiajaliseks parkimiseks. Pikemaajaline parkimine toimub väljaspool sadama territooriumit.

Jahtklubi territoorium

Klubi ülem tuletab meelde Jahtklubi Kodukorra p 5.5: KJK liige vastutab tema poolt klubi territooriumile kutsutud külaliste heaolu ja käitumise eest, samuti nende poolt tekitatud kahjude eest.
Kõik Klubi mitteliikmetest purjetajad on kutsuva klubi liikme vastutusel. Ka üle aia ronimised ja käepäraste vahenditega väravate avamised.
Reederid ja kaptenid, kelle jahi meeskonnas on mitteklubiliikmetest purjetajaid, kutsuge nad jahtklubiga liituma. Liikeksastumise avalduse blanketi leiab siit: Täidetav sooviavalduse blankett