Uuel aastal sama hooga edasi! Ehitaja ei puhka, sest vaid 4 päevaga on märgata sisetöödega selliseid muutusi, kus ruumid hakkavad ilmet võtma ning proportsioonid paika loksuma.

Kuigi välislaudise paigaldustööd on hetkeks külmakraadide tõttu peatunud, siis sisetööd edenevad igapäevaselt silmnähtavalt. Ellingus on temperatuurid pluss poolel ning aknad ja uksed lasevad piisavalt päevavalgust sisse, et elektrivalgust päevasel ajal kasutama ei pea. Asjatundmatu pilgu läbi, on elling peagi sellises valmisjärgus, et jahid ja paadid võiksid talvekorterisse sisse kolida. Ka purjetöökoja ruumid on peagi valmis kliendile üleandmiseks ning spordikooli ruumid koos sadamakapteni töökojaga on valmis sisustuseks arvatavasti veebruari lõpuks. Kõik tähtajad on muidugi allakirjutanud silma järgi pandud ning ehitaja poolse kinnituseta kirja pandud.
Uue sadamahoone klubiliikmete peamiseks kohtumispaigaks planeeritud fujaee ja klubiruumis on vaheseinad püsti ning tunnetus ruumidest on juba olemas. Valgust ja õhku aga samas hubasust leiab igast ruutmeetrist.
Riietusruumid ja saunad on hetkel veel kõikide teiste töödega võrreldes algjärgus aga kui mõelda tagasi, ütleme septembrikuusse, siis vahe on siiski mäekõrgune. Leiliruumi akendest vaated on aga igaljuhul paigas ning nagu üks klubiliige tabavalt mainis, siis: “Naistel on vaade merele. Kui sadam ootab koju kasvõi sadat laeva…”.
Uue sadamahoone ehitusega saab kõige paremini ennast kursis hoida läbi Kalevi Jahtklubi Facebooki albumi, mis asub SIIN.
Alljärgnevad fotod on tehtud kõik 5.jaanuaril 2024.