Kalevi Jahtklubi on juba mõnda aega kasutanud suurematel võistlustel registreerimiseks, teadete jagamiseks ning ka tulemuste kajastamiseks Manage2sail keskkonda. Nüüd teeme järgmise sammu ning viime ka meie kõige populaarsema regati ehk Kolmapäevakute sarja mainitud veebikeskkonda üle!

Jah, alati on tore kui on aega ja mahti tulla enne võistlust regatibüroost läbi, et mõne sõna ka toredate sekretäridega vahetada, aga koroona viis personaalsed kontaktid miinimum tasemeni ning sellega seoses arendati ka tavapärasest kiiremini välja digitaalne programm, mis võimaldab võistluspurjetamises ühes kohas teha nii registreerimist, hallata teadetetahvlit kui ka kajastada tulemusi. Ja üllatus-üllatus! Tänaseks päevaks on ka kõige pessimistlikumad digitaalse maailma kasutajad tunnistanud, et ega see: „mänädztsuseil nii keeruline polegi. Muudkui linnuta ja ongi registreering tehtud!“

Koostasime kiire juhendi, kuidas Manage2Sail keskkonnas endale konto luua ning kuidas meeldivale võistlusele registreerida ning selle juhendiga saab tutvuda siin: Konto loomine Manage2Sailis.

Seega, ärgitame kõiki purjetajaid looma endale M2S konto ning mõne kliki kaugusel ongi esimene kolmapäevakule registreerimine tehtud. Ning järgmisel korral on vaja vaid eeltäidetud info üle kontrollida ja jälle lisaminutid purjeka juures nokitsemiseks nagu kai pealt leitud!

2022 Amserv Kolmapäevakute hooaja seisu saab jälgida siin:

ORC I

ORC II

ORC III

ORC IV

DRAAKON

FOLKBOOT

  • VIANOR CUP 2022 Avavõistluse leiad SIIT.
  • VIANOR CUP 2022 E4 Võitsluse leiad SIIT.
  • VIANOR CUP 2022 Terra Feminarum leiad SIIT.
  • BALTIC OFFSHORE WEEK 2022 leiad SIIT.
  • MUHU VÄIN 2022 regati leiad SIIT.
  • Kõik Kalevi Jahtklubi võistlused 2022 aastal leiad SIIT.