Loading Events

Upcoming Events

Events Search and Views Navigation

Event Views Navigation

Veebruar 2022
05.02 -
05.02
KJK 74. purjetamishooaja pidulik lõpupidu – JÄÄB ÄRA!

 

 

Algus: 05.02.2022 17:00
Lõpp: 05.02.2022 23:00
Toimumiskoht: Lauluväljaku Klaassaal
Mai 2022
01.05 -
01.05
KJK 75. purjetamishooaja avamine, lipu heiskamine
Algus: 01.05.2022 00:00
Lõpp: 01.05.2022 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
01.05 -
01.05
Kalevi Jahtklubi Avamerepurjetamise Karikasari
KJK Avamerepurjetamise karikasarja I etapp-Hooaja avavõistlus

Klassid:  ORC I, ORC II, ORC III, Draakon, Folkboot

Algus: 01.05.2022 00:00
Lõpp: 01.05.2022 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
04.05 -
04.05
1. Amserv-KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC,  FOLKBOOT, DRAAKON

Kolmapäevaregati korraldusmeeskond soovib teile võimalikult kiiresti edastada kasulikku ja abistavat infot – tuuleolude ja regati toimumise kohta, finišite sulgemiste ja autasustamiste kohta ja muud kiired teated.

Selleks on hea lahendus äpp WhatsApp. https://www.whatsapp.com/ –
Laadi rakendus endale telefoni ja LIITU GRUPIGA “KJK KOLMAPÄEVAREGATT

Link liitumiseks on siin: https://chat.whatsapp.com/J7zhAjm1XDcBeJScLWHqu7 

Algus: 04.05.2022 00:00
Lõpp: 04.05.2022 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
06.05 -
06.05
Draakon klassi REEDEREGATT

Klassid: Draakon

Algus: 06.05.2022 00:00
Lõpp: 06.05.2022 23:59
Toimumiskoht:
07.05 -
08.05
Draakon klassi karikasari – I etapp – Jaak Unnuki mälestusregatt

Klassid: Draakon

Algus: 07.05.2022 00:00
Lõpp: 08.05.2022 23:59
Toimumiskoht:
11.05 -
11.05
2. Amserv-KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, D, F

Algus: 11.05.2022 00:00
Lõpp: 11.05.2022 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
13.05 -
13.05
Draakon klassi REEDEREGATT

Klass: D

Algus: 13.05.2022 00:00
Lõpp: 13.05.2022 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
14.05 -
15.05
Kalevi Jahtklubi Avamerepurjetamise Karikasari
KJK Avamerepurjetamise karikasarja II etapp – E4 karikavõistlus

FINEST Offshore Series – I etapp

Klassid: ORC, D, F

Algus: 14.05.2022 00:00
Lõpp: 15.05.2022 23:59
Toimumiskoht:
18.05 -
18.05
3. Amserv-KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, D, F

Algus: 18.05.2022 00:00
Lõpp: 18.05.2022 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
20.05 -
20.05
Draakon klassi REEDEREGATT

Klass: D

Algus: 20.05.2022 00:00
Lõpp: 20.05.2022 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
20.05 -
22.05
40. Kuldseekli regatt Taavi Oru mälestuseks

Klassid: Optimist, Zoom8

Algus: 20.05.2022 00:00
Lõpp: 22.05.2022 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
21.05 -
22.05
EJL Avamerepurjetamise Eesti karikas – Allirahu regatt

Klass: ORC

Võistluse koduleht https://www.puri.ee/ejl-avamerepurjetamise-eesti-karikas/

Algus: 21.05.2022 00:00
Lõpp: 22.05.2022 23:59
Toimumiskoht: Roomassaare sadam
25.05 -
25.05
4. Amserv-KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, D, F

Algus: 25.05.2022 00:00
Lõpp: 25.05.2022 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
27.05 -
27.05
Draakon klassi REEDEREGATT

Klass: D

Algus: 27.05.2022 00:00
Lõpp: 27.05.2022 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
28.05 -
29.05
WB Sails lühirajaõit – FINEST Offshore Series II etapp

Klassid: ORC

Algus: 28.05.2022 00:00
Lõpp: 29.05.2022 23:59
Toimumiskoht: Helsingi
Juuni 2022
01.06 -
01.06
5. Amserv-KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, D, F

Algus: 01.06.2022 00:00
Lõpp: 01.06.2022 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
02.06 -
02.06
Baltic Sea Solo Race – I etapp

Klassid: ORC

Algus: 02.06.2022 00:00
Lõpp: 02.06.2022 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
03.06 -
03.06
Draakon klassi REEDEREGATT

Klass: D

Algus: 03.06.2022 00:00
Lõpp: 03.06.2022 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
04.06 -
04.06
Kalevi Jahtklubi Avamerepurjetamise Karikasari
KJK Avamerepurjetamise karikasarja III etapp – Terra Feminarum

Klassid: ORC, F

Algus: 04.06.2022 00:00
Lõpp: 04.06.2022 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
04.06 -
05.06
Draakon klassi karikasari – II etapp

Klass: D

Algus: 04.06.2022 00:00
Lõpp: 05.06.2022 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
04.06 -
04.06
EJL Avamerepurjetamise Eesti Karikas – Sorgu regatt

Klass: ORC

Võistluse koduleht: https://www.puri.ee/ejl-avamerepurjetamise-eesti-karikas/

Algus: 04.06.2022 00:00
Lõpp: 04.06.2022 23:59
Toimumiskoht: Pärnu Jahtklubi
08.06 -
08.06
6. Amserv-KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, D, F

Algus: 08.06.2022 00:00
Lõpp: 08.06.2022 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
09.06 -
11.06
Põhjaranniku regatt

Võistluse koduleht: https://pohjarannikuregatt.ee/

Algus: 09.06.2022 00:00
Lõpp: 11.06.2022 23:59
Toimumiskoht:
10.06 -
10.06
Draakon klassi REEDEREGATT

Klass: D

Algus: 10.06.2022 00:00
Lõpp: 10.06.2022 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
15.06 -
15.06
7. Amserv-KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, D, F

Algus: 15.06.2022 00:00
Lõpp: 15.06.2022 23:59
Toimumiskoht:
16.06 -
19.06
Baltic Offshore Week 2022 – ORC A ja B Eesti ja Soome Meistrivõistlused

Klassid: ORC

ORC A ja B klasside avatud Eesti ja Soome meistrivõistlused ning C klassi Soome meistrivõistlused.

Kodulehekülg: http://balticoffshoreweek.org/

Algus: 16.06.2022 17:00
Lõpp: 19.06.2022 20:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
17.06 -
17.06
Draakon klassi REEDEREGATT

Klass: D

Algus: 17.06.2022 00:00
Lõpp: 17.06.2022 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
18.06 -
19.06
Baltic Sea Solo Race – II etapp

Klassid: ORC, F

Algus: 18.06.2022 00:00
Lõpp: 19.06.2022 23:59
Toimumiskoht:
22.06 -
30.06
ORC World Championship 2022

Võistluse koduleht: https://www.yccs.it/en/regate-2022/orc_world_championship-325.html

Algus: 22.06.2022 00:00
Lõpp: 30.06.2022 23:59
Toimumiskoht: Porto Cervo
24.06 -
24.06
Draakon klassi REEDEREGATT

Klass: D

Algus: 24.06.2022 00:00
Lõpp: 24.06.2022 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
29.06 -
29.06
8. Amserv-KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, D, F

Algus: 29.06.2022 00:00
Lõpp: 29.06.2022 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
30.06 -
06.07
ORC Double Handed Worlds 2022

Võistluse koduleht: https://www.ksss.se/en/gotlandrunt/

Algus: 30.06.2022 00:00
Lõpp: 06.07.2022 23:59
Toimumiskoht: The Royal Swedish Yacht Club
Juuli 2022
01.07 -
04.07
46. Spinnakeri regatt 2022
46. Spinnakeri regatt

Klass: Optimist, Zoom8

www.kjk.ee/spinnaker2022

Algus: 01.07.2022 00:00
Lõpp: 04.07.2022 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
01.07 -
01.07
Draakon klassi REEDEREGATT

Klass. D

Algus: 01.07.2022 00:00
Lõpp: 01.07.2022 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
02.07 -
02.07
Draakon Ladies First

Klass: D Ladies

Algus: 02.07.2022 00:00
Lõpp: 02.07.2022 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
02.07 -
03.07
EJL Avamerepurjetamise Eesti karikas-Kessu regatt

ORC C ja D klassi Eesti Meistrivõistlused

Klass: ORC

Võistluse koduleht https://www.puri.ee/ejl-avamerepurjetamise-eesti-karikas/

Algus: 02.07.2022 00:00
Lõpp: 03.07.2022 23:59
Toimumiskoht: Haapsalu
08.07 -
08.07
Draakon klassi REEDEREGATT

Klass: D

Algus: 08.07.2022 00:00
Lõpp: 08.07.2022 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
09.07 -
16.07
A. Le Coq 65. Muhu Väina regatt 2022
A. Le Coq 65. Muhu Väina regatt 2022

Regati veebileht: http://muhuvain.ee/

Haapsalu-Kõiguste-Kihnu-Pärnu

Klassid: ORC, Folkboot

Algus: 09.07.2022 00:00
Lõpp: 16.07.2022 23:59
Toimumiskoht: Haapsalu-Kõiguste-Kihu-Pänu
15.07 -
15.07
Draakon klassi REEDEREGATT

Klass: D

Algus: 15.07.2022 00:00
Lõpp: 15.07.2022 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
20.07 -
20.07
9. Amserv-KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, D, F

Algus: 20.07.2022 00:00
Lõpp: 20.07.2022 23:59
Toimumiskoht:
22.07 -
22.07
Draakon klassi REEDEREGATT

Klass: D

Algus: 22.07.2022 00:00
Lõpp: 22.07.2022 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
22.07 -
24.07
EJL Avamerepurjetamise Eesti karikas – Dago regatt

Klass: ORC

Võistluse koduleht https://www.puri.ee/ejl-avamerepurjetamise-eesti-karikas/

Algus: 22.07.2022 00:00
Lõpp: 24.07.2022 23:59
Toimumiskoht: Kärdla sadam
27.07 -
27.07
10. Amserv-KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, D, F

Algus: 27.07.2022 00:00
Lõpp: 27.07.2022 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
29.07 -
29.07
Draakon klassi REEDEREGATT

Klass: D

Algus: 29.07.2022 00:00
Lõpp: 29.07.2022 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
30.07 -
31.07
Baltic Sea Solo Race – III etapp

Klassid: ORC, D, F

Algus: 30.07.2022 00:00
Lõpp: 31.07.2022 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
30.07 -
31.07
EJL Avamerepurjetamise Eesti karikas – Saare Maakonna MV

Klass: ORC

Võistluse koduleht https://www.puri.ee/ejl-avamerepurjetamise-eesti-karikas/

Algus: 30.07.2022 00:00
Lõpp: 31.07.2022 23:59
Toimumiskoht: Roomassaare sadam
August 2022
03.08 -
03.08
11. Amserv-KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, D, F

Algus: 03.08.2022 00:00
Lõpp: 03.08.2022 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
04.08 -
07.08
Draakon klassi Eesti MV

Klass: D

Võistluse koduleht: https://estdragon.ee/

Algus: 04.08.2022 00:00
Lõpp: 07.08.2022 23:59
Toimumiskoht: Pärnu Jahtklubi
05.08 -
13.08
ORC European Championship 2022

Võistluse koduleht: https://www.orcieuro2022.no/

Algus: 05.08.2022 00:00
Lõpp: 13.08.2022 23:59
Toimumiskoht: Hankø Yacht Club
10.08 -
10.08
12. Amserv-KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, F, D

Algus: 10.08.2022 00:00
Lõpp: 10.08.2022 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
12.08 -
12.08
Draakon klassi REEDEREGATT

Klass: D

Algus: 12.08.2022 00:00
Lõpp: 12.08.2022 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
17.08 -
17.08
13. Amserv-KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, D, F

Algus: 17.08.2022 00:00
Lõpp: 17.08.2022 23:59
Toimumiskoht:
19.08 -
19.08
Draakon klassi REEDEREGATT

Klass: D

Algus: 19.08.2022 00:00
Lõpp: 19.08.2022 23:59
Toimumiskoht:
19.08 -
21.08
Helsinki Tallinn Race

Võistluse koduleht: https://helsinkitallinnarace.fi/

Algus: 19.08.2022 00:00
Lõpp: 21.08.2022 23:59
Toimumiskoht: Haven Kakumäe
19.08 -
21.08
KJK MV ja Tallinna MV svertpaatidele

Klassid: Optimist, Zoom8, ILCA 4, ILCA 5, ILCA 6

Algus: 19.08.2022 00:00
Lõpp: 21.08.2022 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
20.08 -
21.08
Draakon klassi Karikasarja III etapp

Klass: D

Algus: 20.08.2022 00:00
Lõpp: 21.08.2022 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
20.08 -
20.08
Baltic Sea Solo Race – IV etapp

Klass: ORC

Algus: 20.08.2022 00:00
Lõpp: 20.08.2022 23:59
Toimumiskoht:
24.08 -
24.08
14. Amserv-KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, D, F

Algus: 24.08.2022 00:00
Lõpp: 24.08.2022 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
26.08 -
26.08
Draakon klassi REEDEREGATT

Klass: D

Algus: 26.08.2022 00:00
Lõpp: 26.08.2022 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
27.08 -
27.08
EJL Avamerepurjetamise Eesti karikas – 33. Valge Daami regatt

Klass: ORC

Võistluse koduleht https://www.puri.ee/ejl-avamerepurjetamise-eesti-karikas/

Algus: 27.08.2022 00:00
Lõpp: 27.08.2022 23:59
Toimumiskoht: Haapsalu
27.08 -
28.08
Harken Race – FINEST Offshore Series IV etapp
Algus: 27.08.2022 00:00
Lõpp: 28.08.2022 23:59
Toimumiskoht: Soome
31.08 -
31.08
15. Amserv-KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, D, F

Algus: 31.08.2022 00:00
Lõpp: 31.08.2022 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
September 2022
02.09 -
02.09
Draakon klassi REEDEREGATT

Klass: D

Algus: 02.09.2022 00:00
Lõpp: 02.09.2022 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
03.09 -
04.09
Kalevi Jahtklubi Avamerepurjetamise Karikasari
KJK Avamerepurjetamise karikasarja IV etapp – TLN MV lühirajal

FINEST Offshore Series V etapp

Klassid: ORC, D, F

Algus: 03.09.2022 00:00
Lõpp: 04.09.2022 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
03.09 -
04.09
EJL Avamerepurjetamise Eesti karikas – Kihnu regatt

Klass: ORC

Võistluse koduleht https://www.puri.ee/ejl-avamerepurjetamise-eesti-karikas/

Algus: 03.09.2022 00:00
Lõpp: 04.09.2022 23:59
Toimumiskoht: Pärnu Jahtklubi
07.09 -
07.09
16. Amserv-KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, D, F

Algus: 07.09.2022 00:00
Lõpp: 07.09.2022 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
09.09 -
09.09
Draakon klassi REEDEREGATT

Klass: D

Algus: 09.09.2022 00:00
Lõpp: 09.09.2022 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
14.09 -
14.09
17. Amserv-KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, D, F

Algus: 14.09.2022 00:00
Lõpp: 14.09.2022 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
16.09 -
16.09
Draakon klassi REEDEREGATT

Klass: D

Algus: 16.09.2022 00:00
Lõpp: 16.09.2022 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
21.09 -
21.09
18. Amserv-KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, D, F

Algus: 21.09.2022 00:00
Lõpp: 21.09.2022 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
23.09 -
23.09
Draakon klassi REEDEREGATT

Klass: D

Algus: 23.09.2022 00:00
Lõpp: 23.09.2022 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
24.09 -
25.09
Draakon Hot Race

Klass: D

Algus: 24.09.2022 00:00
Lõpp: 25.09.2022 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
28.09 -
28.09
19. Amserv-KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, D, F

Algus: 28.09.2022 00:00
Lõpp: 28.09.2022 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
30.09 -
30.09
Draakon klassi REEDEREGATT

Klass: D

Algus: 30.09.2022 00:00
Lõpp: 30.09.2022 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
Oktoober 2022
05.10 -
05.10
20. Amserv-KJK Kolmapäevaregatt

Klass: ORC, D, F

Algus: 05.10.2022 00:00
Lõpp: 05.10.2022 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
07.10 -
07.10
Draakon klassi REEDEREGATT

Klass: D

Algus: 07.10.2022 00:00
Lõpp: 07.10.2022 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
12.10 -
12.10
21. Amserv-KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, D, F

Algus: 12.10.2022 00:00
Lõpp: 12.10.2022 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
15.10 -
15.10
Kalevi Jahtklubi Avamerepurjetamise Karikasari
KJK Avamerepurjetamise karikasarja V etapp – Hooaja lõpuregatt

Klassid: ORC, D, F

Algus: 15.10.2022 00:00
Lõpp: 15.10.2022 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
15.10 -
15.10
KJK 75. purjetamishooaja lõpetamine, lipu langetamine
Algus: 15.10.2022 00:00
Lõpp: 15.10.2022 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi