Loading Events

Upcoming Events

Events Search and Views Navigation

Event Views Navigation

Jaanuar 2020
30.01 -
30.01
KLUBIÕHTU: Merematkamisest Läänemerel – Viljar ja Britt Tulit

Algus: 30.01.2020 19:00
Lõpp: 30.01.2020 21:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
Veebruar 2020
13.02 -
13.02
KLUBIÕHTU: Jahtide soetusvõimalustest, Läänemere suurim paadidiiler Navigare

Algus: 13.02.2020 18:00
Lõpp: 13.02.2020 21:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
Märts 2020
02.03 -
02.03
VÄIKELAEVAJUHTIDE KOOLITUS

Algus: 02.03.2020 18:00
Lõpp: 02.03.2020 19:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
04.03 -
04.03
KLUBIÕHTU: Mini 650 kampaania esimesed sammud, Ülar Mark

Vt filmi treilerit: cineuropa.org/en/video/376071

Algus: 04.03.2020 18:00
Lõpp: 04.03.2020 21:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
12.03 -
12.03
KLUBIÕHTU: Draakon klassi purjetamine – võimalusi liitumiseks
Klubiõhtu - Draakon klassi purjetamine

Klubiõhtu – Draakon klassi purjetamine

Algus: 12.03.2020 18:00
Lõpp: 12.03.2020 21:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
18.03 -
18.03
KLUBIÕHTU: ORC mõõdukirjale üleminekust, praktilised juhised – edasi lükatud
Algus: 18.03.2020 00:00
Lõpp: 18.03.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
Aprill 2020
01.04 -
01.04
KLUBIÕHTU: purjetamine soojadel vetel, reisijutud, klubiliikmete kogemused
Algus: 01.04.2020 00:00
Lõpp: 01.04.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
15.04 -
15.04
KLUBIÕHTU: Folkbootide Gold Cup 2021 – kuidas tulla maailmameistriks
Algus: 15.04.2020 00:00
Lõpp: 15.04.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
25.04 -
26.04
Jahtide vettetõstmine
Algus: 25.04.2020 00:00
Lõpp: 26.04.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
Mai 2020
01.05 -
03.05
Eesti Purjetamisliiga I etapp

Klassid: BLUSAIL 24

Kakumäe

Algus: 01.05.2020 00:00
Lõpp: 03.05.2020 23:59
Toimumiskoht:
01.05 -
01.05
SEIKO CUP I etapp – Hooaja avaregatt – KJK AVAMEREPURJETAMISE KARIKASARI- ÄRA JÄETUD

SEIKO CUP kodulehekülg

Algus: 01.05.2020 00:00
Lõpp: 01.05.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
01.05 -
01.05
KJK 73. purjetamishooaja avamine ja lipu heiskamine
Algus: 01.05.2020 12:00
Lõpp: 01.05.2020 13:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi lipuväljak
08.05 -
08.05
Draakon klassi REEDEREGATT

 

Algus: 08.05.2020 00:00
Lõpp: 08.05.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
15.05 -
15.05
Draakon klassi REEDEREGATT

Algus: 15.05.2020 00:00
Lõpp: 15.05.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
16.05 -
17.05
SEIKO CUP 2020 – E4 karikavõistlus – KJK AVAMEREPURJETAMISE KARIKASARI-EDASI LÜKATUD

SEIKO CUP kodulehekülg

E4 karikavõistlus on edasi lükatud – uus toimumisaeg 13.-14. juuni

Algus: 16.05.2020 00:00
Lõpp: 17.05.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
22.05 -
22.05
Draakon klassi REEDEREGATT

Algus: 22.05.2020 00:00
Lõpp: 22.05.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
23.05 -
24.05
Draakon klassi karikasari – I etapp – Jaak Unnuki mälestusregatt

 

Võistlusteade

 

Registreerimise vorm

 

 

Algus: 23.05.2020 00:00
Lõpp: 24.05.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
28.05 -
28.05
BALTIC SEA SOLO RACE I etapp

Võistlusteade

NoR muudatus 18.06.2020

Korrigeeritud TULEMUSED

Algus: 28.05.2020 00:00
Lõpp: 28.05.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
29.05 -
29.05
Draakon klassi REEDEREGATT

 

Algus: 29.05.2020 00:00
Lõpp: 29.05.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
Juuni 2020
03.06 -
03.06
1. Holm-KJK kolmapäevaregatt

Korrigeeritud TULEMUSED

Klassid: ORC,  FOLKBOOT, DRAAKON

PURJETAMISJUHISED

Võistlusteade

Võistlusteate muudatus nr1, 10.06.2020

Kolmapäevaregati korraldusmeeskond soovib teile võimalikult kiiresti edastada kasulikku ja abistavat infot – tuuleolude ja regati toimumise kohta, finišite sulgemiste ja autasustamiste kohta ja muud kiired teated.

Selleks on hea lahendus äpp WhatsApp. https://www.whatsapp.com/ –
Laadi rakendus endale telefoni ja LIITU GRUPIGA “KJK KOLMAPÄEVAREGATT

Link liitumiseks on siin https://chat.whatsapp.com/HAq2eQIlgRyLEjIqBY5Fkj

Algus: 03.06.2020 00:00
Lõpp: 03.06.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
04.06 -
06.06
Põhjaranniku regatt

Võistluse koduleht: www.pohjarannikuregatt.ee

Tulemused

Matkaklassi tulemused

Algus: 04.06.2020 00:00
Lõpp: 06.06.2020 23:59
Toimumiskoht:
05.06 -
05.06
Draakon klassi REEDEREGATT

Algus: 05.06.2020 00:00
Lõpp: 05.06.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
06.06 -
06.06
SEIKO CUP 2020 – Terra Feminarum – KJK AVAMEREPURJETAMISE KARIKASARI

SEIKO CUP 2020 kodulehekülg

Algus: 06.06.2020 00:00
Lõpp: 06.06.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
10.06 -
10.06
2. Holm-KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC,  FOLKBOOT, DRAAKON

TULEMUSED

Koondtulemused

Algus: 10.06.2020 00:00
Lõpp: 10.06.2020 23:59
Toimumiskoht:
11.06 -
11.06
KJK üldkoosolek

Teade

Algus: 11.06.2020 18:00
Lõpp: 11.06.2020 19:00
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
13.06 -
14.06
SEIKO CUP 2020 – KJK AVAMEREPURJETAMISE KARIKASARI – E4 Karikavõistlus

SEIKO CUP kodulehekülg

Algus: 13.06.2020 00:00
Lõpp: 14.06.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
17.06 -
17.06
3. Holm-KJK Kolmapäevaregatt

TULEMUSED

Koondtulemused

Klassid: ORC, FOLKBOOT, DRAAKON

Algus: 17.06.2020 00:00
Lõpp: 17.06.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
18.06 -
18.06
BALTIC SEA SOLO RACE II etapp

TULEMUSED

Algus: 18.06.2020 00:00
Lõpp: 18.06.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
19.06 -
21.06
Eesti Purjetamisliiga II etapp

Klassid: BLUSAIL 24

2020 Eesti Purjetamise Liiga võistlusteade

Registreerimine

Eesti Purjetamise Liiga Facebookis

 

Algus: 19.06.2020 00:00
Lõpp: 21.06.2020 23:59
Toimumiskoht: Lennusadam
19.06 -
19.06
Draakon klassi REEDEREGATT

Algus: 19.06.2020 00:00
Lõpp: 19.06.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
26.06 -
28.06
38. Kuldseekli regatt Taavi Oru mälestuseks

Klassid: OPTIMIST, Zoom 8

Võistlusteade

Registreerimine

TULEMUSED:

OPTIMIST jooksmine
OPTIMIST ujumine
OPTIMIST purjetamine
OPTIMIST üld

ZOOM jooksmine
ZOOM ujumine
ZOOM purjetamine
ZOOM üld

Algus: 26.06.2020 00:00
Lõpp: 28.06.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
26.06 -
26.06
Draakon klassi REEDEREGATT

Algus: 26.06.2020 00:00
Lõpp: 26.06.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
27.06 -
28.06
SEIKO CUP 2020 – KJK AVAMEREPURJETAMISE KARIKASARI – One Sails regatt lühirajal – ÄRA JÄETUD

SEIKO CUP kodulehekülg

Tahtsime parimat ja pakkuda ühe lisaregati SEIKO CUPi 2020 seeriasse, kuid näib, et kaks kahepäevast regatinädalalõppu on ikka ühte kuusse keeruline mahutada. 22. juuniks eelregistreeris nädalalõpuks planeeritud One Sails regatile 17 meeskonda. Ja see on natuke liiga vähe, et E4 karikavõistluse või Tallinna Meistrivõistlustega sarnase tasemega regatti korraldada. Seega – raske südamega tegime korraldajatega otsuse see regatt siiski ära jätta.

Algus: 27.06.2020 00:00
Lõpp: 28.06.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
Juuli 2020
01.07 -
01.07
4. Holm-KJK Kolmapäevaregatt

Koondtulemused

TULEMUSED

Klassid: ORC, FOLKBOOT, DRAAKON

Algus: 01.07.2020 00:00
Lõpp: 01.07.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
03.07 -
03.07
Draakon klassi REEDEREGATT

Algus: 03.07.2020 00:00
Lõpp: 03.07.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
04.07 -
05.07
BALTIC SEA SOLO RACE III etapp

TULEMUSED

Algus: 04.07.2020 00:00
Lõpp: 05.07.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
04.07 -
05.07
Draakon klassi karikasari – II etapp

Algus: 04.07.2020 00:00
Lõpp: 05.07.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
04.07 -
05.07
VIII Tilgu Karika Regatt

Võistlusteade

Klassid: Optimist, Zoom8, Laser 4,7

Algus: 04.07.2020 00:00
Lõpp: 05.07.2020 23:59
Toimumiskoht: Tilgu Sadam
10.07 -
10.07
Draakon klassi REEDEREGATT

Algus: 10.07.2020 00:00
Lõpp: 10.07.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
11.07 -
18.07
A. LE COQ 63. MUHU VÄINA REGATT

Klassid: ORC, LYS, FOLKBOOT

Võistluse koduleht: www.muhuvain.ee

Algus: 11.07.2020 00:00
Lõpp: 18.07.2020 23:59
Toimumiskoht:
17.07 -
17.07
Draakon klassi REEDEREGATT

Algus: 17.07.2020 00:00
Lõpp: 17.07.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
22.07 -
22.07
5. Holm-KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, FOLKBOOT, DRAAKON

Algus: 22.07.2020 00:00
Lõpp: 22.07.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
23.07 -
26.07
Estonian Dragon Open Championship

Algus: 23.07.2020 00:00
Lõpp: 26.07.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
29.07 -
29.07
6. Holm-KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, FOLKBOOT, DRAAKON

Koondtulemused

TULEMUSED

Purjetamisjuhiste muudatus nr 1

Algus: 29.07.2020 00:00
Lõpp: 29.07.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
August 2020
01.08 -
04.08
44. Spinnakeri regatt

Klassid: OPTIMIST, ZOOM8

Veebileht: kjk.ee/spinnaker2020

Algus: 01.08.2020 00:00
Lõpp: 04.08.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
05.08 -
05.08
7. Holm-KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, FOLKBOOT, DRAAKON

TULEMUSED

Koondtulemused

Algus: 05.08.2020 00:00
Lõpp: 05.08.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
06.08 -
09.08
Baltic Offshore Week 2020 logo
BALTIC OFFSHORE WEEK (BOW) – FINEST Offshore Series 2020

Klassid: ORC

ORC Eesti ja Soome Meistrivõistlused

Veebileht: balticoffshoreweek.org

Algus: 06.08.2020 00:00
Lõpp: 09.08.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
12.08 -
12.08
8. Holm-KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, FOLKBOOT, DRAAKON

Algus: 12.08.2020 00:00
Lõpp: 12.08.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
14.08 -
16.08
Helsinki-Tallinna Race

Võistluse koduleht

Algus: 14.08.2020 00:00
Lõpp: 16.08.2020 23:59
Toimumiskoht:
14.08 -
16.08
KJK MV svertpaatidele

Klassid: Optimist, Zoom 8, Laser 4,7, Laser Radial, Laser Standard

Võistluse koduleht

Algus: 14.08.2020 00:00
Lõpp: 16.08.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
14.08 -
14.08
Draakon klassi REEDEREGATT

Algus: 14.08.2020 00:00
Lõpp: 14.08.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
19.08 -
19.08
9. Holm-KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, FOLKBOOT, DRAAKON

Algus: 19.08.2020 08:00
Lõpp: 19.08.2020 17:00
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
21.08 -
21.08
Draakon klassi REEDEREGATT

Algus: 21.08.2020 00:00
Lõpp: 21.08.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
22.08 -
22.08
BALTIC SEA SOLO RACE IV etapp
Algus: 22.08.2020 00:00
Lõpp: 22.08.2020 23:59
Toimumiskoht:
26.08 -
26.08
10. Holm-KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, FOLKBOOT, DRAAKON

Algus: 26.08.2020 00:00
Lõpp: 26.08.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
28.08 -
28.08
Draakon klassi REEDEREGATT

Algus: 28.08.2020 00:00
Lõpp: 28.08.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
September 2020
02.09 -
02.09
11. Holm-KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, FOLKBOOT, DRAAKON

Algus: 02.09.2020 00:00
Lõpp: 02.09.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
04.09 -
04.09
Draakon klassi REEDEREGATT

Algus: 04.09.2020 00:00
Lõpp: 04.09.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
09.09 -
09.09
12. Holm-KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, FOLKBOOT, DRAAKON

Algus: 09.09.2020 00:00
Lõpp: 09.09.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
11.09 -
11.09
Draakon klassi REEDEREGATT

Algus: 11.09.2020 00:00
Lõpp: 11.09.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
12.09 -
13.09
Draakon klassi karikasari – III etapp

Algus: 12.09.2020 00:00
Lõpp: 13.09.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
12.09 -
13.09
SEIKO CUP 2020 – Tallinna meistrivõistlused lühirajal – KJK AVAMEREPURJETAMISE KARIKASARI

SEIKO CUP 2020 kodulehekülg

Lükatud 12.-13. septembrile seoses WRC ralli toimumisega Eestis 4.-6. septembril.

Algus: 12.09.2020 00:00
Lõpp: 13.09.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
16.09 -
16.09
13. Holm-KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, FOLKBOOT, DRAAKON

Algus: 16.09.2020 00:00
Lõpp: 16.09.2020 23:59
Toimumiskoht:
18.09 -
18.09
Draakon klassi REEDEREGATT

Algus: 18.09.2020 00:00
Lõpp: 18.09.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
23.09 -
23.09
14. Holm-KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, FOLKBOOT, DRAAKON

Algus: 23.09.2020 00:00
Lõpp: 23.09.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
25.09 -
27.09
Eesti Purjetamisliiga III etapp

Klassid: BLUSAIL 24

2020 Eesti Purjetamise Liiga võistlusteade

Eesti Purjetamise Liiga Facebookis

Algus: 25.09.2020 00:00
Lõpp: 27.09.2020 23:59
Toimumiskoht:
25.09 -
25.09
Draakon klassi REEDEREGATT

Algus: 25.09.2020 00:00
Lõpp: 25.09.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
30.09 -
30.09
15. Holm-KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, FOLKBOOT, DRAAKON

Algus: 30.09.2020 00:00
Lõpp: 30.09.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
Oktoober 2020
02.10 -
02.10
Draakon klassi REEDEREGATT

Algus: 02.10.2020 00:00
Lõpp: 02.10.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
07.10 -
07.10
16. Holm-KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, FOLKBOOT, DRAAKON

Algus: 07.10.2020 00:00
Lõpp: 07.10.2020 23:59
Toimumiskoht:
09.10 -
09.10
Draakon klassi REEDEREGATT

Algus: 09.10.2020 00:00
Lõpp: 09.10.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
10.10 -
10.10
SEIKO CUP 2020 – Hooaja lõpuregatt – KJK AVAMEREPURJETAMISE KARIKASARI

SEIKO CUP 2020 kodulehekülg

Algus: 10.10.2020 00:00
Lõpp: 10.10.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
10.10 -
10.10
KJK 73. purjetamishooaja lõpetamine – lipu langetamine
Algus: 10.10.2020 00:00
Lõpp: 10.10.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi