KJK Avamerepurjetamise karikavõistluse SEIKO CUP 2020 etapid:

1. mai – Hooaja Avavõistlus – jäi ära
16.-17. mai – E4 Karikavõistlus – lükkus edasi juunisse

I  – 6. juuni – Terra Feminarum
II – 13.-14. juuni – E4 Karikavõistlus – lühirajal
III – 27.-28. juuni – One Sails regatt – lühirajal
IV – 5.-6. september – Tallinna Meistrivõistlused – lühirajal
V – 10. oktoober – Hooaja Lõpuvõistlus

KJK Avamerepurjetamise karikavõistluse SEIKO CUP 2020 võistlusklassid :

ORC jahid jagatakse gruppidesse vastavalt nende CDL (Class Division Length) suurusele.

I grupp – ORC I 16,500 CDL > 9,104
II grupp – ORC II 9,104 CDL > 8,41
III grupp – ORC III  CDL 8,41
IV grupp – Folkboot
V grupp – Draakon

Kalevi Jahtklubi (KJK) Avamerepurjetamise Karikavõistluse SEIKO CUP 2020 korraldamise juhend


I – 6. juuni – Terra Feminarum

Võistlusteade

Võistlusteate muudatus No. 1 – Võistlusgrupidavaldatud 05.06.2020

Purjetamisjuhised | Purjetamisjuhiste Lisa 1 – Raja kirjeldus

ORC tulemused

Folkboot tulemused

Fotogalerii © Gerli Tooming


II – 13.-14. juuni – E4 Karikavõistlus – lühirajal

Võistlusteade / Notice of Race

Eel-registreerimine / Online registration

Purjetamisjuhised / Sailing Instructions

Osavõtjate nimekirjad ja tulemused
Entry Lists / Scratch Sheets / All results in ORC Scorer

Results of ORC I & ORC II in one fleet

Fotogalerii – © Gerli Tooming

Kokkuvõte PostimehesKõvas konkurentsis nauditav purjetamine SEIKO CUP E4 Karikavõistlusel


III – 26.-28. juuni – One Sails regatt – lühirajal

Võistlusteade / Notice of Race

Eel-registreerimine / Online registration

Registreerunud jahid

NB! Tahtsime parimat ja pakkuda ühe lisaregati SEIKO CUPi 2020 seeriasse, kuid näib, et kaks kahepäevast regatinädalalõppu on ikka ühte kuusse keeruline mahutada. 22. juuniks eelregistreeris nädalalõpuks planeeritud One Sails regatile 17 meeskonda. Ja see on natuke liiga vähe, et E4 karikavõistluse või Tallinna Meistrivõistlustega sarnase tasemega regatti korraldada. Seega – raske südamega tegime korraldajatega otsuse see regatt siiski ära jätta.


IV – 5.-6. september – Tallinna Meistrivõistlused – lühirajal

Võistlusteade


V – 10. oktoober – Hooaja Lõpuvõistlus

Võistlusteade


AJALUGU

2019.a SEIKO CUP veebileht 
2019.a SEIKO CUP KOONDTULEMUSED

2018.a SEIKO CUP veebileht
2018.a SEIKO CUP KOONDTULEMUSED

2017.a SEIKO CUP veebileht
2017.a SEIKO CUP KOONDTLEMUSED

2016.a SEIKO CUP veebileht
2016.a SEIKO CUP KOONDTULEMUSED

2015.a SEIKO CUP veebileht
SEIKO CUP 2015 KOONDTULEMUSED

2014.a SEIKO CUP veebileht
SEIKO CUP 2014 KOONDTULEMUSED