KJK Avamerepurjetamise karikavõistluse SEIKO CUP 2020 etapid:

1. mai – Hooaja Avavõistlus – jäi ära
16.-17. mai – E4 Karikavõistlus – lükkus edasi juunisse

I  – 6. juuni – Terra Feminarum
II – 13.-14. juuni – E4 Karikavõistlus – lühirajal
III – 27.-28. juuni – One Sails regatt – lühirajal
IV – 12.-13. september – Tallinna Meistrivõistlused – lühirajal – Lükatud 12.-13. septembrile seoses WRC ralli toimumisega Eestis 4.-6. septembril.
V – 10. oktoober – Hooaja Lõpuvõistlus

KJK Avamerepurjetamise karikavõistluse SEIKO CUP 2020 võistlusklassid :

ORC jahid jagatakse gruppidesse vastavalt nende CDL (Class Division Length) suurusele.

I grupp – ORC I 16,500 CDL > 9,104
II grupp – ORC II 9,104 CDL > 8,41
III grupp – ORC III  CDL 8,41
IV grupp – Folkboot
V grupp – Draakon

Kalevi Jahtklubi (KJK) Avamerepurjetamise Karikavõistluse SEIKO CUP 2020 korraldamise juhend

SEIKO CUP 2020 KOONDTULEMUSED

2020 Kalevi Jahtklubi avamerepurjetamise karikasarja Seiko Cup esikolmikud:

ORC I grupp – osales 15 jahti

  1. MATILDA 4 – Kalevi Jahtklubi, kapten Mati Sepp – 35 punkti
  2. POSTIMEES SAILING TEAM – Jahtklubi Dago, kapten Sven Nuutmann – 31 punkti
  3. OLYMPIC – Jahtklubi Dago, kapten Tiit Vihul – 24 punkti

ORC II grupp – osales 12 jahti

  1. KATARIINA II  – Pärnu Jahtklubi, kapten Aivar Tuulberg –  40 punkti
  2. DIRECTO – Kalevi Jahtklubi, kapten Erki Melts – 32 punkti
  3. AMSERV TOYOTA ST – Kalevi Jahtklubi, kapten Margus Zuravljov – 23 punkti

ORC III grupp – osales 13 jahti

  1. VESILEENU – Kalevi Jahtklubi, kapten Imre Marmor – 22 punkti
  2. LAGLE III – Haapsalu Jahtklubi, kapten Ülari Velviste – 16 punkti
  3. ESTELLA – Kalevi Jahtklubi, kapten Alar Laan – 12 punkti

FOLKBOOT klass – osales 14 jahti

  1. W-LIND – Kalevi Jahtklubi, kapten Tiit Riisalo –  32 punkti
  2. CASTOR – Saaremaa Merispordi Selts, kapten Ott Kolk – 22 punkti
  3. JONNA – Kalevi Jahtklubi, kapten Mikk Köösel – 21 punkti

DRAAKON klass – osales 7 jahti

  1. JOANNA – Kalevi Jahtklubi, kapten Dmitri Bondarenko – 20 punkti
  2. KARINA – Kalevi Jahtklubi, kapten Aleksandr Karboinov – 14 punkti
  3. ANNA – Kalevi Jahtklubi, kapten Eduard Gorbunov – 9 punkti

I – 6. juuni – Terra Feminarum

Võistlusteade

Võistlusteate muudatus No. 1 – Võistlusgrupidavaldatud 05.06.2020

Purjetamisjuhised | Purjetamisjuhiste Lisa 1 – Raja kirjeldus

ORC tulemused

Folkboot tulemused

Fotogalerii © Gerli Tooming


II – 13.-14. juuni – E4 Karikavõistlus – lühirajal

Võistlusteade / Notice of Race

Eel-registreerimine / Online registration

Purjetamisjuhised / Sailing Instructions

Osavõtjate nimekirjad ja tulemused
Entry Lists / Scratch Sheets / All results in ORC Scorer

Results of ORC I & ORC II in one fleet

Fotogalerii – © Gerli Tooming

Kokkuvõte PostimehesKõvas konkurentsis nauditav purjetamine SEIKO CUP E4 Karikavõistlusel


III – 26.-28. juuni – One Sails regatt – lühirajal

Võistlusteade / Notice of Race

Eel-registreerimine / Online registration

Registreerunud jahid

NB! Tahtsime parimat ja pakkuda ühe lisaregati SEIKO CUPi 2020 seeriasse, kuid näib, et kaks kahepäevast regatinädalalõppu on ikka ühte kuusse keeruline mahutada. 22. juuniks eelregistreeris nädalalõpuks planeeritud One Sails regatile 17 meeskonda. Ja see on natuke liiga vähe, et E4 karikavõistluse või Tallinna Meistrivõistlustega sarnase tasemega regatti korraldada. Seega – raske südamega tegime korraldajatega otsuse see regatt siiski ära jätta.


IV – 12.-13. september – Tallinna Meistrivõistlused – lühirajal – Lükatud 12.-13. septembrile seoses WRC ralli toimumisega Eestis 4.-6. septembril.

Võistlusteade / Notice of Race

Purjetamisjuhised / Sailing Instructions

Osavõtjate nimekiri / Entry List

Link tulemustele / Link to the results

Mitteametlik arvestus / Non-official ranking – ORC I & II grupi koondtulemused koos / ORC I & II overall results together

ORC I & II together by races : Race 1 | Race 2Race 3 | Race 4

Eelregistreerimise vorm / Pre-registration Entry Form 

Kokkuvõte ja fotogalerii © Gerli Tooming Postimehes – Nädalavahetusel purjetati lühirajal Tallinna meistritiitlite nimel


V – 10. oktoober – Hooaja Lõpuvõistlus

TULEMUSED

Purjetamisjuhised

Võistlusteade

Fotogalerii © Gerli Tooming ja kokkuvõte Postimehes – Kalevi Jahtklubi purjetamishooaeg ja Seiko Cup 2020 said punkti


AJALUGU

2019.a SEIKO CUP veebileht 
2019.a SEIKO CUP KOONDTULEMUSED

2018.a SEIKO CUP veebileht
2018.a SEIKO CUP KOONDTULEMUSED

2017.a SEIKO CUP veebileht
2017.a SEIKO CUP KOONDTLEMUSED

2016.a SEIKO CUP veebileht
2016.a SEIKO CUP KOONDTULEMUSED

2015.a SEIKO CUP veebileht
SEIKO CUP 2015 KOONDTULEMUSED

2014.a SEIKO CUP veebileht
SEIKO CUP 2014 KOONDTULEMUSED