⛷️Kalevi Jahtklubi Purjespordikooli talvine laager Jõulumäel oli igati edukas! On olnud ilus ja lumine talv ja nii pidime ka meie koos oma noortega enne talve lõppu tegema ühe korraliku talvelaagri. Jõulumäel veedetud päevad olid täis suusatamist ja muid toredaid sportlike tegevus: suusatamine, kelgutamine, discgolf, jalgpall ja veelkord suusatamine. Lisaks sellele oli kogu laagri vältel kõigi laagris osalejate vahel käimas punktijaht!
🏆Punktijahi arvestuses koguti punkte kaheksal erineval alal, mis nõudsid noortelt nii sportliku pingutust, nutikust kui ka meeskonnatööd. Laagri lõpuks said väga tasavägises punktijahis parimad autasustatud🥇🥈🥉
Jõulumäe laagri lõpetuseks saame öelda, et purjetajad oskavad ka talvest rõõmu tunda ning veel suur rõõm on meil selle üle, et meiega ühinesid Haapsalu purjetajad meie Hapsal Purjetamiskoolist👏🏻. Treenerid Reti Safin ja Markus Kostabi jäid laagris tehtuga rahule: üldfüüsilise kõrval ei puudunud ka teooriatunnid, kus purjetamise algtõed uuesti meelde tuletati. Haapsalu laste sõnul oli laager väga tore aga suusatamise kogemust on nende varasalves vähem – eks järgmine kord keskendume äkki vehklemisele ja siis saavad Haapsalu lapsed Tallinna omadele “tuule alla teha” ;). 
Aitäh ka Amservile ja Kalevi Jahtklubile, kelle abiga mugavalt Jõulumäele ja tagasi saime 👍🚌
Mõned pildid laagrist ja suustamistest: