Loading Events

Upcoming Events

Events Search and Views Navigation

Event Views Navigation

Mai 2021
01.05 -
01.05
KJK 74. purjetamishooaja avamine, lipu heiskamine
Algus: 01.05.2021 00:00
Lõpp: 01.05.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
01.05 -
01.05
KJK Avamerepurjetamise karikasarja I etapp – Hooaja avavõistlus – JÄÄB ÄRA
Algus: 01.05.2021 00:00
Lõpp: 01.05.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
01.05 -
02.05
Jahtide vettetõstmine
Algus: 01.05.2021 00:00
Lõpp: 02.05.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
05.05 -
05.05
1. KJK kolmapäevaregatt

Klassid: ORC,  FOLKBOOT, DRAAKON

Kolmapäevaregati korraldusmeeskond soovib teile võimalikult kiiresti edastada kasulikku ja abistavat infot – tuuleolude ja regati toimumise kohta, finišite sulgemiste ja autasustamiste kohta ja muud kiired teated.

Selleks on hea lahendus äpp WhatsApp. https://www.whatsapp.com/ –
Laadi rakendus endale telefoni ja LIITU GRUPIGA “KJK KOLMAPÄEVAREGATT

Link liitumiseks on siin https://chat.whatsapp.com/HAq2eQIlgRyLEjIqBY5Fkj

Algus: 05.05.2021 00:00
Lõpp: 05.05.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
07.05 -
09.05
Eesti Purjetamisliiga I etapp

Klass: Bluesail 24

Algus: 07.05.2021 00:00
Lõpp: 09.05.2021 23:59
Toimumiskoht: Haven Kakumäe
12.05 -
12.05
2. KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, Folkboot, Draakon

Algus: 12.05.2021 00:00
Lõpp: 12.05.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
14.05 -
14.05
Draakon klassi REEDEREGATT

Klassid: Draakon

Algus: 14.05.2021 00:00
Lõpp: 14.05.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
15.05 -
16.05
Draakon klassi karikasari – I etapp – Jaak Unnuki mälestusregatt

Klassid: ORC, D

Algus: 15.05.2021 00:00
Lõpp: 16.05.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
19.05 -
19.05
3. KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, F, D

Algus: 19.05.2021 00:00
Lõpp: 19.05.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
22.05 -
23.05
KJK Avamerepurjetamise karikasarja II etapp – E4 karikavõistlus

Klassid: ORC, F, D

Algus: 22.05.2021 00:00
Lõpp: 23.05.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
26.05 -
26.05
4. KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, F, D

Algus: 26.05.2021 00:00
Lõpp: 26.05.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
27.05 -
27.05
BALTIC SEA SOLO RACE – I etapp

Klassid: ORC

Algus: 27.05.2021 00:00
Lõpp: 27.05.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
28.05 -
28.05
Draakon klassi REEDEREGATT
Algus: 28.05.2021 00:00
Lõpp: 28.05.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
28.05 -
30.05
Saaremaa Merispordi Seltsi Regatt

Eesti karikavõistluste sarja I etapp

Klassid: Optimist, Zoom8, Laser 4.7

www.puri.ee

 

Algus: 28.05.2021 00:00
Lõpp: 30.05.2021 23:59
Toimumiskoht: Roomassaare sadam
Juuni 2021
02.06 -
02.06
5. KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, F, D

Algus: 02.06.2021 00:00
Lõpp: 02.06.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
04.06 -
04.06
Draakon klassi REEDEREGATT

Klass: D

Algus: 04.06.2021 00:00
Lõpp: 04.06.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
05.06 -
05.06
KJK Avamerepurjetamise karikasarja III etapp – Terra Feminarum

Klassid: ORC, F, D

Algus: 05.06.2021 00:00
Lõpp: 05.06.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
09.06 -
09.06
6. KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, F, D

Algus: 09.06.2021 00:00
Lõpp: 09.06.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
10.06 -
10.06
BALTIC SEA SOLO RACE – II etapp

Klass: ORC

Algus: 10.06.2021 00:00
Lõpp: 10.06.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
10.06 -
12.06
Põhjaranniku Regatt 2021

Võistluse koduleht: https://pohjarannikuregatt.ee/

 

 

Algus: 10.06.2021 00:00
Lõpp: 12.06.2021 23:59
Toimumiskoht:
11.06 -
13.06
Pärnu Purjetamisnädal

Eesti karikavõistluste sarja II etapp

Klassid: Laser Radial, Laser Standard, 470

www.puri.ee

 

Algus: 11.06.2021 00:00
Lõpp: 13.06.2021 23:59
Toimumiskoht: Pärnu Jahtklubi
16.06 -
16.06
7. KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, F, D

Algus: 16.06.2021 00:00
Lõpp: 16.06.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
18.06 -
18.06
Draakon klassi REEDEREGATT

Klass: D

Algus: 18.06.2021 00:00
Lõpp: 18.06.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
18.06 -
20.06
Baltic Offshore Week 2021
BALTIC OFFSHORE WEEK (BOW) – ORC Eesti ja Soome MV

Klass: ORC

Veebileht: balticoffshoreweek.org

Algus: 18.06.2021 00:00
Lõpp: 20.06.2021 23:59
Toimumiskoht: Helsingi
18.06 -
20.06
Estonian Dragon Open Championship

Klass: D

Algus: 18.06.2021 00:00
Lõpp: 20.06.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
18.06 -
20.06
Kärdla Race

Eesti karikavõistluste sarja III etapp

Klassid: Optimist, Zoom8, Laser 4.7

www.puri.ee

Algus: 18.06.2021 00:00
Lõpp: 20.06.2021 23:59
Toimumiskoht: Kärdla sadam
25.06 -
25.06
Draakon klassi REEDEREGATT

Klass: D

Algus: 25.06.2021 00:00
Lõpp: 25.06.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
26.06 -
27.06
BALTIC SEA SOLO RACE – III etapp

Klass: ORC

Algus: 26.06.2021 00:00
Lõpp: 27.06.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
26.06 -
27.06
Pirita Surf

Eesti karikavõistluste sarja IV etapp

Klassid: Techno 293, Formula, Windsurf Foil

www.puri.ee

Algus: 26.06.2021 00:00
Lõpp: 27.06.2021 23:59
Toimumiskoht: Pirita Surfiklubi
30.06 -
30.06
8. KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, F, D

Algus: 30.06.2021 00:00
Lõpp: 30.06.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
Juuli 2021
02.07 -
05.07
45 Spinnakeri regatt 2021
45. Spinnakeri regatt

Klassid: Optimist, ZOOM8

Veebileht / Website

Algus: 02.07.2021 00:00
Lõpp: 05.07.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
02.07 -
02.07
Draakon klassi REEDEREGATT

Klass: D

Algus: 02.07.2021 00:00
Lõpp: 02.07.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
03.07 -
04.07
Draakon klassi karikasari – II etapp

Klass: D

Algus: 03.07.2021 00:00
Lõpp: 04.07.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
07.07 -
07.07
9. KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, F, D

Algus: 07.07.2021 00:00
Lõpp: 07.07.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
09.07 -
09.07
Draakon klassi REEDEREGATT

Klass: D

Algus: 09.07.2021 00:00
Lõpp: 09.07.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
10.07 -
17.07
A. Le Coq 64. Muhu Väina regatt 2021
A. LE COQ 64. MUHU VÄINA REGATT

Veebileht: muhuvain.ee

A. Le Coq 64. Muhu Väina regatt 2021 distants

A. Le Coq 64. Muhu Väina regatt 2021 distants

Algus: 10.07.2021 00:00
Lõpp: 17.07.2021 23:59
Toimumiskoht:
15.07 -
17.07
Tallinn Race

Eesti karikavõistluste sarja V etapp

Klassid: RS Feva, 29er, 49er, F18

www.puri.ee

Algus: 15.07.2021 00:00
Lõpp: 17.07.2021 23:59
Toimumiskoht: Lennusadam
16.07 -
18.07
Baltic Cup Estonia

Eesti karikavõistluste sarja VI etapp

Klassid: Techno 293, Formula, Windsurf Foil

www.puri.ee

Algus: 16.07.2021 00:00
Lõpp: 18.07.2021 23:59
Toimumiskoht: Pirita Surfiklubi
21.07 -
21.07
10. KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, F, D

Algus: 21.07.2021 00:00
Lõpp: 21.07.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
24.07 -
29.07
Folkboat Gold Cup

Eesti pälvis Folkbootide 2021. aasta Gold Cupi korraldamisõiguse

Nordic Folkboat Gold Cup 2021 – veebileht – https://goldcup2021.folkboot.ee/

Algus: 24.07.2021 00:00
Lõpp: 29.07.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
30.07 -
30.07
Draakon klassi REEDEREGATT

Klass: D

Algus: 30.07.2021 00:00
Lõpp: 30.07.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
30.07 -
01.08
Eesti Purjetamisliiga II etapp

Klass: Bluesail24

Algus: 30.07.2021 00:00
Lõpp: 01.08.2021 23:59
Toimumiskoht: Lennusadam
August 2021
04.08 -
05.08
ORC MM’i eelregatt
Algus: 04.08.2021 00:00
Lõpp: 05.08.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
06.08 -
14.08
ORC Worlds 2021 Tallinn Estonia logo
ORC Maailmameistrivõistlused 2021

Eesti sai avamerepurjetamise ORC klassi 2021. aasta maailmameistrivõistluste korraldamisõiguse – 31.10.2019

ORC Worlds 2021 – Tallinn Estonia – veebileht – www.orcworlds2021.com

ORC Worlds 2021 - Tallinn Estonia - flyer cover

ORC Worlds 2021 - Tallinn Estonia - flyer back

Algus: 06.08.2021 00:00
Lõpp: 14.08.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
18.08 -
18.08
11. KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, F, D

Algus: 18.08.2021 00:00
Lõpp: 18.08.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
19.08 -
22.08
Eesti Meistrivõistlused svertpaatidele

Võistlusklassid: Optimist, Zoom8, Laser 4.7

www.puri.ee

Algus: 19.08.2021 00:00
Lõpp: 22.08.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
20.08 -
20.08
Draakon klassi REEDEREGATT

Klass: D

Algus: 20.08.2021 00:00
Lõpp: 20.08.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
21.08 -
21.08
BALTIC SEA SOLO RACE – IV etapp

Klass: ORC

Algus: 21.08.2021 00:00
Lõpp: 21.08.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
25.08 -
25.08
12. KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, F, D

Algus: 25.08.2021 00:00
Lõpp: 25.08.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
27.08 -
27.08
Draakon klassi REEDEREGATT

Klass: D

Algus: 27.08.2021 00:00
Lõpp: 27.08.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
27.08 -
29.08
Tallinna Jahtklubi Karikavõistlused

Eesti karikavõistluste sarja VII etapp

Klassid: RS Feva, 29er, 49er, F18, Laser Radial, Laser Standard, 470

www.puri.ee

Algus: 27.08.2021 00:00
Lõpp: 29.08.2021 23:59
Toimumiskoht: Lohusalu
September 2021
01.09 -
01.09
13. KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, F, D

Algus: 01.09.2021 00:00
Lõpp: 01.09.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
03.09 -
03.09
Draakon klassi REEDEREGATT

Klass: D

Algus: 03.09.2021 00:00
Lõpp: 03.09.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
04.09 -
05.09
KJK Avamerepurjetamise karikasarja IV etapp – TLN MV lühirajal

Klassid: ORC, F, D

Algus: 04.09.2021 00:00
Lõpp: 05.09.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
08.09 -
08.09
14. KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, F, D

Algus: 08.09.2021 00:00
Lõpp: 08.09.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
10.09 -
12.09
Pärnu Sügisregatt

Eesti karikavõistluste sarja VIII etapp

Klassid: Optimist, Zoom8, Laser 4.7

www.puri.ee

Algus: 10.09.2021 00:00
Lõpp: 12.09.2021 23:59
Toimumiskoht: Pärnu Jahtklubi
11.09 -
12.09
Draakon klassi Karikasarja III etapp

Klass: D

Algus: 11.09.2021 00:00
Lõpp: 12.09.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
15.09 -
15.09
15. KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, F, D

Algus: 15.09.2021 00:00
Lõpp: 15.09.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
17.09 -
17.09
Draakon klassi REEDEREGATT

Klass: D

Algus: 17.09.2021 00:00
Lõpp: 17.09.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
17.09 -
19.09
Eesti Purjetamisliiga III etapp

Klass: Bluesail24

Algus: 17.09.2021 00:00
Lõpp: 19.09.2021 23:59
Toimumiskoht: Haven Kakumäe
22.09 -
22.09
16. KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, F, D

Algus: 22.09.2021 00:00
Lõpp: 22.09.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
23.09 -
26.09
Laser Radial, Laser Standard, 470, RS Feva, 29er, 49er, F18, Techno 293, RS:X, Formula & Windsurf Foil klasside Eesti meistrivõistlused

EJL võistlussarja etapp

Klassid:  Laser Radial, Laser Standard, 470, RS Feva, 29er, 49er, F18, Techno 293, RS:X, Formula, Windsurf Foil

www.puri.ee

Algus: 23.09.2021 00:00
Lõpp: 26.09.2021 23:59
Toimumiskoht: Haven Kakumäe
24.09 -
24.09
Draakon klassi REEDEREGATT

Klass: D

Algus: 24.09.2021 00:00
Lõpp: 24.09.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
29.09 -
29.09
17. KJK Kolmapäevaregatt

Klassid. ORC, F, D

Algus: 29.09.2021 00:00
Lõpp: 29.09.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
Oktoober 2021
01.10 -
01.10
Draakon klassi REEDEREGATT

Klass: D

Algus: 01.10.2021 00:00
Lõpp: 01.10.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
06.10 -
06.10
18. KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, F, D

Algus: 06.10.2021 00:00
Lõpp: 06.10.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
08.10 -
08.10
Draakon klassi REEDEREGATT

Klass: D

Algus: 08.10.2021 00:00
Lõpp: 08.10.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
13.10 -
13.10
19. KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC,  FOLKBOOT, DRAAKON

Algus: 13.10.2021 00:00
Lõpp: 13.10.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
20.10 -
20.10
20. KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC,  FOLKBOOT, DRAAKON

Algus: 20.10.2021 00:00
Lõpp: 20.10.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
23.10 -
23.10
KJK Avamerepurjetamise karikasarja V etapp – Hooaja lõpuregatt

Klassid: ORC, F, D

Algus: 23.10.2021 00:00
Lõpp: 23.10.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
23.10 -
23.10
KJK 74. purjetamishooaja lõpetamine, lipu langetamine
Algus: 23.10.2021 00:00
Lõpp: 23.10.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
November 2021
20.11 -
20.11
KJK 74. purjetamishooaja pidulik lõpupidu
Algus: 20.11.2021 00:00
Lõpp: 20.11.2021 23:59
Toimumiskoht: