Loading Events

Upcoming Events

Events Search and Views Navigation

Event Views Navigation

Aprill 2021
28.04 -
28.04
Kalevi Jahtklubi MTÜ üldkoosolek 2021

Link – Virtuaalkeskkond Zoom 

KUTSE

Algus: 28.04.2021 18:00
Lõpp: 28.04.2021 20:00
Toimumiskoht: Virtuaalkeskkond Zoom
Mai 2021
01.05 -
01.05
KJK 74. purjetamishooaja avamine, lipu heiskamine

Hooaja avamisest 1. mail kl 12 Klubi Lipuväljakul toimus otseülekanne Facebooki vahendusel. https://www.facebook.com/events/459370381793422/

Algus: 01.05.2021 00:00
Lõpp: 01.05.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
01.05 -
01.05
KJK Avamerepurjetamise karikasarja I etapp – Hooaja avavõistlus – JÄÄB ÄRA
Algus: 01.05.2021 00:00
Lõpp: 01.05.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
01.05 -
02.05
Jahtide vettetõstmine
Algus: 01.05.2021 00:00
Lõpp: 02.05.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
05.05 -
05.05
Amserv KJK TREENING-Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC,  FOLKBOOT, DRAAKON

TULEMUSED

ORC I+II tulemused

VÕISTLUSTEADE

Kolmapäevaregati korraldusmeeskond soovib teile võimalikult kiiresti edastada kasulikku ja abistavat infot – tuuleolude ja regati toimumise kohta, finišite sulgemiste ja autasustamiste kohta ja muud kiired teated.

Selleks on hea lahendus äpp WhatsApp. https://www.whatsapp.com/ –
Laadi rakendus endale telefoni ja LIITU GRUPIGA “KJK KOLMAPÄEVAREGATT

Link liitumiseks on siin https://chat.whatsapp.com/HAq2eQIlgRyLEjIqBY5Fkj

Algus: 05.05.2021 00:00
Lõpp: 05.05.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
07.05 -
09.05
Eesti Purjetamisliiga
Eesti Purjetamisliiga 2021 – I etapp

Klass: Bluesail 24

Võistlusteade: https://www.puri.ee/media/EestiPurjetamiseLiiga-NoR-2021.pdf

Hooajaks registreerimine: http://bit.ly/EestiPurjetamisLiiga2021

Algus: 07.05.2021 00:00
Lõpp: 09.05.2021 23:59
Toimumiskoht: Haven Kakumäe
12.05 -
12.05
Amserv – KJK TREENING – Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, Folkboot, Draakon

TULEMUSED

ORC I+II tulemused

Algus: 12.05.2021 00:00
Lõpp: 12.05.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
14.05 -
14.05
Draakon klassi REEDEREGATT

Klassid: Draakon

Algus: 14.05.2021 00:00
Lõpp: 14.05.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
15.05 -
16.05
Draakon klassi karikasari – I etapp – Jaak Unnuki mälestusregatt

Võistlusteade

Klassid: D

Algus: 15.05.2021 00:00
Lõpp: 16.05.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
19.05 -
19.05
1. Amserv-KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, F, D

TULEMUSED

ORC I+II tulemused

PURJETAMISJUHISED

Algus: 19.05.2021 00:00
Lõpp: 19.05.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
21.05 -
23.05
39. Kuldseekli regatt Taavi Oru mälestuseks
22.05 -
23.05
KJK Avamerepurjetamise karikasarja II etapp – E4 karikavõistlus

Klassid: ORC, F, D

Kodulehekülg https://kjk.ee/kjk-avamerepurjetamise-karikasari-2021/ 

Tulemused / Results

E4 Karikavõistlus ORC I and ORC II results together

Osavõtjate nimekiri / Entry List

Algus: 22.05.2021 00:00
Lõpp: 23.05.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
26.05 -
26.05
2. Amserv – KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, F, D

TULEMUSED

Koondtulemused

ORC I+II tulemused

ORC I+II koondtulemused

Algus: 26.05.2021 00:00
Lõpp: 26.05.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
27.05 -
27.05
BALTIC SEA SOLO RACE – I etapp

Korrigeeritud TULEMUSED

Võistlusteade

Klassid: ORC

Algus: 27.05.2021 00:00
Lõpp: 27.05.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
28.05 -
28.05
Draakon klassi REEDEREGATT
Algus: 28.05.2021 00:00
Lõpp: 28.05.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
28.05 -
30.05
Saaremaa Merispordi Seltsi Regatt

Eesti karikavõistluste sarja I etapp

Klassid: Optimist, Zoom8, Laser 4.7

www.puri.ee

 

Algus: 28.05.2021 00:00
Lõpp: 30.05.2021 23:59
Toimumiskoht: Roomassaare sadam
Juuni 2021
02.06 -
02.06
3. Amserv – KJK Kolmapäevaregatt

ORC I ja II tulemused

ORC III, IV, Draakon, Folkboot tulemused

Koondtulemused

ORC I+II tulemused

ORC I+II koondtulemused

Klassid: ORC, F, D

Algus: 02.06.2021 00:00
Lõpp: 02.06.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
04.06 -
04.06
Draakon klassi REEDEREGATT

Klass: D

Algus: 04.06.2021 00:00
Lõpp: 04.06.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
05.06 -
05.06
KJK Avamerepurjetamise karikasarja II etapp – Terra Feminarum

Klassid: ORC ja F

Regati lehekülg

Algus: 05.06.2021 00:00
Lõpp: 05.06.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
09.06 -
09.06
4. Amserv – KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, F, D

ORC I ja II esialgsed tulemused

ORC I+II tulemused

ORC III; IV; D ja F tulemused

Koondtulemused

ORC I+II koondtulemused

Algus: 09.06.2021 00:00
Lõpp: 09.06.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
10.06 -
10.06
BALTIC SEA SOLO RACE – II etapp

Klass: ORC

TULEMUSED

Algus: 10.06.2021 00:00
Lõpp: 10.06.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
10.06 -
13.06
Estonian Dragon Open Championship

Korraldaja koduleht: https://estdragon.ee/

Klass: Draakon

Algus: 10.06.2021 00:00
Lõpp: 13.06.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
10.06 -
12.06
Põhjaranniku Regatt 2021

Tulemused

Pildid

Võistlusteade

Võistluse koduleht: https://pohjarannikuregatt.ee/

Algus: 10.06.2021 00:00
Lõpp: 12.06.2021 23:59
Toimumiskoht:
11.06 -
13.06
Pärnu Purjetamisnädal

Eesti karikavõistluste sarja II etapp

Klassid: Laser Radial, Laser Standard, 470

www.puri.ee

 

Algus: 11.06.2021 00:00
Lõpp: 13.06.2021 23:59
Toimumiskoht: Pärnu Jahtklubi
16.06 -
16.06
5. Amserv – KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, F, D

TULEMUSED

Koondtulemused

ORC I+II tulemused

ORC I+II koondtulemused

Algus: 16.06.2021 00:00
Lõpp: 16.06.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
17.06 -
20.06
ORC A ja B klassi Eesti Meistrivõistlused 2021

ORC A ja B klassi Eesti meistrivõistlused toimuvad Tallinnas

18. mail otsustas Eesti Jahtklubide Liit et käesoleva aasta ORC A ja B klassi Eesti meistrivõistlused toimuvad Tallinnas, Kalevi Jahtklubis.

Peamised põhjused, miks otsustati Baltic Offshore Week (BOW) raames Helsingis meistrivõistlustest loobuda, olid pandeemiaga seotud Soome reisipiirangud ja tasuline Covid-19 testimise nõue.

Regati veebilehekülg

Algus: 17.06.2021 00:00
Lõpp: 20.06.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
18.06 -
18.06
Draakon klassi REEDEREGATT

Klass: D

Algus: 18.06.2021 00:00
Lõpp: 18.06.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
18.06 -
20.06
Kärdla Race

Eesti karikavõistluste sarja III etapp

Klassid: Optimist, Zoom8, Laser 4.7

www.puri.ee

Algus: 18.06.2021 00:00
Lõpp: 20.06.2021 23:59
Toimumiskoht: Kärdla sadam
25.06 -
25.06
Draakon klassi REEDEREGATT

Klass: D

Algus: 25.06.2021 00:00
Lõpp: 25.06.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
26.06 -
27.06
BALTIC SEA SOLO RACE – III etapp

Klass: ORC

TULEMUSED

Algus: 26.06.2021 00:00
Lõpp: 27.06.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
26.06 -
27.06
Pirita Surf

Eesti karikavõistluste sarja IV etapp

Klassid: Techno 293, Formula, Windsurf Foil

www.puri.ee

Algus: 26.06.2021 00:00
Lõpp: 27.06.2021 23:59
Toimumiskoht: Pirita Surfiklubi
30.06 -
30.06
6. Amserv – KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, F, D

TULEMUSED

Koondtulemused

ORC I+II tulemused

ORC I+II koondtulemused

Algus: 30.06.2021 00:00
Lõpp: 30.06.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
Juuli 2021
02.07 -
02.07
Draakon klassi REEDEREGATT

Klass: D

Algus: 02.07.2021 00:00
Lõpp: 02.07.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
03.07 -
04.07
Draakon klassi karikasari – II etapp

Võistlusteade

Klass: D

Algus: 03.07.2021 00:00
Lõpp: 04.07.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
09.07 -
09.07
Draakon klassi REEDEREGATT

Klass: D

Algus: 09.07.2021 00:00
Lõpp: 09.07.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
10.07 -
17.07
A. LE COQ 64. MUHU VÄINA REGATT

Veebileht: muhuvain.ee

A. Le Coq 64. Muhu Väina regatt 2021 distants

A. Le Coq 64. Muhu Väina regatt 2021 distants

Algus: 10.07.2021 00:00
Lõpp: 17.07.2021 23:59
Toimumiskoht:
15.07 -
17.07
Tallinn Race

Eesti karikavõistluste sarja V etapp

Klassid: RS Feva, 29er, 49er, F18

www.puri.ee

Algus: 15.07.2021 00:00
Lõpp: 17.07.2021 23:59
Toimumiskoht: Lennusadam
16.07 -
18.07
Baltic Cup Estonia

Eesti karikavõistluste sarja VI etapp

Klassid: Techno 293, Formula, Windsurf Foil

www.puri.ee

Algus: 16.07.2021 00:00
Lõpp: 18.07.2021 23:59
Toimumiskoht: Pirita Surfiklubi
21.07 -
21.07
7. Amserv – KJK Kolmapäevaregatt

TULEMUSED

Koondtulemused

ORC I+II tulemused

ORC I+II koondtulemused

Algus: 21.07.2021 00:00
Lõpp: 21.07.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
23.07 -
24.07
Dago regatt, ORC III ja IV Eesti Meistrivõistlused

Klassid: ORC III ja IV

Registreerimine

Võistluse koduleht: https://jkdago.ee/voistlused/dago-regatt/

Algus: 23.07.2021 00:00
Lõpp: 24.07.2021 23:59
Toimumiskoht: Kärdla sadam
24.07 -
29.07
Folkboat Gold Cup-JÄÄB ÄRA

Notice of Cancellation

Due to ongoing Covid-19 crises the Gold Cup 2021 regatta is cancelled.

All paid registrants will be fully refunded.
The Race Organisers will get in touch personally.

We hope to see you in Tallinn at a safer time and wish you happy sailing until then.

Eesti pälvis Folkbootide 2021. aasta Gold Cupi korraldamisõiguse

Nordic Folkboat Gold Cup 2021 – veebileht – https://goldcup2021.folkboot.ee/

 

Algus: 24.07.2021 00:00
Lõpp: 29.07.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
25.07 -
27.07
Greta regatt

Kunagi ammu kirjutas üks Hard ühed kuldsed read: “Laupäeval toimus juba õige mitmendat aastat Greta regatt. Alati on ilusa ilma, mõõduka tuulega hästi vedanud. Põneva lühiraja formaadiga, supi ja saunaga. Ja muidugi on seal ju kõik tegusad folkboodid starti kokku tulnud, mis juba iseenesest garanteerib superürituse!”

Superüritus tuleb jälle! Greta Regatt 2021 – 25.-27. juulil. Kõik on ilusti Väinast ja välismaalt tagasi ning saavad asuda kaunisse rivvi lahenaabrite soomlaste ja teistega.

Klass: Folkboot

TULEMUSED 1.-8. sõit

 TULEMUSED

Võistlusteade ja registreerimine ja muu

Algus: 25.07.2021 00:00
Lõpp: 27.07.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
28.07 -
31.07
45 Spinnakeri regatt 2021
45. Spinnakeri regatt-UUED KUUPÄEVAD

Klassid: Optimist, ZOOM8

Veebileht / Website

Algus: 28.07.2021 00:00
Lõpp: 31.07.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
28.07 -
28.07
8. Amserv-KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, Folkboot, Draakon

TULEMUSED

Koondtulemused

ORC I+II tulemused

ORC I+II koondtulemused

Algus: 28.07.2021 00:00
Lõpp: 28.07.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
30.07 -
30.07
Draakon klassi REEDEREGATT

Klass: D

Algus: 30.07.2021 00:00
Lõpp: 30.07.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
August 2021
04.08 -
05.08
OneSails Cup – Alexela ORC MM soojendusregatt

Võistluse info: https://www.orcworlds2021.com/onesailscup2021

Algus: 04.08.2021 00:00
Lõpp: 05.08.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
06.08 -
14.08
Alexela ORC Maailmameistrivõistlused 2021

Eesti sai avamerepurjetamise ORC klassi 2021. aasta maailmameistrivõistluste korraldamisõiguse – 31.10.2019

ORC Worlds 2021 – Tallinn Estonia – veebileht – www.orcworlds2021.com

ORC Worlds 2021 - Tallinn Estonia - flyer cover

ORC Worlds 2021 - Tallinn Estonia - flyer back

Algus: 06.08.2021 00:00
Lõpp: 14.08.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
18.08 -
18.08
9. Amserv – KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, F, D

Algus: 18.08.2021 00:00
Lõpp: 18.08.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
19.08 -
22.08
Eesti Meistrivõistlused svertpaatidele

Võistlusklassid: Optimist, Zoom8, Laser 4.7

www.puri.ee

Algus: 19.08.2021 00:00
Lõpp: 22.08.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
20.08 -
20.08
Draakon klassi REEDEREGATT

Klass: D

Algus: 20.08.2021 00:00
Lõpp: 20.08.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
21.08 -
21.08
BALTIC SEA SOLO RACE – IV etapp

Klass: ORC

Algus: 21.08.2021 00:00
Lõpp: 21.08.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
25.08 -
25.08
10. Amserv – KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, F, D

Algus: 25.08.2021 00:00
Lõpp: 25.08.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
27.08 -
27.08
Draakon klassi REEDEREGATT

Klass: D

Algus: 27.08.2021 00:00
Lõpp: 27.08.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
27.08 -
29.08
Tallinna Jahtklubi Karikavõistlused

Eesti karikavõistluste sarja VII etapp

Klassid: RS Feva, 29er, 49er, F18, Laser Radial, Laser Standard, 470

www.puri.ee

Algus: 27.08.2021 00:00
Lõpp: 29.08.2021 23:59
Toimumiskoht: Lohusalu
28.08 -
29.08
Draakon klassi Karikasarja III etapp

Klass: Draakon

Võistlusteade

 

Algus: 28.08.2021 00:00
Lõpp: 29.08.2021 23:59
Toimumiskoht: Pärnu Jahtklubi
September 2021
01.09 -
01.09
11. Amserv – KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, F, D

Algus: 01.09.2021 00:00
Lõpp: 01.09.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
03.09 -
03.09
Draakon klassi REEDEREGATT

Klass: D

Algus: 03.09.2021 00:00
Lõpp: 03.09.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
04.09 -
05.09
KJK Avamerepurjetamise karikasarja IV etapp – TLN MV lühirajal

Klassid: ORC, F, D

Algus: 04.09.2021 00:00
Lõpp: 05.09.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
08.09 -
08.09
12. Amserv – KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, F, D

Algus: 08.09.2021 00:00
Lõpp: 08.09.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
10.09 -
12.09
Pärnu Sügisregatt

Eesti karikavõistluste sarja VIII etapp

Klassid: Optimist, Zoom8, Laser 4.7

www.puri.ee

Algus: 10.09.2021 00:00
Lõpp: 12.09.2021 23:59
Toimumiskoht: Pärnu Jahtklubi
15.09 -
15.09
13. Amserv – KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, F, D

Algus: 15.09.2021 00:00
Lõpp: 15.09.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
17.09 -
17.09
Draakon klassi REEDEREGATT

Klass: D

Algus: 17.09.2021 00:00
Lõpp: 17.09.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
17.09 -
19.09
Eesti Purjetamisliiga
Eesti Purjetamisliiga 2021 – II etapp

Klass: Bluesail24

Võistlusteade https://www.puri.ee/media/EestiPurjetamiseLiiga-NoR-2021.pdf

Algus: 17.09.2021 00:00
Lõpp: 19.09.2021 23:59
Toimumiskoht: Haven Kakumäe
22.09 -
22.09
14. Amserv – KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, F, D

Algus: 22.09.2021 00:00
Lõpp: 22.09.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
23.09 -
26.09
Laser Radial, Laser Standard, 470, RS Feva, 29er, 49er, F18, Techno 293, RS:X, Formula & Windsurf Foil klasside Eesti meistrivõistlused

EJL võistlussarja etapp

Klassid:  Laser Radial, Laser Standard, 470, RS Feva, 29er, 49er, F18, Techno 293, RS:X, Formula, Windsurf Foil

www.puri.ee

Algus: 23.09.2021 00:00
Lõpp: 26.09.2021 23:59
Toimumiskoht: Haven Kakumäe
24.09 -
24.09
Draakon klassi REEDEREGATT

Klass: D

Algus: 24.09.2021 00:00
Lõpp: 24.09.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
29.09 -
29.09
15. Amserv – KJK Kolmapäevaregatt

Klassid. ORC, F, D

Algus: 29.09.2021 00:00
Lõpp: 29.09.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
Oktoober 2021
01.10 -
03.10
Eesti Purjetamisliiga
Eesti Purjetamisliiga 2021 – III etapp

Klass: Bluesail24

Võistlusteade: https://www.puri.ee/media/EestiPurjetamiseLiiga-NoR-2021.pdf

Algus: 01.10.2021 00:00
Lõpp: 03.10.2021 23:59
Toimumiskoht: Haven Kakumäe
01.10 -
01.10
Draakon klassi REEDEREGATT

Klass: D

Algus: 01.10.2021 00:00
Lõpp: 01.10.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
06.10 -
06.10
16. Amserv – KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, F, D

Algus: 06.10.2021 00:00
Lõpp: 06.10.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
08.10 -
08.10
Draakon klassi REEDEREGATT

Klass: Draakon

Algus: 08.10.2021 00:00
Lõpp: 08.10.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
13.10 -
13.10
17. Amserv – KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC,  FOLKBOOT, DRAAKON

Algus: 13.10.2021 00:00
Lõpp: 13.10.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
20.10 -
20.10
18. Amserv – KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC,  FOLKBOOT, DRAAKON

Algus: 20.10.2021 00:00
Lõpp: 20.10.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
23.10 -
23.10
KJK Avamerepurjetamise karikasarja V etapp – Hooaja lõpuregatt

Klassid: ORC, F, D

Algus: 23.10.2021 00:00
Lõpp: 23.10.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
23.10 -
23.10
KJK 74. purjetamishooaja lõpetamine, lipu langetamine
Algus: 23.10.2021 00:00
Lõpp: 23.10.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
November 2021
20.11 -
20.11
KJK 74. purjetamishooaja pidulik lõpupidu
Algus: 20.11.2021 00:00
Lõpp: 20.11.2021 23:59
Toimumiskoht: