Loading Events

Events Search and Views Navigation

Event Views Navigation

Jaanuar 2019
16.01 -
16.01
Klubiõhtu: neuropsühholoog Talis Bachmanniga

Klubiõhtu-16.01 (2)talis bachmann

Algus: 16.01.2019 18:30
Lõpp: 16.01.2019 20:30
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
25.01 -
25.01
Klubiõhtu: Tiit Haagma (muusikaline osa Jaanus Nõgisto ja Tõnu Timm)

Klubiõhtu-25.01.19 haagma

Algus: 25.01.2019 19:00
Lõpp: 25.01.2019 22:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
Veebruar 2019
13.02 -
13.02
Klubiõhtu: kuidas Üllar ja Ellen jahiga Troll ümber palli seilasid

Klubiõhtu 13.02.2019

Algus: 13.02.2019 18:30
Lõpp: 13.02.2019 20:30
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
Märts 2019
11.03 -
11.03
Väikelaevajuhtide koolitus alustab taas!

Kevadise koolituse grupid on täis!

Uus koolitus algab sügisel – 2. ja 3. septembril.

http://www.kjk.ee/wp-content/uploads/2018/12/KJKVäikelaevajuhikoolitusekuulutusA320184mmbleed-2.pdf

Algus: 11.03.2019 18:00
Lõpp: 11.03.2019 21:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
Aprill 2019
06.04 -
06.04
Kevadtalgud* (edasi lükatud)

*olenevalt ilmast, aeg võib muutuda

Algus: 06.04.2019 12:00
Lõpp: 06.04.2019 15:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
17.04 -
21.04
Zoom8 EM (Aarhus, Taani)

Klassid: Zoom8

Algus: 17.04.2019 00:00
Lõpp: 21.04.2019 23:59
Toimumiskoht:
24.04 -
24.04
KJK üldkoosolek

http://www.kjk.ee/wp-content/uploads/2019/04/2019-04-24-KJKykteade.pdf

Algus: 24.04.2019 18:00
Lõpp: 24.04.2019 19:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
26.04 -
26.04
Klubiõhtu: Uku Randmaa – Kuidas 252 päevaga GPS-ita ja vahepeatusteta ümber maakera seilata?

Klubiõhtu-26.04.2019 (1)

Algus: 26.04.2019 18:00
Lõpp: 26.04.2019 21:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
27.04 -
28.04
Jahtide vettetõstmine
Algus: 27.04.2019 00:00
Lõpp: 28.04.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
Mai 2019
01.05 -
01.05
Hooaja avavõistlus: SEIKO CUP 2019 I etapp

Klassid: ORC, LYS, FOLKBOOT, DRAAKON

Võistlusteade

SEIKO CUP 2019 veebileht

Algus: 01.05.2019 00:00
Lõpp: 01.05.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
01.05 -
01.05
KJK 72. purjetamishooaja avamine ja lipu heiskamine

Hooaja pidulikul avamisel kell 12.00 pakub seekord torti juubilar Mereakadeemia, kel täitub tänavu 100 aastat!
Ootame rohket osavõttu!

Algus: 01.05.2019 12:00
Lõpp: 01.05.2019 13:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi lipuväljak
03.05 -
05.05
Eesti Purjetamisliiga I etapp

Klassid: BLUSAIL 24

Kodulehekülg / Homepage
Võistlusteade
Registreerimine

Algus: 03.05.2019 00:00
Lõpp: 05.05.2019 23:59
Toimumiskoht: Pärnu Jahtklubi
04.05 -
04.05
KJK kevadtalgud ja paaditräni laat

Kevadtalgud-ja-Paaditräni-laat-2019 (1)

Algus: 04.05.2019 12:00
Lõpp: 04.05.2019 16:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
08.05 -
08.05
1. Marinepool – KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, LYS, FOLKBOOT, DRAAKON

Võistlusteade

Purjetamisjuhised

ORC I TULEMUSED

ORC II TULEMUSED

LYS I; LYS II; D; F TULEMUSED

Algus: 08.05.2019 00:00
Lõpp: 08.05.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
11.05 -
12.05
Draakon klassi karikasari 2019 – I etapp (hooaja avaregatt)

Võistlusteade

DraakonKar1etapp

 

Algus: 11.05.2019 00:00
Lõpp: 12.05.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
15.05 -
15.05
2. Marinepool – KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, LYS, FOLKBOOT

LYS;D;F koondtulemused

ORC koondtulemused

ORC tulemused

LYS; D; F tulemused

Algus: 15.05.2019 00:00
Lõpp: 15.05.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
17.05 -
17.05
Draakon klassi Reederegatt seeria 2019

Võistlusteade

HV_Draakon_Reederegatt2019

Algus: 17.05.2019 00:00
Lõpp: 17.05.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
18.05 -
19.05
SEIKO CUP 2019 II etapp: E4 karikavõistlus (KJK Avamerepurjetamise karikasari, FINEST Offshore Series 2019)

Klassid: ORC, LYS, FOLKBOOT, DRAAKON

Regati veebileht

Algus: 18.05.2019 00:00
Lõpp: 19.05.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
22.05 -
22.05
3. Marinepool – KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, LYS, FOLKBOOT

Algus: 22.05.2019 00:00
Lõpp: 22.05.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
23.05 -
23.05
BALTIC SEA SOLO RACE 2019 I etapp

Klassid: LYS

TULEMUSED

Võistlusteade

Ohutusreeglid ja kohustusliku varustuse nimekiri

Algus: 23.05.2019 00:00
Lõpp: 23.05.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
24.05 -
26.05
37. Kuldseekli regatt

Klassid: OPTIMIST, Zoom 8

VÕISTLUSTEADE

Registreerimine

TULEMUSED:

JOOKS – Optimist |  Zoom 8

UJUMINE – Optimist Zoom 8

PURJETAMINE – Optimist Zoom 8

KOONDTULEMUSED – Optimist Zoom 8

Algus: 24.05.2019 00:00
Lõpp: 26.05.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
24.05 -
24.05
Draakon klassi Reederegatt seeria 2019

Võistlusteade

HV_Draakon_Reederegatt2019

Algus: 24.05.2019 00:00
Lõpp: 24.05.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
25.05 -
25.05
Tuulelind Cup

Osavõtvad klassid: ORC, LYS, vabagrupp

LYS tulemused

ORC tulemused

Purjetamisjuhised

Võistlusteade

http://www.kjk.ee/wp-content/uploads/2019/02/Tuulelind-Cup_26-04-2019_A3.pdf

Algus: 25.05.2019 00:00
Lõpp: 25.05.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
29.05 -
29.05
4. Marinepool – KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, LYS, FOLKBOOT

LYS; D; F koondtulemused

ORC koondtulemused

LYS; D; F tulemused

ORC tulemused

Algus: 29.05.2019 00:00
Lõpp: 29.05.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
31.05 -
02.06
Roomassaare regatt (EMV)

Klassid: Optimist, Zoom8, Laser 4,7

Algus: 31.05.2019 00:00
Lõpp: 02.06.2019 23:59
Toimumiskoht:
31.05 -
31.05
Draakon klassi Reederegatt seeria 2019

Võistlusteade

HV_Draakon_Reederegatt2019

Algus: 31.05.2019 00:00
Lõpp: 31.05.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
Juuni 2019
01.06 -
08.06
ORC MM (Šibenik, Horvaatia)

Klassid: ORC

Algus: 01.06.2019 00:00
Lõpp: 08.06.2019 23:59
Toimumiskoht:
01.06 -
01.06
SEIKO CUP 2019 III etapp: Terra Feminarum (KJK Avamerepurjetamise karikasari)

Klassid: LYS, ORC, FOLKBOOT

Info SEIKO CUP lehel www.kjk.ee/seiko-cup-2019/

Algus: 01.06.2019 00:00
Lõpp: 01.06.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
05.06 -
05.06
5. Marinepool – KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, LYS, FOLKBOOT

ORC tulemused

LYS;D;F tulemused

ORC koondtulemused

LYS;D;F koondtulemused

Algus: 05.06.2019 00:00
Lõpp: 05.06.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
07.06 -
09.06
Espoo-Suursaari Race 2019

Klassid: OPEN, ORC, ORC, LYS, FIRST 31,7

Algus: 07.06.2019 00:00
Lõpp: 09.06.2019 23:59
Toimumiskoht: Soome
07.06 -
09.06
Põhjaranniku regatt

Klassid: LYS

Tulemused

Purjetamisjuhised

Võistlusteade

Võistlusteate muudatus nr1

Algus: 07.06.2019 00:00
Lõpp: 09.06.2019 23:59
Toimumiskoht:
07.06 -
07.06
Draakon klassi Reederegatt seeria 2019

Võistlusteade

HV_Draakon_Reederegatt2019

 

Algus: 07.06.2019 00:00
Lõpp: 07.06.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
08.06 -
08.06
Greta regatt

TULEMUSED

Võistlusteade

Klassid: LYS, FOLKBOOT

 

Algus: 08.06.2019 00:00
Lõpp: 08.06.2019 23:59
Toimumiskoht:
12.06 -
12.06
6. Marinepool – KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, LYS, FOLKBOOT

LYS; F koondtulemused

ORC koondtulemused

LYS; F tulemused

ORC tulemused

Algus: 12.06.2019 00:00
Lõpp: 12.06.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
13.06 -
16.06
BALTIC OFFSHORE WEEK (BOW) – FINEST Offshore Series 2019

Klassid: ORC

Algus: 13.06.2019 00:00
Lõpp: 16.06.2019 23:59
Toimumiskoht:
14.06 -
16.06
Pärnu Purjetamisnädal (EMV)

Klassid: Laser Radial ja Standard, RS Feva, 29er

Algus: 14.06.2019 00:00
Lõpp: 16.06.2019 23:59
Toimumiskoht:
19.06 -
19.06
7. Marinepool – KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC; LYS; FOLKBOOT

Algus: 19.06.2019 00:00
Lõpp: 19.06.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
20.06 -
20.06
BALTIC SEA SOLO RACE 2019 II etapp

Klassid: LYS

TULEMUSED

Võistlustasu saad maksta siin.

Algus: 20.06.2019 00:00
Lõpp: 20.06.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
21.06 -
23.06
Estonian Dragon Open Championship 2019

Klassid: DRAAKON

Võislusteade

DraakonEstChamp2019

Algus: 21.06.2019 00:00
Lõpp: 23.06.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
22.06 -
29.06
Optimist EM (Prantsusmaa)

Klassid: Optimist

Algus: 22.06.2019 00:00
Lõpp: 29.06.2019 23:59
Toimumiskoht:
26.06 -
26.06
8. Marinepool – KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, LYS, FOLKBOOT

LYS;D;F koondtulemused

ORC koondtulemused

ORC tulemused

LYS; D; F tulemused

Algus: 26.06.2019 00:00
Lõpp: 26.06.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
29.06 -
02.07
43. Spinnakeri regatt

Klassid: OPTIMIST, ZOOM8

Veebileht  http://www.kjk.ee/spinnaker2019/

Algus: 29.06.2019 00:00
Lõpp: 02.07.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
Juuli 2019
03.07 -
03.07
9. Marinepool – KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, LYS, FOLKBOOT

LYS;D;F koondtulemused

ORC koondtulemused

LYS; F tulemused

ORC tulemused

Algus: 03.07.2019 00:00
Lõpp: 03.07.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
05.07 -
07.07
Eesti Purjetamisliiga II etapp
06.07 -
07.07
BALTIC SEA SOLO RACE 2019 III etapp

Klassid: LYS

TULEMUSED

3. etapi võistlustasu saad tasuda siin.

Algus: 06.07.2019 00:00
Lõpp: 07.07.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
06.07 -
16.07
Optimist MM (Antigua)

Klassid: Optimist

Algus: 06.07.2019 00:00
Lõpp: 16.07.2019 23:59
Toimumiskoht:
10.07 -
10.07
10. Marinepool – KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, LYS, FOLKBOOT

LYS;D;F-koondtulemused

ORC koondtulemused

LYS;D; F tulemused

ORC tulemused

Algus: 10.07.2019 00:00
Lõpp: 10.07.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
12.07 -
20.07
A. LE COQ 62. MUHU VÄINA REGATT

Klassid: ORC, LYS, FOLKBOOT

koduleht: www.muhuvain.ee

Algus: 12.07.2019 00:00
Lõpp: 20.07.2019 23:59
Toimumiskoht:
12.07 -
14.07
Tallinn Race (EMV)

Klassid: Optimist, RS Feva, 29er

Algus: 12.07.2019 00:00
Lõpp: 14.07.2019 23:59
Toimumiskoht:
12.07 -
12.07
Draakon klassi Reederegatt seeria 2019

Võistlusteade

HV_Draakon_Reederegatt2019

Algus: 12.07.2019 00:00
Lõpp: 12.07.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
14.07 -
20.07
Zoom8 MM (Garda, Itaalia)

Klassid: Zoom8

Algus: 14.07.2019 00:00
Lõpp: 20.07.2019 23:59
Toimumiskoht:
20.07 -
26.07
RS Feva EM (Itaalia)

Klassid: RS Feva

Algus: 20.07.2019 00:00
Lõpp: 26.07.2019 23:59
Toimumiskoht:
29.07 -
03.08
29er MM (Poola)

Klassid: 29er

Algus: 29.07.2019 00:00
Lõpp: 03.08.2019 23:59
Toimumiskoht:
31.07 -
31.07
11. Marinepool – KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, LYS, FOLKBOOT

Algus: 31.07.2019 00:00
Lõpp: 31.07.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
August 2019
02.08 -
04.08
KJK MV (EMV)

Klassid: Optimist, Zoom8, Laser 4,7

Algus: 02.08.2019 00:00
Lõpp: 04.08.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
02.08 -
02.08
Draakon klassi Reederegatt seeria 2019

Võistlusteade

HV_Draakon_Reederegatt2019

 

Algus: 02.08.2019 00:00
Lõpp: 02.08.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
02.08 -
04.08
KJK MV (svertpaatidele)

Klassid: OPTIMIST, ZOOM8, LASER 4,7

Algus: 02.08.2019 08:00
Lõpp: 04.08.2019 17:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
07.08 -
07.08
12. Marinepool – KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, LYS; FOLKBOOT

Algus: 07.08.2019 00:00
Lõpp: 07.08.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
09.08 -
11.08
Regatt (EMV)

Klassid: RS Feva, 29er, 49er

Algus: 09.08.2019 00:00
Lõpp: 11.08.2019 23:59
Toimumiskoht:
10.08 -
10.08
BALTIC SEA SOLO RACE 2019 IV etapp

Klassid: LYS

4. etapi võistlustasu saad tasuda siin.

Algus: 10.08.2019 00:00
Lõpp: 10.08.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
10.08 -
11.08
Draakon klassi karikasari 2019 – II etapp

Võistlusteade
DraakonKar2etapp

Algus: 10.08.2019 00:00
Lõpp: 11.08.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
11.08 -
17.08
ORC EM (Oxelösund, Rootsi)

Klassid: ORC

Algus: 11.08.2019 00:00
Lõpp: 17.08.2019 23:59
Toimumiskoht:
14.08 -
14.08
13. Marinepool – KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, LYS, FOLKBOOT

Algus: 14.08.2019 00:00
Lõpp: 14.08.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
16.08 -
18.08
Helsinki-Tallinna Race
Algus: 16.08.2019 00:00
Lõpp: 18.08.2019 23:59
Toimumiskoht:
19.08 -
24.08
29er EM (Itaalia)

Klassid: 29er

Algus: 19.08.2019 00:00
Lõpp: 24.08.2019 23:59
Toimumiskoht:
19.08 -
20.08
Tallinna MV

Klassid: Optimist, Zoom8, Laser 4,7

Algus: 19.08.2019 00:00
Lõpp: 20.08.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
21.08 -
21.08
14. Marinepool – KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, LYS, FOLKBOOT

Algus: 21.08.2019 00:00
Lõpp: 21.08.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
23.08 -
23.08
Draakon klassi Reederegatt seeria 2019

Võistlusteade

HV_Draakon_Reederegatt2019

 

Algus: 23.08.2019 00:00
Lõpp: 23.08.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
28.08 -
28.08
15. Marinepool – KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, LYS, FOLKBOOT

Algus: 28.08.2019 00:00
Lõpp: 28.08.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
30.08 -
01.09
Tallinna Jahtklubi karikavõsitlused (EMV)

Klassid: Optimist, Zoom8, Laser 4,7, Radial, Standard

Algus: 30.08.2019 00:00
Lõpp: 01.09.2019 23:59
Toimumiskoht: Lohusalu
30.08 -
30.08
Draakon klassi Reederegatt seeria 2019

Võistlusteade

HV_Draakon_Reederegatt2019

Algus: 30.08.2019 00:00
Lõpp: 30.08.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
September 2019
04.09 -
04.09
16. Marinepool – KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, LYS, FOLKBOOT

Algus: 04.09.2019 00:00
Lõpp: 04.09.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
06.09 -
06.09
Draakon klassi Reederegatt seeria 2019

Võistlusteade

HV_Draakon_Reederegatt2019

 

Algus: 06.09.2019 00:00
Lõpp: 06.09.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
07.09 -
08.09
SEIKO CUP 2019 IV etapp: Tallinna Meistrivõistlused lühirajal (KJK Avamerepurjetamise karikasari)

Klassid: ORC, LYS, FOLKBOOT, DRAAKON

Algus: 07.09.2019 00:00
Lõpp: 08.09.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
11.09 -
11.09
17. Marinepool – KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, LYS, FOLKBOOT

Algus: 11.09.2019 00:00
Lõpp: 11.09.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
13.09 -
15.09
Pärnu Sügisregatt (EMV)

Klassid: Optimist, Zoom8, Laser 4,7

Algus: 13.09.2019 00:00
Lõpp: 15.09.2019 23:59
Toimumiskoht: Pärnu
14.09 -
15.09
Draakon klassi karikasari 2019 – III etapp

Võistlusteade

DraakonKar3etapp

Algus: 14.09.2019 00:00
Lõpp: 15.09.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
18.09 -
18.09
18. Marinepool – KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, LYS, FOLKBOOT

Algus: 18.09.2019 00:00
Lõpp: 18.09.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
20.09 -
22.09
Tallinna Nädala regatt (EMV)

Klassid: Laser 4,7, Radial, Standard, RS Feva, 29er, 49er

Algus: 20.09.2019 00:00
Lõpp: 22.09.2019 23:59
Toimumiskoht:
20.09 -
20.09
Draakon klassi Reederegatt seeria 2019

Võistlusteade

HV_Draakon_Reederegatt2019

Algus: 20.09.2019 00:00
Lõpp: 20.09.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
25.09 -
25.09
19. Marinepool – KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, LYS, FOLKBOOT

Algus: 25.09.2019 00:00
Lõpp: 25.09.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
27.09 -
29.09
Eesti Purjetamisliiga III etapp

Klassid: BLUSAIL 24

Kodulehekülg / Homepage
Võistlusteade
Registreerimine

Algus: 27.09.2019 00:00
Lõpp: 29.09.2019 23:59
Toimumiskoht:
27.09 -
27.09
Draakon klassi Reederegatt seeria 2019

Võistlusteade

HV_Draakon_Reederegatt2019

 

Algus: 27.09.2019 00:00
Lõpp: 27.09.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
Oktoober 2019
02.10 -
02.10
20. Marinepool – KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, LYS, FOLKBOOT

Algus: 02.10.2019 00:00
Lõpp: 02.10.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
09.10 -
09.10
21. Marinepool – KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, LYS, FOLKBOOT

Algus: 09.10.2019 00:00
Lõpp: 09.10.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
12.10 -
12.10
SEIKO CUP 2019 V etapp: Hooaja lõpuregatt (KJK Avamerepurjetamise karikasari)

Klassid: ORC, LYS, FOLKBOOT

Algus: 12.10.2019 00:00
Lõpp: 12.10.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
12.10 -
12.10
KJK 71. purjetamishooaja lõpetamine – lipu langetamine
Algus: 12.10.2019 00:00
Lõpp: 12.10.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
26.10 -
27.10
Jahtide väljatõstmine
Algus: 26.10.2019 00:00
Lõpp: 27.10.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
November 2019
16.11 -
16.11
KJK purjetamishooaja pidulik lõpetamine

SOLO

Algus: 16.11.2019 18:00
Lõpp: 16.11.2019 18:00
Toimumiskoht: