Loading Events

Events Search and Views Navigation

Event Views Navigation

Veebruar 2018
08.02 -
08.02
Kalevi Jahtklubi 70. juubel – avatud uste päev ja klubiõhtu

Kalevi-Jahtklubi-Juubel-70

Sünnipäevanädalal (05.-11. veebruar) saab ka kõiki KJK sümboolikaga tooted osta tavahinna asemel 30%-se soodustusega!
Joped samuti vaid 99.00 eur (tavahind 115.00 eur)! Kasuta head võimalust!
Vt kogu kaubavalikut http://www.kjk.ee/pood/.

Algus: 08.02.2018 12:00
Lõpp: 08.02.2018 22:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
Aprill 2018
25.04 -
25.04
KJK üldkoosolek

http://www.kjk.ee/wp-content/uploads/2018/04/2018-04-25KJKykteade.pdf

Algus: 25.04.2018 18:00
Lõpp: 25.04.2018 19:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
28.04 -
29.04
Jahtide vettetõstmine

LAUPÄEV 28.04.2018

 jahtide tõstmine

SUUR KRAANA on kohal 08.00 ja seab ennast tõstmiseks valmis.

Tuulelind, My First, Vesikaar, Jazz, Adele, DiWeiss, Directo

Kraana ringi paigutamine.

11.00 Lotte, My Princess, Sylvia, Heidi, Cherie

Kraana ringi paigutamine.

13.00 Star, Toucan, Silva, Kräsu.

Kraana ringi paigutamine.

14.00 Queen Ann, Idda, Taj Mahal, Red Hot, Liselle, Arle, Kristi

Kraana ringi paigutamine.

15.00 Zuxu ringi tõstmine, Geete, Thaleia, My Clipper, Apollonia, Falcon

VÄIKSEM KRAANA

08.00 kohal

08.30 Santa Maria, Mai, My Clipper, Mathilda 3, Reval Cafe

10.00 Jorjen III, Mette, Casperwiek, Ramona, Killu

11.00 Michelle, Piret, Kristel, Planeer, Paula, Equipe Du Piloilleri, Helin, Thule, Teakita

14.00 Poeezia, Edelweiss, Mona, Minni, La Byz, Musi, Mary Lou, Estella,

Silva, Bella, Öösorr, Isla, Gemma, Elvira, Seabird, Farozon, Salme, Vindöga

17.00 La Folie, Merihunt, Apollo, Diana, Maria, Karolina, Lilian

 

PÜHAPÄEV 29.04.2018

Hommikul kella 8.00-st toimub tõstmine endise tenniseväljaku peal, kus on folkboodid.

Palve nendel päevadel autodega sadamasse mitte tulla.

 

 

Algus: 28.04.2018 00:00
Lõpp: 29.04.2018 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi sadam
28.04 -
28.04
PAADITRÄNI LAAT ja KEVADTALGUD
Vana otsavirn kasvab üle pea, plokid-seeklid ummistavad sahtlid, vender piilub toanurgas? Juba HOMME toimub Kalevi Jahtklubis iga-aastane PAADITRÄNI LAAT – tule müü oma kraami ja vahest leiad ise ka midagi põnevad ostmiseks!
Ja tule ja teeme koos klubi kenasti hooajaks korda ka!
Võta pere kaasa, tegemist jätkub kõigile! Võimaluse korral võta kaasa ka rehad ja labidad.
Laadalisi ja talgulisi ootab pärast soe supp!
Paaditräni laat toimub KJK parklas, töökoja ees.
Paaditräni laada ja talgute aeg orienteeruvalt 12.00-15.00.
Algus: 28.04.2018 12:00
Lõpp: 28.04.2018 15:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
Mai 2018
01.05 -
01.05
SEIKO CUP 2018 – Hooaja avaregatt – KJK AVAMEREPURJETAMISE KARIKASARI

Klassid: ORC, ESTLYS, Folkboot

Võistlusteade

Juhised ja tulemused avaldatakse SEIKO CUP 2018 veebilehel www.kjk.ee/seiko-cup-2018

Sailing Instructions and results will be published at SEIKO CUP 2018 website at www.kjk.ee/seiko-cup-2018

SEIKO-CUP-KJK-karikavõistlused-2018-263x93pxFINEST-Offshore-Series-2018-logo-small

Algus: 01.05.2018 08:00
Lõpp: 01.05.2018 17:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
01.05 -
01.05
KJK 70. purjetamishooaja avamine ja lipu heiskamine

Pakume torti ja vahuveini.

Ootame rohket osavõttu!

Algus: 01.05.2018 12:00
Lõpp: 01.05.2018 13:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
09.05 -
09.05
2. Marinepool-KJK kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, LYS ja Folkboot

ORC koondtulemused

LYS;F koondtulemused

LYS; F tulemused

ORC tulemused

Algus: 09.05.2018 08:00
Lõpp: 09.05.2018 17:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
12.05 -
13.05
SEIKO CUP 2018 – E4 karikavõistlus – KJK AVAMEREPURJETAMISE KARIKASARI – FINEST Offshore Series 2018

Klassid: ORC, LYS ja Folkboot

Võistlusteade / Notice of Race – varase registreerija ja tasuja soodustus kuni 10. maini.

Registreerimisvorm / Entry Form

Nõutud osavõtumaksud eurodes / Required fees in EUR are as follows::

Eelregistreeritud ja tasutud 10. maiks k.a.
Pre-registered and paid by May 10
Alates 11. maist
Since May 10
I  – ORC 80 120
II – ESTLYS 1 60 90
III – ESTLYS 2 40 60
IV – Folkboot 40 60

Juhised ja tulemused avaldatakse SEIKO CUP 2018 veebilehel www.kjk.ee/seiko-cup-2018

Sailing Instructions and results will be published at www.kjk.ee/seiko-cup-2018

SEIKO-CUP-KJK-karikavõistlused-2018-263x93pxFINEST-Offshore-Series-2018-logo-small

Algus: 12.05.2018 08:00
Lõpp: 13.05.2018 17:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
16.05 -
16.05
3. Marinepool-KJK kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, LYS ja Folkboot

Algus: 16.05.2018 08:00
Lõpp: 16.05.2018 17:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
18.05 -
18.05
Hea Vesi REEDEREGATT SEERIA 2018

Klassid: Draakon

Võistlusteade

Algus: 18.05.2018 00:00
Lõpp: 18.05.2018 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
18.05 -
20.05
36. Kuldseekli regatt

Klassid: Optimist ja Zoom 8

Võistlusteade | Registreerimine | Registreerunute nimekiri

TULEMUSED:

JOOKS – OptimistZoom 8

UJUMINE – Optimist | Zoom 8

PURJETAMINE – Optimist | Zoom 8

KOONDTULEMUSED – Optimist | Zoom 8

Fotod – Ain Roosma

Fotod autasustamiselt – Ain Roosma

Algus: 18.05.2018 08:00
Lõpp: 20.05.2018 17:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
23.05 -
23.05
4. Marinepool-KJK kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, LYS ja Folkboot

LYS; F koondtulemused

ORC koondtulemused

ORC tulemused

LYS;F tulemused – muudetud LYSII 22.08

Algus: 23.05.2018 08:00
Lõpp: 23.05.2018 17:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
24.05 -
24.05
BALTIC SEA SOLO RACE 2018 – I etapp

Klassid: LYS

Tulemused

NOR

Ohutusreeglid ja kohustusliku varustuse nimekiri

Algus: 24.05.2018 08:00
Lõpp: 24.05.2018 17:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
25.05 -
25.05
Hea Vesi REEDEREGATT SEERIA 2018

Klassid: Draakon

Algus: 25.05.2018 00:00
Lõpp: 25.05.2018 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
26.05 -
26.05
Tuulelind CUP

Klassid: ORC ja LYS

LYS tulemused

ORC tulemused

Purjetamisjuhised

#1 Võistlusteate muudatus 17.05

Võistlusteade

Algus: 26.05.2018 08:00
Lõpp: 26.05.2018 17:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
30.05 -
30.05
5. Marinepool-KJK kolmapäevaregatt

LYS tulemused

LYS koondtulemused

ORC tulemused

ORC koondtulemused

FOLKBOOT tulemused

Klassid: ORC, LYS ja Folkboot

Noorte kolmapäevaregatt 2018 võistlusteade

Algus: 30.05.2018 08:00
Lõpp: 30.05.2018 17:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
Juuni 2018
01.06 -
01.06
Hea Vesi REEDEREGATT SEERIA 2018

Klassid: Draakon

Algus: 01.06.2018 00:00
Lõpp: 01.06.2018 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
02.06 -
02.06
SEIKO CUP 2018 – Terra Feminarum – KJK AVAMEREPURJETAMISE KARIKASARI

Klassid: ORC, ESTLYS, Folkboot ja F18

LYS; FOLKBOOT tulemused

ORC tulemused

Purjetamisjuhised

Võistlusteade ja tulemused SEIKO CUP 2018 veebilehel

Algus: 02.06.2018 08:00
Lõpp: 02.06.2018 17:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
06.06 -
06.06
6. Marinepool-KJK kolmapäevaregatt

ORC koondtulemused

LYS; FOLKBOOT koondtulemused

ORC tulemused

LYS; Folkboot tulemused

Klassid: ORC, LYS ja Folkboot

Algus: 06.06.2018 08:00
Lõpp: 06.06.2018 17:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
07.06 -
07.06
BALTIC SEA SOLO RACE – II etapp

TULEMUSED – start 6.10.2018

NOR

Ohutusreeglid ja kohustusliku varustuse nimekiri

Algus: 07.06.2018 08:00
Lõpp: 07.06.2018 17:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
08.06 -
09.06
Põhjaranniku regatt

TULEMUSED

Põhjaranniku regatt info

Purjetamisjuhised

http://www.kjk.ee/wp-content/uploads/2018/05/pohjaranniku-regatt.pdf

Algus: 08.06.2018 00:00
Lõpp: 09.06.2018 23:59
Toimumiskoht:
08.06 -
08.06
Hea Vesi REEDEREGATT SEERIA 2018

Klassid: Draakon

Algus: 08.06.2018 00:00
Lõpp: 08.06.2018 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
08.06 -
10.06
Alandia Suursaari Race

http://www.suursaarirace.fi/

Algus: 08.06.2018 08:00
Lõpp: 10.06.2018 17:00
Toimumiskoht: Soome
13.06 -
13.06
7. Marinepool-KJK kolmapäevaregatt

FOLKBOOT tulemused

LYS tulemused

ORC tulemused

ORC koondtulemused

LYS; F koondtulemused

NOORTELIIGA KOONDTULEMUSED

Klassid: ORC, LYS ja Folkboot

Noorte kolmapäevaregatt 2018 võistlusteade

Algus: 13.06.2018 08:00
Lõpp: 13.06.2018 17:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
14.06 -
17.06
Baltic Offshore Week 2018 (BOW) – ORC Eesti ja Soome MV

Klassid: ORC, Multihull

www.balticoffshoreweek.org

Algus: 14.06.2018 08:00
Lõpp: 17.06.2018 17:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
20.06 -
20.06
8. Marinepool-KJK kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, LYS ja Folkboot

Algus: 20.06.2018 08:00
Lõpp: 20.06.2018 17:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
22.06 -
22.06
Hea Vesi REEDEREGATT SEERIA 2018

Klassid: Draakon

Algus: 22.06.2018 00:00
Lõpp: 22.06.2018 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
27.06 -
27.06
9. Marinepool-KJK kolmapäevaregatt

LYS; F koondtulemused

ORC koondtulemused

LYS; F tulemused

ORC tulemused

Klassid: ORC, LYS ja Folkboot

Algus: 27.06.2018 08:00
Lõpp: 27.06.2018 17:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
28.06 -
01.07
42. Spinnakeri regatt

Klassid: Optimist ja Zoom 8
http://www.kjk.ee/spinnaker2018/

Algus: 28.06.2018 08:00
Lõpp: 01.07.2018 17:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
29.06 -
29.06
Hea Vesi REEDEREGATT SEERIA 2018

Klassid: Draakon

Algus: 29.06.2018 00:00
Lõpp: 29.06.2018 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
Juuli 2018
04.07 -
04.07
10. Marinepool-KJK kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, LYS ja Folkboot

LYS; F koondtulemused

ORC koondtulemused

ORC tulemused

LYS; F tulemused

Algus: 04.07.2018 08:00
Lõpp: 04.07.2018 17:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
06.07 -
06.07
Hea Vesi REEDEREGATT SEERIA 2018

Klassid: Draakon

Algus: 06.07.2018 00:00
Lõpp: 06.07.2018 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
07.07 -
14.07
A. Le Coq 61. MUHU VÄINA regatt 2018

Klassid: ORC, LYS, Folkboot

www.muhuvain.ee

 

Algus: 07.07.2018 08:00
Lõpp: 14.07.2018 17:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
08.07 -
15.07
Folkboat Gold Cup – Simrishamn
Algus: 08.07.2018 00:00
Lõpp: 15.07.2018 23:59
Toimumiskoht:
12.07 -
20.07
ORC MM 2018 – Hague

Algus: 12.07.2018 08:00
Lõpp: 20.07.2018 17:00
Toimumiskoht:
13.07 -
13.07
Hea Vesi REEDEREGATT SEERIA 2018

Klassid: Draakon

Algus: 13.07.2018 00:00
Lõpp: 13.07.2018 23:59
Toimumiskoht:
25.07 -
25.07
11. Marinepool-KJK kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, LYS ja Folkboot

LYS; F koondtulemused

ORC koondtulemused

ORC tulemused

LYS; F tulemused

Algus: 25.07.2018 08:00
Lõpp: 25.07.2018 17:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
27.07 -
29.07
KJK MV svertpaatidele

Klassid: Optimist, Zoom 8, Laser 4,7

Algus: 27.07.2018 08:00
Lõpp: 29.07.2018 17:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
28.07 -
28.07
Greta regatt

Klassid: folkboot, draakon ja LYS

Greta regatt 2018 NOR

Greta regatt 2018 SI

Tulemused

Algus: 28.07.2018 00:00
Lõpp: 28.07.2018 23:59
Toimumiskoht:
28.07 -
29.07
BALTIC SEA SOLO RACE – III etapp

Klassid: LYS

LYS II TULEMUSED – start 8.sept kl.11.10

TULEMUSED

III ja IV grupi sõit katkestati väikeste paatide jaoks liiga keeruliste ilmaolude tõttu. Kuna see on juba teine etapp neljast, mis osaliselt või täielikult on ära jäänud, siis kaalutakse lisaetapi korraldamist.

NOR

Ohutusreeglid ja kohustusliku varustuse nimekiri

Algus: 28.07.2018 08:00
Lõpp: 29.07.2018 17:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
August 2018
01.08 -
01.08
12. Marinepool-KJK kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, LYS ja Folkboot

Algus: 01.08.2018 08:00
Lõpp: 01.08.2018 17:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
03.08 -
03.08
Hea Vesi REEDEREGATT SEERIA 2018

Klassid: Draakon

Algus: 03.08.2018 00:00
Lõpp: 03.08.2018 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
03.08 -
10.08
MELGES 24 EM – Garda
Algus: 03.08.2018 08:00
Lõpp: 10.08.2018 17:00
Toimumiskoht:
08.08 -
08.08
13. Marinepool-KJK kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, LYS ja Folkboot

LYS; F koondtulemused

ORC koondtulemused

ORC tulemused

LYS; F tulemused

Algus: 08.08.2018 08:00
Lõpp: 08.08.2018 17:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
10.08 -
10.08
Hea Vesi REEDEREGATT SEERIA 2018

Klassid: Draakon

Algus: 10.08.2018 00:00
Lõpp: 10.08.2018 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
12.08 -
12.08
Viaporin Tuoppi

Klassid: Folkboot, puujahid

Algus: 12.08.2018 08:00
Lõpp: 12.08.2018 17:00
Toimumiskoht:
15.08 -
15.08
14. Marinepool-KJK kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, LYS ja Folkboot

ORC tulemused

Tulemused LYSI;F – muudetud LYSII 22.08

ORC koondtulemused

Koondtulemused LYS; F

Algus: 15.08.2018 08:00
Lõpp: 15.08.2018 17:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
16.08 -
19.08
Soome Meistrivõistlused Folkbootidele
Algus: 16.08.2018 00:00
Lõpp: 19.08.2018 23:59
Toimumiskoht:
16.08 -
18.08
HELSINKI TALLINNA RACE
Algus: 16.08.2018 00:00
Lõpp: 18.08.2018 23:59
Toimumiskoht:
17.08 -
17.08
Hea Vesi REEDEREGATT SEERIA 2018

Klassid: Draakon

Algus: 17.08.2018 00:00
Lõpp: 17.08.2018 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
18.08 -
19.08
Tallinna Noorte Meistrivõistlused purjetamises 2018

Klassid: Optimist, Zoom8, Laser 4,7

NOR 

TULEMUSED:

Optimist

Zoom8

Laser 4,7

Algus: 18.08.2018 00:00
Lõpp: 19.08.2018 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
22.08 -
22.08
15. Marinepool-KJK kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, LYS ja Folkboot

Noorte kolmapäevaregatt 2018 võistlusteade

ORC koondtulemused

LYS; F koondtulemused

LYS tulemused

ORC tulemused

FOLKBOOT tulemused

Noorteliiga koondtulemused

Algus: 22.08.2018 08:00
Lõpp: 22.08.2018 17:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
24.08 -
25.08
BALTIC SEA SOLO RACE – IV etapp

Klassid: LYS

TULEMUSED(kõik sõidud+koond)

NOR

Ohutusreeglid ja kohustusliku varustuse nimekiri

Algus: 24.08.2018 00:00
Lõpp: 25.08.2018 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
24.08 -
24.08
Hea Vesi REEDEREGATT SEERIA 2018

Klassid: Draakon

Algus: 24.08.2018 00:00
Lõpp: 24.08.2018 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
24.08 -
26.08
Tallinna Jahtklubi MV – Lohusalu
Algus: 24.08.2018 08:00
Lõpp: 26.08.2018 17:00
Toimumiskoht: Lohusalu
25.08 -
26.08
Gulf of Finland Race
Algus: 25.08.2018 08:00
Lõpp: 26.08.2018 17:00
Toimumiskoht: Särkkä
29.08 -
29.08
16. Marinepool-KJK kolmapäevaregatt

ORC tulemused

LYS; F tulemused

ORC koondtulemused

LYS; F koondtulemused

Klassid: ORC, LYS ja Folkboot

Algus: 29.08.2018 08:00
Lõpp: 29.08.2018 17:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
31.08 -
31.08
Hea Vesi REEDEREGATT SEERIA 2018

Klassid: Draakon

Algus: 31.08.2018 00:00
Lõpp: 31.08.2018 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
September 2018
01.09 -
02.09
LHV Karikavõistlused III etapp

Klassid: Optimist

Võistlusteade

Tulemused 01.09.2018

Tulemused 02.09.2018

Algus: 01.09.2018 00:00
Lõpp: 02.09.2018 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
01.09 -
02.09
SEIKO CUP 2018 – Tallinna Meistrivõistlused lühirajal – KJK AVAMEREPURJETAMISE KARIKASARI

Klassid: ORC ja LYS ja Folkboot

Dokumendid veebilehel www.kjk.ee/seiko-cup-2018/

SEIKO CUP 2018 banner

Algus: 01.09.2018 08:00
Lõpp: 02.09.2018 17:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
05.09 -
05.09
17. Marinepool-KJK kolmapäevaregatt

ORC tulemused

LYS tulemused

ORC koondtulemused

LYS; F koondtulemused

Algus: 05.09.2018 08:00
Lõpp: 05.09.2018 17:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
07.09 -
07.09
Hea Vesi REEDEREGATT SEERIA 2018

Klassid: Draakon

Algus: 07.09.2018 00:00
Lõpp: 07.09.2018 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
08.09 -
08.09
Naissaare Raudteeregatt

Klassid: LYS

Võistlusteade

TULEMUSED

Laupäeval 8. septembril toimub traditsiooniline Naissaare Raudteeregatt. Raudteeregatt toimub juba aastast 2006. Regati korraldajateks on Viimsi Vallavalitsus ja Kalevi Jahtklubi.

Regati avapauk antakse Pirita muulide vahelt kell 11, Naissaare sadamasse jõudmine on plaanitud kell 14.  Saarele jõudes järgnevad talgud. Purjetajad ja nende reisijad puhastatavad raudteelõigu ümbrust võsast. Käesoleval aastal on plaanis jõuda Taani kuninga aia pargist Haldja tee ülesõiduni. Jätkatakse raudtee puhastamist sealt kus 2016. aastal lõpetati. Plaanis on puhastada umbes kilomeeter.

Vabatahtlikke raudtee korrastajaid oodatakse sadama kohviku ees kahe veoautoga kell 14:00, mis viivad rahva sadamast umbes 2 km põhja poole. Töödega on plaaniks lõpetada umbes kell 16:30, et jõuda kella 17:00ks Naissaare Külalistemaija, kus pakutakse sooja suppi ja toimub võistluse võitjate autasustamine.

Tööriistad mida võiks kaasa võtta: reha, kirves, käsisaag, oksatangid. Kogu seltskonna peale kaks mootorsaagi (üks on juba saares olemas). Vald toetab ka mõningate loetletud tööriistadega kui keegi ei saa ise kaasa võtta.

Täiendav info telefoni teel: 50 47720 (Toomas) ja 5253513 (Ivar).

naissaare raudtee regatt 2018

Algus: 08.09.2018 00:00
Lõpp: 08.09.2018 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
12.09 -
12.09
18. Marinepool-KJK kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, LYS ja Folkboot

Noorte kolmapäevaregatt 2018 võistlusteade

Algus: 12.09.2018 08:00
Lõpp: 12.09.2018 17:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
14.09 -
14.09
Hea Vesi REEDEREGATT SEERIA 2018

Klassid: Draakon

Algus: 14.09.2018 00:00
Lõpp: 14.09.2018 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
15.09 -
15.09
“Naised roolis” regatt

Klassid: LYS

Võistlusteade

Tulemused

Algus: 15.09.2018 08:00
Lõpp: 15.09.2018 17:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
21.09 -
21.09
Hea Vesi REEDEREGATT SEERIA 2018

Klassid: Draakon

Algus: 21.09.2018 00:00
Lõpp: 21.09.2018 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
26.09 -
26.09
20. Marinepool-KJK kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, LYS ja Folkboot

Algus: 26.09.2018 08:00
Lõpp: 26.09.2018 17:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
28.09 -
28.09
Hea Vesi REEDEREGATT SEERIA 2018

Klassid: Draakon

Algus: 28.09.2018 00:00
Lõpp: 28.09.2018 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
28.09 -
30.09
Melges 24 klassi Eesti Meistrivõistlused

Tulemused

Võistlusteade

Algus: 28.09.2018 12:00
Lõpp: 30.09.2018 18:00
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi sadam
Oktoober 2018
03.10 -
03.10
21. Marinepool-KJK kolmapäevaregatt

ORC tulemused

LYS tulemused

ORC koondtulemused

LYS koondtulemused

Algus: 03.10.2018 08:00
Lõpp: 03.10.2018 17:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
10.10 -
10.10
22. Marinepool-KJK kolmapäevaregatt

ORC tulemused

ORC koondtulemused mahaviskega

LYS I koondtulemused mahaviskega

LYS II; F koondtulemused mahaviskega

LYS; F tulemused

Klassid: ORC, LYS ja Folkboot

Algus: 10.10.2018 08:00
Lõpp: 10.10.2018 17:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
13.10 -
13.10
SEIKO CUP 2018 – Hooaja lõpuvõistlus – KJK AVAMEREPURJETAMISE KARIKASARI

Purjetamisjuhised

VÕSAREGATT

ORC tulemused

LYS; F tulemused

Algus: 13.10.2018 08:00
Lõpp: 13.10.2018 17:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
13.10 -
13.10
KJK 70. purjetamishooaja lõpetamine – klubi lipu langetamine
Algus: 13.10.2018 08:00
Lõpp: 13.10.2018 17:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
20.10 -
20.10
Jahtide väljatõstmine

Jahtide tõstmise ajakava

LAUPÄEV 20. oktoober

 

Jahi tõstemeeskond võiks aegsasti kohal olla (ca tund varem) siis saab aidata ka neid, kelle meeskonnad on peale viimast võistlust laiali jooksnud.

 

SUURE kraana tõstmise järjekord.
Kraana tuleb platsile kell 8.00 ning orienteeruvalt 1 tund läheb kraana üles seadmisele.
Jahiomanikud võiksid tõstmisteks valmis olla alates 8.30-st.
Igale jahile oleme plaaninud ca 20 min (+/- 10 min!) ja kraana ümberpaigutused võivad kesta kuni 1 tund.

  1. Kristi
  2. Arle
  3. Liselle
  4. Red Hot
  5. Püss
  6. Lotte
  7. My Princess
  8. Toucan

 

Kraana ümberpaigutus (ja kraanajuhi lõuna) ca alates 12.00 -13.00 (+/- 1 tund).

  1. Kräsu
  2. Cherie
  3. Silva
  4. DiWeiss
  5. Directo
  6. Star
  7. Sylvia
  8. TajMahal

 

Kraana ümberpaigutus ca alates 16.00 (+/- 1 tund).

  1. Evelyn III
  2. Jazz
  3. Adele
  4. Vesikaar
  5. Queen Anne
  6. Tuulelind
  7. MyFirst

 

VÄIKSE kraana järjekord.
Kraana tuleb platsile kell 8.00 ning orienteeruvalt 1 tund läheb kraana üles seadmisele.
Jahiomanikud võiksid tõstmisteks valmis olla alates 8.30-st.
Igale jahile oleme plaaninud ca 15 min (+/- 10 min!) ja kraana ümberpaigutused võivad kesta kuni 1 tund.

  1. Apollo
  2. Merihunt
  3. Karolina
  4. Diana
  5. Lafolie
  6. Vindöga
  7. Farozon
  8. Gemma
  9. Isla
  10. Öösorr
  11. Bella
  12. Estella

 

Kraanajuhi lõunapaus ca 12.00-13.00.

  1. MaryLou
  2. Musi
  3. EdelWeiss
  4. Poeezia
  5. Elvira
  6. Mette
  7. Kessu
  8. Mona
  9. Cheer
  10. Mia
  11. My Muse
  12. Helin
  13. Planeer

 

Kraana ringi tõstmine ca 15.00/16.00 (kestvus ca 1 tund).

  1. Lian
  2. Astrid
  3. Reval Cafe
  4. Santa Maria
  5. Heidi
  6. Matilda 3
  7. Olõ-iq-kipõt
  8. Jorjen 3
  9. Iti
  10. Arabella
  11. Viia
  12. Premium

 

PÜHAPÄEV 21. oktoober

Kraana valmis panemine ajavahemikus 8.00-9.00. Jahiomanikud peaksid olema valmis tõstmisteks alates 8.30-st. Igale jahile oleme plaaninud ca 15 min (+/- 10 min).

  1. kuni 50. folkboodid (13 tk)
  2. Fleur
  3. Laineilla
  4. Michelle

 

Kui keegi on kahe silma vahele jäänud siis palun kergemat karistust ja viime parandused kiirelt sisse.
NB! Autodega sadamasse palume mitte trügida!

 

Lugupidamisega
Sadamakapten

Algus: 20.10.2018 00:00
Lõpp: 20.10.2018 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
November 2018
17.11 -
18.11
KJK 70. purjetamishooaja pidulik lõpetamine

Registreeri enda meeskond peole SIIN.

KJK 2018 tiitlite (Aasta Kapten, Aasta Soodimees, Aasta Üllataja, Aasta Tegu) hääletamine.

KJK-hooaja-lõpetamine-2018 A4 jpg

Algus: 17.11.2018 18:00
Lõpp: 18.11.2018 01:00
Toimumiskoht: Tallinna Lillepaviljon
28.11 -
28.11
Võistlusreeglite koolitus

http://www.kjk.ee/wp-content/uploads/2018/11/Voistlusreeglite-koolitus-A4.pdf

Algus: 28.11.2018 18:00
Lõpp: 28.11.2018 20:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
Detsember 2018
12.12 -
12.12
Võistlusreeglite koolitus

http://www.kjk.ee/wp-content/uploads/2018/12/Võistlusreeglitekoolituspdf.pdf

Algus: 12.12.2018 18:00
Lõpp: 12.12.2018 20:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
Jaanuar 2019
16.01 -
16.01
Klubiõhtu: neuropsühholoog Talis Bachmanniga

Klubiõhtu-16.01 (2)talis bachmann

Algus: 16.01.2019 18:30
Lõpp: 16.01.2019 20:30
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
25.01 -
25.01
Klubiõhtu: Tiit Haagma (muusikaline osa Jaanus Nõgisto ja Tõnu Timm)

Klubiõhtu-25.01.19 haagma

Algus: 25.01.2019 19:00
Lõpp: 25.01.2019 22:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
Veebruar 2019
13.02 -
13.02
Klubiõhtu: kuidas Üllar ja Ellen jahiga Troll ümber palli seilasid

Klubiõhtu 13.02.2019

Algus: 13.02.2019 18:30
Lõpp: 13.02.2019 20:30
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
Märts 2019
11.03 -
11.03
Väikelaevajuhtide koolitus alustab taas!

Kevadise koolituse grupid on täis!

Uus koolitus algab sügisel – 2. ja 3. septembril.

http://www.kjk.ee/wp-content/uploads/2018/12/KJKVäikelaevajuhikoolitusekuulutusA320184mmbleed-2.pdf

Algus: 11.03.2019 18:00
Lõpp: 11.03.2019 21:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
Aprill 2019
06.04 -
06.04
Kevadtalgud* (edasi lükatud)

*olenevalt ilmast, aeg võib muutuda

Algus: 06.04.2019 12:00
Lõpp: 06.04.2019 15:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
17.04 -
21.04
Zoom8 EM (Aarhus, Taani)

Klassid: Zoom8

Algus: 17.04.2019 00:00
Lõpp: 21.04.2019 23:59
Toimumiskoht:
24.04 -
24.04
KJK üldkoosolek

http://www.kjk.ee/wp-content/uploads/2019/04/2019-04-24-KJKykteade.pdf

Algus: 24.04.2019 18:00
Lõpp: 24.04.2019 19:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
26.04 -
26.04
Klubiõhtu: Uku Randmaa – Kuidas 252 päevaga GPS-ita ja vahepeatusteta ümber maakera seilata?

Klubiõhtu-26.04.2019 (1)

Algus: 26.04.2019 18:00
Lõpp: 26.04.2019 21:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
27.04 -
28.04
Jahtide vettetõstmine

T

Algus: 27.04.2019 00:00
Lõpp: 28.04.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
Mai 2019
01.05 -
01.05
Hooaja avavõistlus: SEIKO CUP 2019 I etapp

Klassid: ORC, LYS, FOLKBOOT, DRAAKON

Võistlusteade

SEIKO CUP 2019 veebileht

 

 

Algus: 01.05.2019 00:00
Lõpp: 01.05.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
01.05 -
01.05
KJK 72. purjetamishooaja avamine ja lipu heiskamine

Hooaja pidulikul avamisel kell 12.00 pakub seekord torti juubilar Mereakadeemia, kel täitub tänavu 100 aastat!
Ootame rohket osavõttu!

Algus: 01.05.2019 12:00
Lõpp: 01.05.2019 13:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi lipuväljak
03.05 -
05.05
Eesti Purjetamisliiga I etapp

Klassid: BLUSAIL 24

Kodulehekülg / Homepage
Võistlusteade
Registreerimine

Algus: 03.05.2019 00:00
Lõpp: 05.05.2019 23:59
Toimumiskoht: Pärnu Jahtklubi
04.05 -
04.05
KJK kevadtalgud ja paaditräni laat

Kevadtalgud-ja-Paaditräni-laat-2019 (1)

Algus: 04.05.2019 12:00
Lõpp: 04.05.2019 16:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
08.05 -
08.05
1. Marinepool – KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, LYS, FOLKBOOT, DRAAKON

Võistlusteade

Purjetamisjuhised

ORC I TULEMUSED

ORC II TULEMUSED

LYS I; LYS II; D; F TULEMUSED

Kolmapäevaregati korraldusmeeskond soovib teile võimalikult kiiresti edastada kasulikku ja abistavat infot – tuuleolude ja regati toimumise kohta, finišite sulgemiste ja autasustamiste kohta ja muud kiired teated.

Selleks on hea lahendus äpp WhatsApp. https://www.whatsapp.com/ –
Laadi rakendus endale telefoni ja LIITU GRUPIGA “KJK KOLMAPÄEVAREGATT

Link liitumiseks on siin https://chat.whatsapp.com/HAq2eQIlgRyLEjIqBY5Fkj

Algus: 08.05.2019 00:00
Lõpp: 08.05.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
11.05 -
12.05
Draakon klassi karikasari 2019 – I etapp (hooaja avaregatt)

Võistlusteade

DraakonKar1etapp

 

Algus: 11.05.2019 00:00
Lõpp: 12.05.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
15.05 -
15.05
2. Marinepool – KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, LYS, FOLKBOOT

LYS;D;F koondtulemused

ORC koondtulemused

ORC tulemused

LYS; D; F tulemused

Algus: 15.05.2019 00:00
Lõpp: 15.05.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
17.05 -
17.05
Draakon klassi Reederegatt seeria 2019

Võistlusteade

HV_Draakon_Reederegatt2019

Algus: 17.05.2019 00:00
Lõpp: 17.05.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
18.05 -
19.05
SEIKO CUP 2019 II etapp: E4 karikavõistlus (KJK Avamerepurjetamise karikasari, FINEST Offshore Series 2019)

Klassid: ORC, LYS, FOLKBOOT, DRAAKON

Regati veebileht

Algus: 18.05.2019 00:00
Lõpp: 19.05.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
22.05 -
22.05
3. Marinepool – KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, LYS, FOLKBOOT

Algus: 22.05.2019 00:00
Lõpp: 22.05.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
23.05 -
23.05
BALTIC SEA SOLO RACE 2019 I etapp

Klassid: LYS

TULEMUSED

Võistlusteade

Ohutusreeglid ja kohustusliku varustuse nimekiri

Algus: 23.05.2019 00:00
Lõpp: 23.05.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
24.05 -
26.05
37. Kuldseekli regatt

Klassid: OPTIMIST, Zoom 8

VÕISTLUSTEADE

Registreerimine

TULEMUSED:

JOOKS – Optimist |  Zoom 8

UJUMINE – Optimist Zoom 8

PURJETAMINE – Optimist Zoom 8

KOONDTULEMUSED – Optimist Zoom 8

Algus: 24.05.2019 00:00
Lõpp: 26.05.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
24.05 -
24.05
Draakon klassi Reederegatt seeria 2019

Võistlusteade

HV_Draakon_Reederegatt2019

Algus: 24.05.2019 00:00
Lõpp: 24.05.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
25.05 -
25.05
Tuulelind Cup

Osavõtvad klassid: ORC, LYS, vabagrupp

LYS tulemused

ORC tulemused

Purjetamisjuhised

Võistlusteade

http://www.kjk.ee/wp-content/uploads/2019/02/Tuulelind-Cup_26-04-2019_A3.pdf

Algus: 25.05.2019 00:00
Lõpp: 25.05.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
29.05 -
29.05
4. Marinepool – KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, LYS, FOLKBOOT

LYS; D; F koondtulemused

ORC koondtulemused

LYS; D; F tulemused

ORC tulemused

Algus: 29.05.2019 00:00
Lõpp: 29.05.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
31.05 -
02.06
Roomassaare regatt (EMV)

Klassid: Optimist, Zoom8, Laser 4,7

Algus: 31.05.2019 00:00
Lõpp: 02.06.2019 23:59
Toimumiskoht:
31.05 -
31.05
Draakon klassi Reederegatt seeria 2019

Võistlusteade

HV_Draakon_Reederegatt2019

Algus: 31.05.2019 00:00
Lõpp: 31.05.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
Juuni 2019
01.06 -
08.06
ORC MM (Šibenik, Horvaatia)

Klassid: ORC

Algus: 01.06.2019 00:00
Lõpp: 08.06.2019 23:59
Toimumiskoht:
01.06 -
01.06
SEIKO CUP 2019 III etapp: Terra Feminarum (KJK Avamerepurjetamise karikasari)

Klassid: LYS, ORC, FOLKBOOT

Info SEIKO CUP lehel www.kjk.ee/seiko-cup-2019/

Algus: 01.06.2019 00:00
Lõpp: 01.06.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
05.06 -
05.06
5. Marinepool – KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, LYS, FOLKBOOT

ORC tulemused

LYS;D;F tulemused

ORC koondtulemused

LYS;D;F koondtulemused

Algus: 05.06.2019 00:00
Lõpp: 05.06.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
07.06 -
09.06
Espoo-Suursaari Race 2019

Klassid: OPEN, ORC, ORC, LYS, FIRST 31,7

Algus: 07.06.2019 00:00
Lõpp: 09.06.2019 23:59
Toimumiskoht: Soome
07.06 -
09.06
Põhjaranniku regatt

Klassid: LYS

Tulemused

Purjetamisjuhised

Võistlusteade

Võistlusteate muudatus nr1

Algus: 07.06.2019 00:00
Lõpp: 09.06.2019 23:59
Toimumiskoht:
07.06 -
07.06
Draakon klassi Reederegatt seeria 2019

Võistlusteade

HV_Draakon_Reederegatt2019

 

Algus: 07.06.2019 00:00
Lõpp: 07.06.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
08.06 -
08.06
Greta regatt

TULEMUSED

Võistlusteade

Klassid: LYS, FOLKBOOT

 

Algus: 08.06.2019 00:00
Lõpp: 08.06.2019 23:59
Toimumiskoht:
12.06 -
12.06
6. Marinepool – KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, LYS, FOLKBOOT

LYS; F koondtulemused

ORC koondtulemused

LYS; F tulemused

ORC tulemused

Algus: 12.06.2019 00:00
Lõpp: 12.06.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
13.06 -
16.06
BALTIC OFFSHORE WEEK (BOW) – FINEST Offshore Series 2019

Klassid: ORC

Algus: 13.06.2019 00:00
Lõpp: 16.06.2019 23:59
Toimumiskoht:
14.06 -
16.06
Pärnu Purjetamisnädal (EMV)

Klassid: Laser Radial ja Standard, RS Feva, 29er

Algus: 14.06.2019 00:00
Lõpp: 16.06.2019 23:59
Toimumiskoht:
19.06 -
19.06
7. Marinepool – KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC; LYS; FOLKBOOT

Algus: 19.06.2019 00:00
Lõpp: 19.06.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
20.06 -
20.06
BALTIC SEA SOLO RACE 2019 II etapp

Klassid: LYS

TULEMUSED

Võistlustasu saad maksta siin.

Algus: 20.06.2019 00:00
Lõpp: 20.06.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
21.06 -
23.06
Estonian Dragon Open Championship 2019

Klassid: DRAAKON

Võislusteade

DraakonEstChamp2019

Algus: 21.06.2019 00:00
Lõpp: 23.06.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
22.06 -
29.06
Optimist EM (Prantsusmaa)

Klassid: Optimist

Algus: 22.06.2019 00:00
Lõpp: 29.06.2019 23:59
Toimumiskoht:
26.06 -
26.06
8. Marinepool – KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, LYS, FOLKBOOT

LYS;D;F koondtulemused

ORC koondtulemused

ORC tulemused

LYS; D; F tulemused

Algus: 26.06.2019 00:00
Lõpp: 26.06.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
29.06 -
02.07
43. Spinnakeri regatt

Klassid: OPTIMIST, ZOOM8

Veebileht  http://www.kjk.ee/spinnaker2019/

Algus: 29.06.2019 00:00
Lõpp: 02.07.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
Juuli 2019
03.07 -
03.07
9. Marinepool – KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, LYS, FOLKBOOT

LYS;D;F koondtulemused

ORC koondtulemused

LYS; F tulemused

ORC tulemused

Algus: 03.07.2019 00:00
Lõpp: 03.07.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
05.07 -
07.07
Eesti Purjetamisliiga II etapp
06.07 -
07.07
BALTIC SEA SOLO RACE 2019 III etapp

Klassid: LYS

TULEMUSED

3. etapi võistlustasu saad tasuda siin.

Algus: 06.07.2019 00:00
Lõpp: 07.07.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
06.07 -
16.07
Optimist MM (Antigua)

Klassid: Optimist

Algus: 06.07.2019 00:00
Lõpp: 16.07.2019 23:59
Toimumiskoht:
10.07 -
10.07
10. Marinepool – KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, LYS, FOLKBOOT

LYS;D;F-koondtulemused

ORC koondtulemused

LYS;D; F tulemused

ORC tulemused

Algus: 10.07.2019 00:00
Lõpp: 10.07.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
12.07 -
20.07
A. LE COQ 62. MUHU VÄINA REGATT

Klassid: ORC, LYS, FOLKBOOT

koduleht: www.muhuvain.ee

Algus: 12.07.2019 00:00
Lõpp: 20.07.2019 23:59
Toimumiskoht:
12.07 -
14.07
Tallinn Race (EMV)

Klassid: Optimist, RS Feva, 29er

Algus: 12.07.2019 00:00
Lõpp: 14.07.2019 23:59
Toimumiskoht:
12.07 -
12.07
Draakon klassi Reederegatt seeria 2019

Võistlusteade

HV_Draakon_Reederegatt2019

Algus: 12.07.2019 00:00
Lõpp: 12.07.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
14.07 -
20.07
Zoom8 MM (Garda, Itaalia)

Klassid: Zoom8

Algus: 14.07.2019 00:00
Lõpp: 20.07.2019 23:59
Toimumiskoht:
20.07 -
26.07
RS Feva EM (Itaalia)

Klassid: RS Feva

Algus: 20.07.2019 00:00
Lõpp: 26.07.2019 23:59
Toimumiskoht:
29.07 -
03.08
29er MM (Poola)

Klassid: 29er

Algus: 29.07.2019 00:00
Lõpp: 03.08.2019 23:59
Toimumiskoht:
31.07 -
31.07
11. Marinepool – KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, LYS, FOLKBOOT

ORC koondtulemused

LYS;D;F-koondtulemused

LYS; D; F tulemused

ORC tulemused

Algus: 31.07.2019 00:00
Lõpp: 31.07.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
August 2019
02.08 -
02.08
Draakon klassi Reederegatt seeria 2019

Võistlusteade

HV_Draakon_Reederegatt2019

 

Algus: 02.08.2019 00:00
Lõpp: 02.08.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
02.08 -
04.08
KJK MV (svertpaatidele)

Klassid: Optimist, Zoom8, Laser 4,7, Laser Radial, Laser Standard

Võistlusteade ja purjetamisjuhised:
Võistlusteate ja purjetamisjuhiste lisa:
Osalejate nimekiri:
Algus: 02.08.2019 08:00
Lõpp: 04.08.2019 17:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
07.08 -
07.08
12. Marinepool – KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, LYS; FOLKBOOT

Algus: 07.08.2019 00:00
Lõpp: 07.08.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
09.08 -
11.08
Regatt (EMV)

Klassid: RS Feva, 29er, 49er

Algus: 09.08.2019 00:00
Lõpp: 11.08.2019 23:59
Toimumiskoht:
10.08 -
10.08
BALTIC SEA SOLO RACE 2019 IV etapp

Klassid: LYS

TULEMUSED

4. etapi võistlustasu saad tasuda siin.

Algus: 10.08.2019 00:00
Lõpp: 10.08.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
10.08 -
11.08
Draakon klassi karikasari 2019 – II etapp

Võistlusteade
DraakonKar2etapp

Algus: 10.08.2019 00:00
Lõpp: 11.08.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
11.08 -
17.08
ORC EM (Oxelösund, Rootsi)

Klassid: ORC

Algus: 11.08.2019 00:00
Lõpp: 17.08.2019 23:59
Toimumiskoht:
14.08 -
14.08
13. Marinepool – KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, LYS, FOLKBOOT

LYS;D;F koondtulemused

ORC koondtulemused

LYS;D; F tulemused

ORC tulemused

Algus: 14.08.2019 00:00
Lõpp: 14.08.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
16.08 -
18.08
Helsinki-Tallinna Race
Algus: 16.08.2019 00:00
Lõpp: 18.08.2019 23:59
Toimumiskoht:
19.08 -
24.08
29er EM (Itaalia)

Klassid: 29er

Algus: 19.08.2019 00:00
Lõpp: 24.08.2019 23:59
Toimumiskoht:
19.08 -
20.08
Tallinna MV

Klassid: Optimist, Zoom8, Laser 4,7

Võistlusteade

Osavõtjad

TULEMUSED

Algus: 19.08.2019 00:00
Lõpp: 20.08.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
21.08 -
21.08
14. Marinepool – KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, LYS, FOLKBOOT

Algus: 21.08.2019 00:00
Lõpp: 21.08.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
23.08 -
23.08
Draakon klassi Reederegatt seeria 2019

Võistlusteade

HV_Draakon_Reederegatt2019

 

Algus: 23.08.2019 00:00
Lõpp: 23.08.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
23.08 -
25.08
Melges 24 Eesti Meistrivõistlused

Tulemused – 3. päev – pärast 8 sõitu

Algus: 23.08.2019 12:00
Lõpp: 25.08.2019 19:00
Toimumiskoht:
28.08 -
28.08
15. Marinepool – KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, LYS, FOLKBOOT

LYS; D; F koondtulemused

ORC koondtulemused

LYS;D; F tulemused

ORC tulemused

Algus: 28.08.2019 00:00
Lõpp: 28.08.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
30.08 -
01.09
Tallinna Jahtklubi karikavõsitlused (EMV)

Klassid: Optimist, Zoom8, Laser 4,7, Radial, Standard

Algus: 30.08.2019 00:00
Lõpp: 01.09.2019 23:59
Toimumiskoht: Lohusalu
30.08 -
30.08
Draakon klassi Reederegatt seeria 2019

Võistlusteade

HV_Draakon_Reederegatt2019

Algus: 30.08.2019 00:00
Lõpp: 30.08.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
September 2019
04.09 -
04.09
16. Marinepool – KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, LYS, FOLKBOOT

LYS; D; F koondtulemused

ORC koondtulemused

ORC tulemused

LYS; D; F tulemused

Algus: 04.09.2019 00:00
Lõpp: 04.09.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
06.09 -
06.09
Draakon klassi Reederegatt seeria 2019

Võistlusteade

HV_Draakon_Reederegatt2019

 

Algus: 06.09.2019 00:00
Lõpp: 06.09.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
07.09 -
08.09
SEIKO CUP 2019 IV etapp: Tallinna Meistrivõistlused lühirajal (KJK Avamerepurjetamise karikasari)

Klassid: ORC, LYS, FOLKBOOT, DRAAKON

Võistlusteade ja registreerimine lehel kjk.ee/seiko-cup-2019/

Algus: 07.09.2019 00:00
Lõpp: 08.09.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
07.09 -
08.09
LHV III etapp

Klassid: Optimist

Võistlusteade

Tulemused

Algus: 07.09.2019 00:00
Lõpp: 08.09.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
11.09 -
11.09
17. Marinepool – KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, LYS, FOLKBOOT

LYS; D; F koondtulemused

ORC koondtulemused

ORC tulemused

LYS; D; F tulemused

Algus: 11.09.2019 00:00
Lõpp: 11.09.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
13.09 -
15.09
Pärnu Sügisregatt (EMV)

Klassid: Optimist, Zoom8, Laser 4,7

Algus: 13.09.2019 00:00
Lõpp: 15.09.2019 23:59
Toimumiskoht: Pärnu
14.09 -
15.09
Draakon klassi karikasari 2019 – III etapp

Võistlusteade

DraakonKar3etapp

Algus: 14.09.2019 00:00
Lõpp: 15.09.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
14.09 -
14.09
Naissaare Raudtee regatt

Kahjuks peame teatama, et Naissaare Raudtee regatt (14.09) jääb seoses kehvade ilmastikuolude ja väheste regatile registreerujate arvu tõttu ära.

Võistlusteade

Algus: 14.09.2019 00:00
Lõpp: 14.09.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
18.09 -
18.09
18. Marinepool – KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, LYS, FOLKBOOT

LYS; D; F koondtulemused

ORC koondtulemused

ORC tulemused

LYS; D; F tulemused

Algus: 18.09.2019 00:00
Lõpp: 18.09.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
20.09 -
22.09
Tallinna Nädala regatt (EMV)

Klassid: Laser 4,7, Radial, Standard, RS Feva, 29er, 49er

Algus: 20.09.2019 00:00
Lõpp: 22.09.2019 23:59
Toimumiskoht:
20.09 -
20.09
Draakon klassi Reederegatt seeria 2019

Võistlusteade

HV_Draakon_Reederegatt2019

Algus: 20.09.2019 00:00
Lõpp: 20.09.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
25.09 -
25.09
19. Marinepool – KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, LYS, FOLKBOOT

LYS; D; F koondtulemused

ORC koondtulemused

LYS; D; F tulemused

ORC tulemused

Algus: 25.09.2019 00:00
Lõpp: 25.09.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
27.09 -
29.09
Eesti Purjetamisliiga III etapp

Klassid: BLUSAIL 24

Kodulehekülg / Homepage
Võistlusteade
Registreerimine

Algus: 27.09.2019 00:00
Lõpp: 29.09.2019 23:59
Toimumiskoht:
27.09 -
27.09
Draakon klassi Reederegatt seeria 2019

Võistlusteade

HV_Draakon_Reederegatt2019

 

Algus: 27.09.2019 00:00
Lõpp: 27.09.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
28.09 -
28.09
“Naised roolis” regatt

Purjetamisjuhised

Võistlusteade

TULEMUSED

Algus: 28.09.2019 00:00
Lõpp: 28.09.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
Oktoober 2019
02.10 -
02.10
20. Marinepool – KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, LYS, FOLKBOOT

ORC koondtulemused

LYS; D; F koondtulemused

ORC tulemused

LYS; D; F tulemused

Algus: 02.10.2019 00:00
Lõpp: 02.10.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
09.10 -
09.10
21. Marinepool – KJK Kolmapäevaregatt
12.10 -
12.10
SEIKO CUP 2019 V etapp: Hooaja lõpuregatt (KJK Avamerepurjetamise karikasari)

Klassid: ORC, LYS, FOLKBOOT, DRAAKON

Info SEIKO CUP 2019 lehel

Algus: 12.10.2019 00:00
Lõpp: 12.10.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
12.10 -
12.10
KJK 72. purjetamishooaja lõpetamine – lipu langetamine
Algus: 12.10.2019 00:00
Lõpp: 12.10.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
26.10 -
27.10
Jahtide tõstmine 26.-27. oktoober

Download the PDF file .

Algus: 26.10.2019 00:00
Lõpp: 27.10.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
November 2019
16.11 -
16.11
KJK 72. purjetamishooaja pidulik lõpupidu

Peo sujuvamaks korraldamiseks palume osavõtusoov ja tasumine teha Kalevi Jahtklubi veebipoes enne 8. novembrit 2019.
Sularaha maksevõimalus puudub. Palume registreeruda ja tasuda jahi kaupa.

KJK 2019 tiitlite (Aasta Kapten, Aasta Soodimees, Aasta Üllataja, Aasta Tegu) eelhääletamine.

Download the PDF file .

Algus: 16.11.2019 18:00
Lõpp: 16.11.2019 23:30
Toimumiskoht: Tallinna Lillepaviljon
27.11 -
27.11
KLUBIÕHTU: 2020 Muhu Väina ja teiste regattide võistlusklassid

Hooaja esimene klubiõhtu toimub kolmapäeval, 27. novembril kell 18 jahtklubi klubiruumis.

Teemaks võistlusgrupid 2020 Muhu Väina regatil ja teistel regattidel seoses LYS mõõdusüsteemilt ORC mõõdusüsteemi üleminekuga.

Teemat aitab avada EJLi Avamerekomisjoni liige ja tunnustatud ORC mõõtja Karl-Hannes Tagu.

Teadmiseks: ORC poolt on tehtud enamus Eesti jahtidele ORC Club testmõõdukirjad. Mõned jahid on veel puudu, millel tuleb olemasolevaid andmeid täpsustada.
Tegemist on testmõõdukirjadega, kindlasti võib seal esineda mõningaid ebaõigeid andmeid, kuid sellisel juhul oleks mõistlik, et jahi esindaja pöördub otse mõõtja poole.

Kalevi Jahtklubi jahiomanikud saavad testmõõdukirju oma purjenumbri alusel küsida klubi sekretäri mari@kjk.ee meiliaadressil.

Täpsustavad küsimused mõõdukirjade kohta võib esitada:
karlhannestagu@gmail.com

Allpool leiate ka lingi, kus on Muhu Väina 2019 LYS I-III tulemused ümberarvutatuna, kasutades neidsamu ORC testmõõdukirju ja andmestust. Need jahid, kellel olid testmõõdukirjad puudu, ei ole kajastatud ka tulemustes.

https://data.orc.org/public/WEV.dll?action=index&eventid=cfhkv

Ootame aktiivset osavõttu ja diskussiooni.

Algus: 27.11.2019 18:00
Lõpp: 27.11.2019 20:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
Jaanuar 2020
30.01 -
30.01
KLUBIÕHTU: Merematkamisest Läänemerel – Viljar ja Britt Tulit

Algus: 30.01.2020 19:00
Lõpp: 30.01.2020 21:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
Veebruar 2020
13.02 -
13.02
KLUBIÕHTU: Jahtide soetusvõimalustest, Läänemere suurim paadidiiler Navigare

Algus: 13.02.2020 18:00
Lõpp: 13.02.2020 21:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
Märts 2020
02.03 -
02.03
VÄIKELAEVAJUHTIDE KOOLITUS

Algus: 02.03.2020 18:00
Lõpp: 02.03.2020 19:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
04.03 -
04.03
KLUBIÕHTU: Mini 650 kampaania esimesed sammud, Ülar Mark

Vt filmi treilerit: cineuropa.org/en/video/376071

Algus: 04.03.2020 18:00
Lõpp: 04.03.2020 21:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
12.03 -
12.03
KLUBIÕHTU: Draakon klassi purjetamine – võimalusi liitumiseks
Klubiõhtu - Draakon klassi purjetamine

Klubiõhtu – Draakon klassi purjetamine

Algus: 12.03.2020 18:00
Lõpp: 12.03.2020 21:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
18.03 -
18.03
KLUBIÕHTU: ORC mõõdukirjale üleminekust, praktilised juhised – edasi lükatud
Algus: 18.03.2020 00:00
Lõpp: 18.03.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
Aprill 2020
01.04 -
01.04
KLUBIÕHTU: purjetamine soojadel vetel, reisijutud, klubiliikmete kogemused
Algus: 01.04.2020 00:00
Lõpp: 01.04.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
15.04 -
15.04
KLUBIÕHTU: Folkbootide Gold Cup 2021 – kuidas tulla maailmameistriks
Algus: 15.04.2020 00:00
Lõpp: 15.04.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
25.04 -
26.04
Jahtide vettetõstmine
Algus: 25.04.2020 00:00
Lõpp: 26.04.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
Mai 2020
01.05 -
03.05
Eesti Purjetamisliiga I etapp

Klassid: BLUSAIL 24

Kakumäe

Algus: 01.05.2020 00:00
Lõpp: 03.05.2020 23:59
Toimumiskoht:
01.05 -
01.05
SEIKO CUP I etapp – Hooaja avaregatt – KJK AVAMEREPURJETAMISE KARIKASARI- ÄRA JÄETUD

SEIKO CUP kodulehekülg

Algus: 01.05.2020 00:00
Lõpp: 01.05.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
01.05 -
01.05
KJK 73. purjetamishooaja avamine ja lipu heiskamine
Algus: 01.05.2020 12:00
Lõpp: 01.05.2020 13:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi lipuväljak
08.05 -
08.05
Draakon klassi REEDEREGATT

 

Algus: 08.05.2020 00:00
Lõpp: 08.05.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
15.05 -
15.05
Draakon klassi REEDEREGATT

Algus: 15.05.2020 00:00
Lõpp: 15.05.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
16.05 -
17.05
SEIKO CUP 2020 – E4 karikavõistlus – KJK AVAMEREPURJETAMISE KARIKASARI-EDASI LÜKATUD

SEIKO CUP kodulehekülg

E4 karikavõistlus on edasi lükatud – uus toimumisaeg 13.-14. juuni

Algus: 16.05.2020 00:00
Lõpp: 17.05.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
22.05 -
22.05
Draakon klassi REEDEREGATT

Algus: 22.05.2020 00:00
Lõpp: 22.05.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
23.05 -
24.05
Draakon klassi karikasari – I etapp – Jaak Unnuki mälestusregatt

 

Võistlusteade

 

Registreerimise vorm

 

 

Algus: 23.05.2020 00:00
Lõpp: 24.05.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
28.05 -
28.05
BALTIC SEA SOLO RACE I etapp

Võistlusteade

NoR muudatus 18.06.2020

Korrigeeritud TULEMUSED

Algus: 28.05.2020 00:00
Lõpp: 28.05.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
29.05 -
29.05
Draakon klassi REEDEREGATT

 

Algus: 29.05.2020 00:00
Lõpp: 29.05.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
Juuni 2020
03.06 -
03.06
1. Holm-KJK kolmapäevaregatt

Korrigeeritud TULEMUSED

Klassid: ORC,  FOLKBOOT, DRAAKON

PURJETAMISJUHISED

Võistlusteade

Võistlusteate muudatus nr1, 10.06.2020

Kolmapäevaregati korraldusmeeskond soovib teile võimalikult kiiresti edastada kasulikku ja abistavat infot – tuuleolude ja regati toimumise kohta, finišite sulgemiste ja autasustamiste kohta ja muud kiired teated.

Selleks on hea lahendus äpp WhatsApp. https://www.whatsapp.com/ –
Laadi rakendus endale telefoni ja LIITU GRUPIGA “KJK KOLMAPÄEVAREGATT

Link liitumiseks on siin https://chat.whatsapp.com/HAq2eQIlgRyLEjIqBY5Fkj

Algus: 03.06.2020 00:00
Lõpp: 03.06.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
04.06 -
06.06
Põhjaranniku regatt

Võistluse koduleht: www.pohjarannikuregatt.ee

Tulemused

Matkaklassi tulemused

Algus: 04.06.2020 00:00
Lõpp: 06.06.2020 23:59
Toimumiskoht:
05.06 -
05.06
Draakon klassi REEDEREGATT

Algus: 05.06.2020 00:00
Lõpp: 05.06.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
06.06 -
06.06
SEIKO CUP 2020 – Terra Feminarum – KJK AVAMEREPURJETAMISE KARIKASARI

SEIKO CUP 2020 kodulehekülg

Algus: 06.06.2020 00:00
Lõpp: 06.06.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
10.06 -
10.06
2. Holm-KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC,  FOLKBOOT, DRAAKON

TULEMUSED

Koondtulemused

Algus: 10.06.2020 00:00
Lõpp: 10.06.2020 23:59
Toimumiskoht:
11.06 -
11.06
KJK üldkoosolek

Teade

Algus: 11.06.2020 18:00
Lõpp: 11.06.2020 19:00
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
13.06 -
14.06
SEIKO CUP 2020 – KJK AVAMEREPURJETAMISE KARIKASARI – E4 Karikavõistlus

SEIKO CUP kodulehekülg

Algus: 13.06.2020 00:00
Lõpp: 14.06.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
17.06 -
17.06
3. Holm-KJK Kolmapäevaregatt

TULEMUSED

Koondtulemused

Klassid: ORC, FOLKBOOT, DRAAKON

Algus: 17.06.2020 00:00
Lõpp: 17.06.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
18.06 -
18.06
BALTIC SEA SOLO RACE II etapp

TULEMUSED

Algus: 18.06.2020 00:00
Lõpp: 18.06.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
19.06 -
21.06
Eesti Purjetamisliiga II etapp

Klassid: BLUSAIL 24

2020 Eesti Purjetamise Liiga võistlusteade

Registreerimine

Eesti Purjetamise Liiga Facebookis

 

Algus: 19.06.2020 00:00
Lõpp: 21.06.2020 23:59
Toimumiskoht: Lennusadam
19.06 -
19.06
Draakon klassi REEDEREGATT

Algus: 19.06.2020 00:00
Lõpp: 19.06.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
26.06 -
28.06
38. Kuldseekli regatt Taavi Oru mälestuseks

Klassid: OPTIMIST, Zoom 8

Võistlusteade

Registreerimine

TULEMUSED:

OPTIMIST jooksmine
OPTIMIST ujumine
OPTIMIST purjetamine
OPTIMIST üld

ZOOM jooksmine
ZOOM ujumine
ZOOM purjetamine
ZOOM üld

Algus: 26.06.2020 00:00
Lõpp: 28.06.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
26.06 -
26.06
Draakon klassi REEDEREGATT

Algus: 26.06.2020 00:00
Lõpp: 26.06.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
27.06 -
28.06
SEIKO CUP 2020 – KJK AVAMEREPURJETAMISE KARIKASARI – One Sails regatt lühirajal – ÄRA JÄETUD

SEIKO CUP kodulehekülg

Tahtsime parimat ja pakkuda ühe lisaregati SEIKO CUPi 2020 seeriasse, kuid näib, et kaks kahepäevast regatinädalalõppu on ikka ühte kuusse keeruline mahutada. 22. juuniks eelregistreeris nädalalõpuks planeeritud One Sails regatile 17 meeskonda. Ja see on natuke liiga vähe, et E4 karikavõistluse või Tallinna Meistrivõistlustega sarnase tasemega regatti korraldada. Seega – raske südamega tegime korraldajatega otsuse see regatt siiski ära jätta.

Algus: 27.06.2020 00:00
Lõpp: 28.06.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
Juuli 2020
01.07 -
01.07
4. Holm-KJK Kolmapäevaregatt

Koondtulemused

TULEMUSED

Klassid: ORC, FOLKBOOT, DRAAKON

Algus: 01.07.2020 00:00
Lõpp: 01.07.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
03.07 -
03.07
Draakon klassi REEDEREGATT

Algus: 03.07.2020 00:00
Lõpp: 03.07.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
04.07 -
05.07
BALTIC SEA SOLO RACE III etapp

TULEMUSED

Algus: 04.07.2020 00:00
Lõpp: 05.07.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
04.07 -
05.07
Draakon klassi karikasari – II etapp

Algus: 04.07.2020 00:00
Lõpp: 05.07.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
04.07 -
05.07
VIII Tilgu Karika Regatt

Võistlusteade

Klassid: Optimist, Zoom8, Laser 4,7

Algus: 04.07.2020 00:00
Lõpp: 05.07.2020 23:59
Toimumiskoht: Tilgu Sadam
10.07 -
10.07
Draakon klassi REEDEREGATT

Algus: 10.07.2020 00:00
Lõpp: 10.07.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
11.07 -
18.07
A. LE COQ 63. MUHU VÄINA REGATT

Klassid: ORC, LYS, FOLKBOOT

Võistluse koduleht: www.muhuvain.ee

Algus: 11.07.2020 00:00
Lõpp: 18.07.2020 23:59
Toimumiskoht:
17.07 -
17.07
Draakon klassi REEDEREGATT

Algus: 17.07.2020 00:00
Lõpp: 17.07.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
22.07 -
22.07
5. Holm-KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, FOLKBOOT, DRAAKON

Algus: 22.07.2020 00:00
Lõpp: 22.07.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
23.07 -
26.07
Estonian Dragon Open Championship

Algus: 23.07.2020 00:00
Lõpp: 26.07.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
29.07 -
29.07
6. Holm-KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, FOLKBOOT, DRAAKON

Koondtulemused

TULEMUSED

Purjetamisjuhiste muudatus nr 1

Algus: 29.07.2020 00:00
Lõpp: 29.07.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
August 2020
01.08 -
04.08
44. Spinnakeri regatt

Klassid: OPTIMIST, ZOOM8

Veebileht: kjk.ee/spinnaker2020

Algus: 01.08.2020 00:00
Lõpp: 04.08.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
05.08 -
05.08
7. Holm-KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, FOLKBOOT, DRAAKON

TULEMUSED

Koondtulemused

Algus: 05.08.2020 00:00
Lõpp: 05.08.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
06.08 -
09.08
Baltic Offshore Week 2020 logo
BALTIC OFFSHORE WEEK (BOW) – FINEST Offshore Series 2020

Klassid: ORC

ORC Eesti ja Soome Meistrivõistlused

Veebileht: balticoffshoreweek.org

Algus: 06.08.2020 00:00
Lõpp: 09.08.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
12.08 -
12.08
8. Holm-KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, FOLKBOOT, DRAAKON

Algus: 12.08.2020 00:00
Lõpp: 12.08.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
14.08 -
16.08
Helsinki-Tallinna Race

Võistluse koduleht

Algus: 14.08.2020 00:00
Lõpp: 16.08.2020 23:59
Toimumiskoht:
14.08 -
16.08
KJK MV svertpaatidele

Klassid: Optimist, Zoom 8, Laser 4,7, Laser Radial, Laser Standard

Võistluse koduleht

Algus: 14.08.2020 00:00
Lõpp: 16.08.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
14.08 -
14.08
Draakon klassi REEDEREGATT

Algus: 14.08.2020 00:00
Lõpp: 14.08.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
19.08 -
19.08
9. Holm-KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, FOLKBOOT, DRAAKON

Algus: 19.08.2020 08:00
Lõpp: 19.08.2020 17:00
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
21.08 -
21.08
Draakon klassi REEDEREGATT

Algus: 21.08.2020 00:00
Lõpp: 21.08.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
22.08 -
22.08
BALTIC SEA SOLO RACE IV etapp
Algus: 22.08.2020 00:00
Lõpp: 22.08.2020 23:59
Toimumiskoht:
26.08 -
26.08
10. Holm-KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, FOLKBOOT, DRAAKON

Algus: 26.08.2020 00:00
Lõpp: 26.08.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
28.08 -
28.08
Draakon klassi REEDEREGATT

Algus: 28.08.2020 00:00
Lõpp: 28.08.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
September 2020
02.09 -
02.09
11. Holm-KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, FOLKBOOT, DRAAKON

Algus: 02.09.2020 00:00
Lõpp: 02.09.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
04.09 -
04.09
Draakon klassi REEDEREGATT

Algus: 04.09.2020 00:00
Lõpp: 04.09.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
09.09 -
09.09
12. Holm-KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, FOLKBOOT, DRAAKON

Algus: 09.09.2020 00:00
Lõpp: 09.09.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
11.09 -
11.09
Draakon klassi REEDEREGATT

Algus: 11.09.2020 00:00
Lõpp: 11.09.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
12.09 -
13.09
Draakon klassi karikasari – III etapp

Algus: 12.09.2020 00:00
Lõpp: 13.09.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
12.09 -
13.09
SEIKO CUP 2020 – Tallinna meistrivõistlused lühirajal – KJK AVAMEREPURJETAMISE KARIKASARI

SEIKO CUP 2020 kodulehekülg

Lükatud 12.-13. septembrile seoses WRC ralli toimumisega Eestis 4.-6. septembril.

Algus: 12.09.2020 00:00
Lõpp: 13.09.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
16.09 -
16.09
13. Holm-KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, FOLKBOOT, DRAAKON

Algus: 16.09.2020 00:00
Lõpp: 16.09.2020 23:59
Toimumiskoht:
18.09 -
18.09
Draakon klassi REEDEREGATT

Algus: 18.09.2020 00:00
Lõpp: 18.09.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
23.09 -
23.09
14. Holm-KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, FOLKBOOT, DRAAKON

Algus: 23.09.2020 00:00
Lõpp: 23.09.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
25.09 -
27.09
Eesti Purjetamisliiga III etapp

Klassid: BLUSAIL 24

2020 Eesti Purjetamise Liiga võistlusteade

Eesti Purjetamise Liiga Facebookis

Algus: 25.09.2020 00:00
Lõpp: 27.09.2020 23:59
Toimumiskoht:
25.09 -
25.09
Draakon klassi REEDEREGATT

Algus: 25.09.2020 00:00
Lõpp: 25.09.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
30.09 -
30.09
15. Holm-KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, FOLKBOOT, DRAAKON

Algus: 30.09.2020 00:00
Lõpp: 30.09.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
Oktoober 2020
02.10 -
02.10
Draakon klassi REEDEREGATT

Algus: 02.10.2020 00:00
Lõpp: 02.10.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
07.10 -
07.10
16. Holm-KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, FOLKBOOT, DRAAKON

Algus: 07.10.2020 00:00
Lõpp: 07.10.2020 23:59
Toimumiskoht:
09.10 -
09.10
Draakon klassi REEDEREGATT

Algus: 09.10.2020 00:00
Lõpp: 09.10.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
10.10 -
10.10
SEIKO CUP 2020 – Hooaja lõpuregatt – KJK AVAMEREPURJETAMISE KARIKASARI

SEIKO CUP 2020 kodulehekülg

Algus: 10.10.2020 00:00
Lõpp: 10.10.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
10.10 -
10.10
KJK 73. purjetamishooaja lõpetamine – lipu langetamine
Algus: 10.10.2020 00:00
Lõpp: 10.10.2020 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi
Juuni 2021
11.06 -
13.06
BALTIC OFFSHORE WEEK (BOW) – FINEST Offshore Series
Algus: 11.06.2021 00:00
Lõpp: 13.06.2021 23:59
Toimumiskoht: Helsingi
Juuli 2021
10.07 -
17.07
A. LE COQ 64. MUHU VÄINA REGATT

Marsruut: Pärnu – Kärdla

Algus: 10.07.2021 00:00
Lõpp: 17.07.2021 23:59
Toimumiskoht:
24.07 -
29.07
Folkboat Gold Cup
Algus: 24.07.2021 00:00
Lõpp: 29.07.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
31.07 -
01.08
Eelregatt ORC MM’ile
Algus: 31.07.2021 00:00
Lõpp: 01.08.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
August 2021
06.08 -
14.08
ORC Worlds 2021 Tallinn Estonia logo
ORC Maailmameistrivõistlused 2021

Eesti sai avamerepurjetamise ORC klassi 2021. aasta maailmameistrivõistluste korraldamisõiguse – 31.10.2019

ORC Worlds 2021 – Tallinn Estonia – veebileht – www.orcworlds2021.com

ORC Worlds 2021 - Tallinn Estonia - flyer cover

ORC Worlds 2021 - Tallinn Estonia - flyer back

Algus: 06.08.2021 00:00
Lõpp: 14.08.2021 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi